Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Katyvaszregeny, avagy Stephen King: Callai farkasok (Alyr)

• Válasz írásához lépj be
11 hozzászólás érkezett eddig

ZeKosza

ZeKosza

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 303 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.19, 23:38

Én nagyon szeretem King regényeit, ezt is megvettem. Még nem olvastam, de már ott pihenget az ágyam mellett...:aboci: A százalék Alyrnak is megy meg Kingnek is, osztozzanak rajta.:)

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.18, 17:41

Alyr: köszi a választ.

Alyr_Arkhon

Alyr_Arkhon

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2004 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.18, 15:53

Zorkóczy: A cím egyszerű zsurnálfogás; miután első körben nem ide került fel, hanem az index.hu pécsi mellékletére, úgy véltem, kell valami figyelmefelkeltőbb cím, mint hogy Callai farkasok kritika. Emellett a katyvasz arra utal, hogy a Setét toronyban King aztán mindent összekutyul, egybe borít, igaz, épp emiatt ilyen jók ezek a könyvek.

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.18, 14:35

Helló!

Kissé megkésve reagálok, sorry...
Alyr: nagyon tetszik a cikk, csak a címe furcsa számomra. Valahogy negatív kicsengése van, miközben az írásnak összességében pozitív - már ha nem a könyv külalakját nézzük (ide értve a hátoldalon lévő összefoglalót). Hogyhogy ezt a címet adtad neki, miért épp "katyvaszregény"?

Verpistike: mi ez a Sárkány szíve és a Varázsló szeme? Én csak a Sárkány szemét ismerem, aminek van két másik, alternatív című kiadása (A mágus és A szem), de mindegyik ugyanaz a regény, a The eyes of the dragon. Vagy másra gondoltál?

Üdv: Z

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.16, 06:21

Amúgy is ki fogják adni újra és újra.
Szvsz, az egyik legjobb műve, amit írt eddig.
Én utálom ugyanis a horrort, és néhány regényét leszámítva ezeket kedvelem nagyon:)
Mindenkinek ajánlom még a Sárkány szívét, ill. annak folytatását, a Varázsló szemét.

A százalék Kingnek megy! :aboci:

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.14, 23:20

Olman, mintha a cikkben benne lenne a válasz. Eszerint a teljes sorozat 7 kötetes.

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2471 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.14, 20:28

hány van még hátra a ciklusból? mert ha lassan vége, beruházok rá... :aboci: Ha még jut belőle. :)

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.14, 13:24

Szerencsém, hogy karácsonyra nem csak az ötödik rész jött ki, de az első négyet is kiadták újra.

Alyr_Arkhon

Alyr_Arkhon

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2004 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.14, 11:01

Kedves Gulandro, mióta egy kritika feladata a regény tartalmának elmesélése? Nemde a poéngyilkosság nem népszerű dolog? Ha pedig mindezt megtudod a regény polcról való leemelésével, fogadd elismerésemet. Olyan erős vagy az érintésben, mint a regénybeli Jake Chambers. :aboci:

_Almo (NPC/NJK)

_Almo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.14, 10:26

Teljes mértékben egyet tudok érteni a cikk szerzőjével, kedvenc regényeim közé tartozik a Setét Torony ciklus, egyszerűen zseniális és fenomenális...!
A tartalmáról igencsak nehéz lenne pár mondatban bármit is nyilatkozni, elég összetett... sőt! :aboci:
Kedves Európa Kiadó! Mikor jönnek már a befejező kötetek...?! :)))

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.14, 00:17

Ahoy,

a magam részéről a ciklus utolsó kötete után letette marról hogy lesz folytatás olyannira h mikor megjött a hír a folytatásról nem éreztem kedvet hogy megvegyem és újra felvegyem a történet fonalát. Így a könyvet ne mtudom pontozni,
a százalék a kritkának szól. Sokkal inkább a regény tartalma érdekelt volna mert ehhez elég volt leemelnem a boltban hogy mindezeket megtudjam.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6441 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.14, 00:17

Katyvaszregény, avagy Stephen King: Callai farkasok (Alyr)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4010

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]