Ugrás tartalomhoz

Fotó

Nephilim

• Válasz írásához lépj be
201 hozzászólás érkezett eddig

Rubint

Rubint

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 440 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.11, 09:15

Persze, jöhettek. :( Nem fogok szerintem vészesen elrugaszkodni. A linket meg köszi, még kigondolom beruházzak-e egy vagy több kiegre. Alapkönyvem nekem is van, és ha valaki igényli elektronikus formában tudok belőle adni.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6228 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.10, 10:41

Legelőbb mesére tőlem decemberben vagy jövő év elején lehet számítani. Hozzáteszem eléggé sajátosan szoktam az ilyesmit értelmezni, szóval csak akkor gyertek, ha a könyvekben lefektetett szabályok, megfestett hátterek nem szentírás számba mennek számotokra.

nem, egyátalán nem számítanak annak, de azért ne alakítsuk át teljesen, vannak ott jó ötletek. Én benne vagyok, ha jelentkezhetek második játékosnak. :(

addigra tán a könyvemet is visszaszerzem, ami három éve van kölcsönben..

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.10, 09:58

Szvsz ott komoly problémák vannak, ahol az alapkönyvben+kiegészítőkben+stb. leírtak szentírás-számba mennek, és az azoktól való legkisebb eltérés is elképzelhetetlen. Ha a hangulat megmarad, engem az sem zavar, ha egy teljesen új motort rak a játékba a KM, példának okáért. :(

Az a december/jövő év eleje pedig már nincs is olyan messze... :)

Módosította Morryster: 2007.10.10, 09:58

Rubint

Rubint

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 440 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.09, 22:21

Legelőbb mesére tőlem decemberben vagy jövő év elején lehet számítani. Hozzáteszem eléggé sajátosan szoktam az ilyesmit értelmezni, szóval csak akkor gyertek, ha a könyvekben lefektetett szabályok, megfestett hátterek nem szentírás számba mennek számotokra.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6228 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.09, 10:52

Ez engem is érdekelne, sőt nagyon-nagyon elvétve még akár mesélnék is.

Valamint érdekelne megvételre használt, esetleg új - szinte kizárt, hogy létezzen - Major Arcana kieg.

(Zárójelben zárójeles kérdés: van bármilyen plusz anyagotok hozzá -pl. az előbb említett major arcana, vagy a chronicle of the awakenings- elektronikus formában? ) Ehol mondjuk a Major Arcana megvehető, letölthető... nade 17$-ért egy scannelt verziót kapnék csak, ráadásul "watermarked")

ezeket a cuccokat találtam hozzá. Liber Ka idehaza is hozzáférhető, a Silverlandben asszem van is.. Alapkönyvem van nekem is, de Morryster a témában eléggé otthonosan mozog (mondhatni mobil wikipedia :) )

jelentkeznék játékosnak, ha lehet.

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.09, 10:37

Rubint: a "nagyon-nagyon elvétve" nálad milyen időközöket takar? :P :)

(Zárójeles válasz: nekem sajna nincsen... az original alapkönyvön kívül semmi... bár sokak szemében már az is nagy fegyvertény :) )

Rubint

Rubint

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 440 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.08, 20:41

Ez engem is érdekelne, sőt nagyon-nagyon elvétve még akár mesélnék is.

Valamint érdekelne megvételre használt, esetleg új - szinte kizárt, hogy létezzen - Major Arcana kieg.

(Zárójelben zárójeles kérdés: van bármilyen plusz anyagotok hozzá -pl. az előbb említett major arcana, vagy a chronicle of the awakenings- elektronikus formában? ) Ehol mondjuk a Major Arcana megvehető, letölthető... nade 17$-ért egy scannelt verziót kapnék csak, ráadásul "watermarked")

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.02, 14:53

Végülis - időnk, mint a tenger :)

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6228 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.24, 12:54

Én is csak Cruzifix mestert nem lehet elérni u2uban, valszeg betelt a postaládája, ígyhát lehet abban reménykedni, hogy nézi a fórumot... :nyenye:

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.24, 12:12

Én továbbra is bármikor benne vagyok a dologban. :nyenye:

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6228 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.24, 08:42

nos, hosszas hallgatás után újra föltenném a Kérdést: esetleg nyár végéig/végén nem játszunk egyet? Tök jó lenne.. :felvon:

Cruzifix

Cruzifix

Nagymester

• Fórumita
  • 812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.02, 16:56

Szevasztok!

beszéltem Orastes kollégával és neki is a következöket mondtam.

A magam részéről benne vagyok a dologban, mesélek szívesen, de sajnos időhiány miatt, ez legkorábban nyár elején, ill. nyár elejétől lenne alkalmas.
Amennyiben van kedvetek hozzá, akkor egy karaktervázlatot legyetek kedvesek az email címemre elküldeni, hogy addig is tudjak készülni a karakterekből.

A magam részéről ismeét azt javasolnám, hogy a megszállást játszuk le lehetőség szerint, de ha nektek már a Nephilim -es kezdés a szimpatikusabb, term.én azt is vállalom. Az is jó lenne, hogy ha a csapat tud müködni rendesen, akkor egy havi 1 vagy netán 2 alkalmat fixen lebeszélni, mert annak ingazán úgy van "értéke".

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.29, 10:05

(OFF)Orastes: megtörtént már az interjú? :five: :sor:(/OFF)

Módosította Morryster: 2007.03.29, 10:05

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6228 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.18, 19:49

Már visszaolvastam :nos: És Cruzifix úr most is hajlandó lenne mesélni? :)

Én remélem, meg fogom interjúvolni :freud:

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.18, 19:37

Már visszaolvastam :freud: És Cruzifix úr most is hajlandó lenne mesélni? :)

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6228 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.18, 16:22

Nodekéremszépen... akkor az már egy komplett parti. ;) És játékosi minőségben még Aapep kolléga is érdeklődött. :sor: Kezdek egyre jobban lelkesedni, ami lehet, hogy nem jó. :aaaaa:

Kiválóan haladnak a dolgok. :lol:

A topikból Cruzifix mester és Daw volt, akivel együtt játszottunk, igen jó móka volt -azért némi komolytalankodás is vegyült bele, olvass vissza. :sor:

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.18, 14:53

Orastes: Hjah, okkult "izék" rulez. :aaaaa: Ezek szerint tudsz potenciális játékosokat/mesélőket? :sor: :lol:

szerintem két játékost biztosan tudnék. ;) Talán még mesélőt -könyvem nekem is van :aaaaa:

Nodekéremszépen... akkor az már egy komplett parti. :aaaaa: És játékosi minőségben még Aapep kolléga is érdeklődött. :sor: Kezdek egyre jobban lelkesedni, ami lehet, hogy nem jó. :aaaaa:

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6228 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.18, 14:29

Orastes: Hjah, okkult "izék" rulez. :aaaaa: Ezek szerint tudsz potenciális játékosokat/mesélőket? :sor: :sor:

szerintem két játékost biztosan tudnék. :lol: Talán még mesélőt -könyvem nekem is van ;)

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.18, 13:44

St.B: Innen: http://www.dragonstrove.com/catalog/ (Köszönet a linkért Szabtomnak. Jhah, és hozzátartozik a dologhoz, hogy az egész postaköltséggel együtt nem volt ötezer forint... ;) :sor: )

Orastes: Hjah, okkult "izék" rulez. :aaaaa: Ezek szerint tudsz potenciális játékosokat/mesélőket? :sor: :lol:

StB

StB

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.18, 07:45

Zárójeles megjegyzés: Hháh! Van Nephilim alapkönyvem végre! ;) :aaaaa: Nincsen valamelyik errefelé honos fórumitának kedve csapatot szervezni+mesélni+ilyesmi? :sor: :sor:

(OFF)Noééés honnan szerváltad azt a könyvecskét, ha szabadna megkérdeznem? Igencsak fáj már rá az én fogam is...(/OFF)

:lol:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]