Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

TV2 a fured live-rol (forras tv2.hu)

• Válasz írásához lépj be
27 hozzászólás érkezett eddig

_druantia (NPC/NJK)

_druantia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.17, 15:55

jó magam is ott voltam. bár mikor a szüleim maghalloták hogy ezt akarom csinálni, nagyot néztek. Nem értették, hogy egy lány számára mi jó lehet ebben az egészben, vagyis a lives részét még úgy ahogy igen, de az olyanokat mint az ostrom az mér végképp nem. És ugyanígy reagáltak az osztálytársaim, földhöz ragadtak mindannyian, csupán egyszer kellen kipróbálniuk és nem tudnák abba hagyni, épp úgy mint mi. nekem füred volt az első livem, és imádtam, jó a társaság és felejthetetlen élmény marad az egész hétvége a szerepjáték meg minden. Nem bírom abba hagyni, mára már majdnem minden hétvégén megyek valami livera. Köszy szépen a füredi live szervezőinek!!!!!
Alig várom hogy újra ott lehessek!

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.05.10, 18:55

Magam ott voltam, és igen...szívesen veszek fel nevetséges maskarát, de nem gyűrűk urát játszani, hanem Igazi Live-ot...a film jó lehetőség volt egyfajta megnyilatkozásra, hogy végre ne a sötét oldallal egyesítsék a szerepjátékot...Kicsit játékos....

_boszki (NPC/NJK)

_boszki (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.11.10, 15:18

Üdv!

Hiába, mindenki olyan dologról beszél amit nem ismer. A szerepjáték (szerintük) egyenlő chips, kockák, sátánizmus, mészárlás, vér, belek, agyvelő. Emberek! Amíg nem magyarázzátok el nekik, hogy mi is az a szerepjáték, addig ne várjatok értelmes hozzászólásokat a médiától! Lobsta és md20, tökéletesen egyetértek veletek. Amúgy kíváncsi lennék, hogy hány igazi szerepjátékos bújna nevetséges maskarákba ahhoz, hogy Gűrűk Urá-t játsszanak.

Boszki

_stonekeep (NPC/NJK)

_stonekeep (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.11.03, 22:08

Nem rossz a riport, csak már megint úgy allították be a szerepjátékosokat mint barmokat. Olyan kis viccesen, sárkányok vámpírok bla bla bla. A diletánsok azt gondolják ezek az emberek hülyék. Pedig jobb egy álomvilágba menekülni mint pl. Drog, alkohol. Ennyi

Londonercsecse

Londonercsecse

könyvtárépítő

• Fórumita
  • 892 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.13, 15:30

link:http://www.tv2.hu/Aktiv2_index.php

Tenyleg korrekt a muggliktol...:)

SAS2000

SAS2000

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.13, 11:41

Aknek van linkje, honnan tudom letülteni, pls írjon!

SAS

_Kadar (NPC/NJK)

_Kadar (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.09, 19:53

odébbhagy = alábbhagy

_Kadar (NPC/NJK)

_Kadar (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.09, 19:52

md20, Lobsta powa!!!
Mikor elöször mentem MAGUS-ozni, anyám egyből elkezdett aggódni h az vmi szekta, és állatokat fogok áldozni meg ilyenek. De mondtam neki hogy nem fogo állatokat áldozni, mert embereket fogok :)) á nem nem. Elmagyaráztam neki h ez nem szekta és ártalmatlan. De néhányszor elég fura fejet vágott mikor benyitott a szobába mi pedig, ott örjöngünk, kappan torokhangok, és varázslathangok imitálása közepette. Benyit >> az üvöltés meg haluzás odébbhagy- kinos csend >> és megkérdi: Mit csináltok? >> Semmit anyu csak játszunk. >> kimegy >> Torokhang, üvöltés, kard húsbamenés hang imitálás :))) muhahaha régi szép idők.

MORT

MORT

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 321 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.09, 18:05

Szerintem ennél pozitívabban nem tudtuk volna beállítani a szerepjátékot egy 4,5 perces riportfilm alatt...............főleg nem úgy hogy az eladható is legyen ebben az orszában ahol már tényleg szinte senki nem olvas (én a blikk és a Mainap féle szemétben való bogarászást nem tekintem annak)............a gyürük ura hasonlat azért került bele mert ez a világ legismertebb fantasy műve és sajnos többen csak a mozifilmet látták...sőt egyeseknek fogalmuk sincs arról hogy valamikor egy Tolkien nevü úr ezt parírra is vetette majd a volt köztársasági elnökünk le is fordította kis hazánk maradék könyforgatója számára..........

_Lobsta (NPC/NJK)

_Lobsta (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.09, 14:46

Válaszz jellemet.
Válassz múltat.
Válassz motivációt.
Válassz célokat.
Válassz emlékeket.
Válassz érzéseket, jókat és rosszakat.
Válassz barátokat.
Válassz ellenségeket.
Válassz társakat és követőket.
Válassz egy világot.
Válaszd az RPG-t és a többiek csodálkozzanak, hogy miért nem a dizsiben vagy a kocsmában lógsz minden hétvégén. Válaszd valódi társas lénnyé válás és az igazi barátságokat.
Én nem az életet válaszottam.
Hanem valami mást.
És az okok?
Kinek kellenek az okok, ha már kalandozott az igaz barátaival egy másik világban?
:)

ui: md20! köszi, nagyon tetszett amit leírtál, meg is ihletett... :)

md20

md20

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.09, 14:31

Válassz fajt.
Válassz egy kasztot.
Válassz feateket.
Válassz partitagokat.
Válaszd a kétkezes pallost.
Válaszd a kalandozó-felszerelést, fáklyát, nagy vaskampót és a húsz láb kötelet.
Válaszd a láncinget és a kemény harcibakancsot.
Válaszd a magas erőt, egészséget és a fejlesztett kezdeményezést.
Válaszd az alacsony ECL-t magas plusz tulajdonságokkal.
Válaszd az RPG-t és csodálkozz el azon, hogy hová tűnsz minden vasárnap délután.
Válaszd az asztal körül ülést, az agyatlan kockadobálást, a lélekölő henteléseket, a véget nem érő csipsz zabálást. Válaszd a szociopatává válást és az izolálódást.
Én nem az életet választottam.
Hanem valami mást.
És az okok ?
Nincsenek okok.
Kinek kellenek okok, ha már fogott a kezében egy húszoldalú dobókockát ?

krisko

krisko

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 341 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.08, 22:27

Nagyon hasznos volt szerintem a riport!
Eddig minden kívülálló úgy gondolta, a szerepjátékosok erőszakos, antiszociális egyének!
Most nyilvánvalóvá vált, csak idióták!
Gratula!

stargazer

stargazer

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 775 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.09, 10:30

Sztem jól adja át a lényeget a cikk. Az más hogy ezt van aki idiotizmusnak veszi (az emberek 99,99%-a) és van aki nem. Ettől még ez nem idiotizmus és nem értem hogy miért érint sokakat ennyire érzékenyen ez a cikk. Hol érdekel hogy ki minek állítja be és ki minek gondolja a szerepjátékot?!

celsior

celsior

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 703 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.08, 12:02

...hallo,

DonKartacs:
"...és alatta lehet választani playmatet ... "

Oh igen. Valamint megtudhatjuk végre, ha emiatt ezidáig könnyesre gyűrtük volna a párnát, hogy:
"Claudia és Henrik korán is képesek a merevedésre..."
(megtalálható ugyanott, lejjebb)
??? Most akkor ki a zavaros elméjű???
:-)

A legszebb idézet mostanság a TV-ről Bús Istvántól származik:
"A tévé előtti punnyadás csökkenti az agysejteket ée növeli a zsírsejteket, ráadásul ciki is: az ember akarva-akaratlanul bevallja, hogy nincs ötlete mihez kezdeni az életével."

Akkor úgy gondolom, már inkább a szerepjáték, és minden egyéb "valódiság".
A video pedig dicséretes. Az egészből csak a szépre emlékezem.

:-)

cels.

PS: TV steals your life

Jee

Jee

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 67 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.08, 09:50

Bizony, ahogy ElfQT mondja, az úgy van..

"Talán azt gondolja, hogy az emberek menapság már nem olvasnak?"
Vagy csak az _emberek_ olvasnak? (lásd Dűne.. :)

ElfQT

ElfQT

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 272 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.07, 22:29

Ami azt illeti, nem olvasnak. Helyette tévét néznek, aminek a célja a szórakoztatás, nem a tények. És ezért igen, a szerepjátékosok zavaros elméjű őrültek, hogyan máshogy lehetne, hogy hosszú órákat, napokat töltenek egy teljességgel kitalált gyerekes barosággal; ahelyett hogy vmi értelmeset csinálnának (pl néznék a tvt).

Sparrow

Sparrow

Írófióka

• Fórumita
  • 706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.07, 19:19

A tárgyi főszereplő, az Egy Gyűrű elpusztítása, minden mozilátogatót meggyőzött arról, hogy a gonosz erő léte igenis szükséges. Nélküle ugyanis nem lenne boldog végkifejlet, és tizenkét órás, lenyűgöző mozifilm.

Hú, micsoda logika... Ráadásul a cikk írója alapértelmezésben filmnek veszi a GyU-t, holott az regény volt valamikor... Talán azt gondolja, hogy az emberek menapság már nem olvasnak? :)

_NeoMad (NPC/NJK)

_NeoMad (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.07, 14:07

Én nem tudtam megnézni... :)
Le lehet valahogyan tölteni, vagy miféle program/plug-in kell a megnézéséhez?
Előre is köszönöm!

_Fenrir Isilnarmo (NPC/NJK)

_Fenrir Isilnarmo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.07, 12:44

TV2? Remek! Még egy megmozdulás amivel zavaros elméjű őrülteknek mutathatják be a szerepjátékosokat az egész ország előtt.
Amúgy az ötlet COOL! Yehaaa! Reszkess Füred! A'frad!

Daoldin

Daoldin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1011 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.07, 11:49

"erdő szellemei adjatok erőt!"
beszarás :o)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]