Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Mr. Johnson`s Little Black Book - megjelenes (Rorimack)

• Válasz írásához lépj be
17 hozzászólás érkezett eddig

_Marlboroman (NPC/NJK)

_Marlboroman (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.26, 16:02

jah... >)

_Marlboroman (NPC/NJK)

_Marlboroman (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.26, 16:02

ehh ehh... remelem mihamarabb kiadnak valamit magyarul is az Sr.hez... mar rank ferne... speciell erre a kis angol okossagra mielott megjelent mar rakattantam, en varom... szerintem nagyon mokas >)

Rorimack

Rorimack

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1647 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.25, 03:04

Phobos: hát, nem tudom, szerintem a második kiadás paravánja az egyik leghangulatosabb dolog volt, ami kijött SR-hez.

_Phobos_

_Phobos_

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 2451 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.24, 15:36

Marvin:
Nem érted, hogy 100% tök felesleges egy olyan könyv ami tele van noname NPC-kkel? Ez olyan, mint a Prime Runnerz. Van benne 3 feelinges kari és pont. Jó, hogy szörnykönyv nem jön már ki... ja, már rég kijött :)

Nekem nem okoz élvezetet, ha xxx oldalon keresztül vizuálhatom a különféle hejdefontos plázabiztonságiak vagy bárpultosok hátterét és hasonlókat. Ha neked ez élvezetet jelent... hááát ízlések és pofonok.

Azért egy globál, mint átfedő history line sokkal jobb lenne SRhez... nem kellene egyszerre 600 kiadványban keresgélni. Tudod Marvin: esemény - következmények, ilyesmi.

Rorimack

Rorimack

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1647 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.24, 15:21

SirThomas: ez nem kritika, csak hír. Mivel még nem láttam a könyvet, csak olvastam a honlapon, ezért ígérik :).

De az SR kiadványok azért elég rendszeresen jönnek...

Most volt a Shadows of Europe (világleírás), lesz idén is Sota, stb...

SirThomas

SirThomas

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2051 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.24, 14:01

Végre új kiadvány! A süllyesztőnél bármi jobb. Magamban már eltemettem az SR-t. Mármint ami a fejlesztést illeti...

Bocs, de nem láttam a leírásban, hogy ebben a könyvben lenne benne a dekázás és rigózás egyszerűsített rendszere - Rorimack csak annyit írt, hogy megígérik az utolsó fejezetben... Nos, várhatjuk.
A rigózással amúgy nincs sok bajom, a dekázás részével persze én is egyetértek. Mikor jön el az a korszak, hogy versenymodulba is érdemes lesz mátrix-ot rakni?
Persze vélemények és pofonok. Üdv és szép napot!

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2498 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.24, 13:21

Azt <-----> az

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2498 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.24, 13:20

Szegény Mosómedve, most törölheted az azt ingyen lenyúlt tzutzot.

NAGtRL megvolt, a Sprawl Guide nem. Az milyen?

Újabb 6000 közelharci módosító meg gerincvesénátvetősmájgeri manőver nekem a hátam közepére se hiányzik.

A történelmen mit lehet bővíteni? Napra lebontott időrendi táblázatok? Dunkelzahn hét óra hány perckor mosott fogat utoljára élete utsó napján? A "metaplot" továbbvitele meg elkerülhetetlen, de kétlem, hogy lenne olyan Srun-társaság a világon akárhol, ahol már a hivatalos vonal összes nagy eseményét kimerítették, és most emiatt nem léphetnek tovább, pedig már úgy akarnának.

Mosomedve

Mosomedve

Orbitron Megaharcos

• Fórumita
  • 1648 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.24, 12:44

Ha a mindennapi élet érdekel olvasd el a NAG to the Real life.ot, vagy a Sprawl Surviving Guide-ot. Fantáziátlan KM-ek lapozgathatják kapcsolatokhoz, a Prime Runners-t, amiben más sincs csak NJK(kár volt letöltenem?)

Viccen kívül, inkább a világleírást, a közelharcot, vagy a történelmet bővíthetnék a fejlesztők(csak az több munka).

Rorimack

Rorimack

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1647 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.24, 10:55

Marvin: nem tudom. Nekem ugyanis még egyik sincsen meg... :)

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2498 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.24, 01:16

Phobos: Á, a társadalom alfelén kavirnyászó runnereknek télleg semmi közük a kapcsolataik bonyolult hálójához, meg ezek az ezerfelé kanyargó kontaktok télleg nem létfontosságúak szinte minden futás megtervezéséhez & lebonyolításához. Mesélj, szted miről kéne írni?

(Egyébként engem a 200 oldal is érdekelne a cégesekről; végre megtudnám, milyen békés, csendes vadkapitalista életeket robbantanak darabokra azok a heroikus runnerek.)

A borító meg gagyerák, de hát valahogy el kell adni a terméket. Javaslom, a következő sípoljon, lehessen nyalogatni, és legyen eperízű, haj, hova jut a világ, Lenke néni kérem.

Rorimack: Mekkora az átfedés a Sprawl Sitessel? (Nekem az van meg.)

_Phobos_

_Phobos_

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 2451 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 22:03

:szomorúan csóválja a fejét:
Miért pont ebben a témában? Annyira kellett ez az előre generált kapcsolathalmaz, mint mondjuk egy, a cégesek mindennapi életét ecsetelő 200 oldalas kieg. A paraván mondjuk okésos lehet (ha van annyira kidolgozott, mint a borító), de a többi. Bár remélem csalódom...

Egyszerű dekás és rigó rendszer? A rigó rendszer egyáltalán nem bonyolult, a dekás viszont iszonyatos... tehát érdeklődéssel (és tágra nyitott brifkóval) várom a stuffot.

Magyar verzió? Na persze... :)

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2110 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 14:54

Nem tudom Mosomedve én mesélőként igenis hasznosnak ítélem a kapcsolatokat, mert nem kell 25. alkalommal is kitalálnom valaki.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5743 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 10:09

"kis" baki: kelletlen=kellemetlen

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5743 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 09:36

Csak csatlakozni tudok az iméntiekhez: már nagyon jó lenne egy egyszerűbb rendszer a dekázásra és a rigózásra. Kissé kelletlen mikor a dekás beugrik valahova "fél percre" és a többieknek van idejük elolvasni a Micimackót...

Mosomedve

Mosomedve

Orbitron Megaharcos

• Fórumita
  • 1648 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 08:21

Hát azért hasznosabb stuffot is kiadhatnának, ha már törik magukat. A rohadt sok kapcsolat leírása nagyon "hasznos". Viszont a rigó és dekás rendszer ígéretesen hangzik! Magyarul is megjelenik? Ez az év vicce?

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2110 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 07:18

Na, ez jól hangzik. :D Már alig várom, hogy magyarul is megjelenjen. Egyszerűen és gyorsan rigózás és dekázás! Na, ezt azér nem tudom elhinni, de ha mégis igaz lesz és még használható is, akkor azt hiszem az Srun közelebb jut a tökéleteshez. :)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6530 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 07:18

Mr. Johnson's Little Black Book - megjelenés (Rorimack)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=3764

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]