Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

MAGUS lajv szeptemberben (Mekklood)

• Válasz írásához lépj be
250 hozzászólás érkezett eddig

_Menor (NPC/NJK)

_Menor (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.29, 19:16

Apropó, képekkel mi van? Sikerült feltenni már valahová? Mert mintha azt hallottam volna, hogy már fent vannak... Pls, ha így van, egy linket dobj már fel a honlapra...

_Menor (NPC/NJK)

_Menor (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.29, 19:12

Ahoi!

Nyugi, emberek, beszélgettünk páran már arról, hogy a vasárnap egyik nagy dobása az lehetne, hogy összegyűjtjük minden emberke mindenféle alternatív nevét/elérhetőségét stb, aztán felrakjuk a levlistára.

Nekem is szar a névmemóriám jeligére...

Más. Ha tényleg nem a Dózsánál van a hely, akkor mi legyen? Mondjuk most már lehet, hogy nem kéne variálni, hogy hol legyen a tali, mert ha valaki nem olvassa a fórumot már addig, nehogy ott várjon, potyára. Mindenesetre a levlistára dobtam föl egy mobilszámot (azt azért mégse ide), ha valaki késik, eltéved stb tudjon hívni vkit.

Apropó, Lyzi, megkérhetnélek Téged is ugyanerre? Valakit nekem is hívnom kell... :-)

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 19:07

ahogy látum a papi triumvirátus összejött :)

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 19:06

A boszi megint bekever
A fanyűvő a Dózsánál van. www.fanyuvo.hu ha valaki kételkedne. és ezért a Dózsánál találkozunk
múltkor a Leheltértől sétáltunk, azt keveri Onsai.
bocs csajszi de kettőnk közül én vagyok a pesti :)
/és direkt leellenőriztem/

_Zairana (NPC/NJK)

_Zairana (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.29, 18:58

Üdv!
Sajnos csak most tudtam írni ide, de elolvasva az eddigieket, melegséggel töltődött fel szívem! ^__^ Jó látni, hogy így összetart ez a kis csapat. Én is nagyon élveztem a lájvot, és úgy éreztem, mintha az egész csapat egy nagy család volna... még ha egyesek közülük igen igyekeztek kinyírni engem, főleg az élőhalott, ala Józsi. :) Én nekem is jó a vasárnap délután. Ja, és a nevem Dralea, vagyis Arel-pap #3. :) Eredeti nevem Eszter, de Leának is lehet hívni, az rövidebb és jobban szeretem. :P

Onsai

Onsai

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 155 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 18:07

öö, Lyz, bocs, hogy belecsipogok, noha valszeg nem jövök, de ugye feltűnt, hogy a Fanyűvő nem ám a Dózsánál volt, hanem a köv. metro megállónál? :) Szivatod a népet, szivem? :)

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 16:57

most nem lesz játék, csak megbeszélés. Hogy majd mit fogunk játszani :)
megkaptam a mailt, írtam is

gancska

gancska

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 66 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 16:48

Lehet még jönni? Ha igen (remélem igen), akkor új karit kell csinálni vagy a lájvost (szép szó) kell alkalmazni. Úgy nem baj, ha nem viszek teljes vértet :)

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 15:35

és már 16-an vagyunk:)

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 15:34

bocsi meklod, csak ugye leveleztem 2 szervezővel, aztán a live-on volt 2 km, az egyik boyo.... ebből feltételeztem, hogy a másik meklod. ja hogy nem úgy hívták? És ? Én is vagy 4 nevet használok.:)rádásul trwekót szerintem hívtam is Meklod nak, csak nem tünt fel neki :)
szóval mindkettőtöktöl bocsi

Iffar

Iffar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 19 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 15:07

Jut eszembe. Iffart Iffárnak kell ejteni :)

Iffar

Iffar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 19 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 15:06

Szerintem mindenki úgy szólit mindenkit ahogy jól esik. Én spec nem fogok megsértődni sem az Ádámon sem az Iffaron... sőt talán még a "hé varázsló"-n sem :)

Mekklood

Mekklood

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 86 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 14:43

Valóban nem ugyanaz a személy :)
Ennyire azért nem vagyunk tudathasadt :)

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 14:31

a talira jön

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 14:31

jön a talora Meklod is.
mondjuk nekem most tudatosult, hogy Meklod és treko nem ugyanaz a személy.

ki kéne találni , hogy milyen néven szólítsuk egymást, keresztnév? MSN név? egyéb?

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 10:48

lesz egy különtermünk :)
A cím Váci út 70. Fanyűvő étterem Sebők Zita névre van foglalva, ha valaki később jönne.

Úgy gondoltam, hogy találkozhatnánk 3/4 5-kor a Dózsa Gy úti metrómegállóban és mehetnénk együtt.

Spunk

Spunk

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 10:48

Írigykedve figyelem a szervezkedést hétvégére... Mennék én is szívesen, de a messzi Szegedről korlátoltnak érzem magam... :)
Angwen: a betűzés a legkevesebb, a pontosítás csak a nyomda miatt fontos :)
Azért remélem nem utoljára találkoztam ezzel a társasággal és ha lesz folytatás, én benne vagyok.
Esetleg, ha egy asztalkörül-ülős szerveződik, mondjuk őszi szünetre, arra szívesen elmennék, akár KM-ként is, Trekóval tavaly nyomtunk egy ilyet, az szerintem elég jó volt (ha nem, majd megcáfolja :P és egy hasonlót, akár most is össze leehtne ütni.

_Menor (NPC/NJK)

_Menor (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.29, 10:46

Hi!

na, mivel nem mindenkinek volt egyértelmű, akkor most pontosítok/véglegesítek. Tehát vasárnap 5 órakor a Dózsa György úti metrómegállóban találkoznánk. Utána együtt megyünk valahova (asszem valami fanyűvőbe), hogy mindenkio odataláljon, akinek nincs mesterfokú erdő(nagyváros :-)) járása, az is.

Menor
Ui.Ha valaki csa később tudna jönni, nem gáz, megoldjuk,csak szóljon...

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 10:36

sziasztok!
Akkor a vasárnapi lista eddig:
Treko+ kedves neje/akinek nem köszöntük még meg a csomagvigyázást, dpedig sokat segített, elég vacak lett volna a 20 kilós zsákkal rohangászni/
Angelmir (néhai)
Zsoldos Balázs
Gai Gai
Menor
Boyo
Akrim -Umro
Iffar
Midori
Draled
Zilu
és én Shayne
természetesen aki még szeretne jönni szeretettel várjuk

_MagisterTrekó (NPC/NJK)

_MagisterTrekó (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.29, 10:14

Hali mindenkinek! Sajnos én egy internyettel alultáplált excrantai KM vagyok, ezért csak most tudok írni ide. Kösz a sok pozitív hozzászólást és a tényleg(!) építő kritikát is. Egyszerűen király volt az egész, mindenkinek köszönöm. Különösen jól esett, hogy se közben, se utána senki nem állt neki fikázni a szervezést, a KM-eket, a szabályokat stb. Mindig ilyen szerepjátékos cimborákra vágytam. Remélem én is, hogy tudjuk hosszú távon is tartani a kapcsolatot. Ja és nekem is gáz volt hétfőn melóba menni. Időnként Buda-Ynevre tévedtem gondolatban. Na minden jót, remélem vasárnap (ha lesz találkozó) én is tudok jönni. Meg a felszerelést őrző feleségem is. Apropó ő abszolút nem bírja a szerepjátékot, de a lájv neki is nagyon tetszett, meg a társaság is. Na megyek és írok néhány hivatalos gyermekvédelmi levelet... Üdv mindenkinek: Trekó

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]