Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

MAGUS lajv szeptemberben (Mekklood)

• Válasz írásához lépj be
250 hozzászólás érkezett eddig

_Angwen (NPC/NJK)

_Angwen (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.27, 15:43

ÁÁÁÁÁÁÁÁá, nem tudok feliratkozni a levlistára!!!
Én vagyok béna, vagy csak bölcsész vagyok?

_Menor (NPC/NJK)

_Menor (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.27, 15:43

No, hát akkor vasárnap du, mondjuk 5 től? Már csak azt kéne kiötölni, hogy hol?

boyo

boyo

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 74 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.27, 15:34

A vasárnap du nekem is jó. Szombatom sajna kilőve :)

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.27, 15:34

a mostani hétvége nekem kiesik. bár a vasárnap délután talán jó.

Iffar

Iffar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 19 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.27, 15:31

Hétvége... hmm... Vasárnap délelöttöt és koradélutánt (kb 16h-ig) kivéve mindkét nap tökéletes. Bár talán a Vasárnap délután egy hajszálnyival jobb :)
Majd megérdeklődöm a többiektől is (értsd: Midori, Zilu, Dralea)

_Menor (NPC/NJK)

_Menor (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.27, 15:19

Hi!

Na, Iffar mondta, hogy benne lenne egy taliban, ami ilyen jelentkezős/átbeszélős/ismerkedős dolog lehetne. Mit szólnátok a hétvégéhez? Kinewk mikor lenne jó?

Itaro

Iffar

Iffar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 19 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.27, 14:39

Iffart magam is úgy tekintem h meghalt... illetve félig.. na mind1.
Azonban szerintem előzményeket lehet vele még játszani :) (lévén hogy egy irományom főszereplője, s nem igazán szeretném 4. szinten eltemetni, ugyanakkor tökéletes halálnem számára a Live-s történet :)

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.27, 14:38

én meg elvileg leteszteltem :)

boyo

boyo

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 74 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.27, 14:37

Sziasztok!
Elvileg csináltam egy levlistát, amire minden jelenlevőt meghívtam. Azért elvileg, mert most csináltam először, és ki tudja, mit szúrtam el.
Szóval, haminden igaz, akkor hamarosan kap mindenki meghívót, és akkor lehet közérdekű infókat/kéréseket/kéréseket ott is tárgyalni, megosztani. Sőt, elvileg oda fel is lehet tenni fényképeket.

_Menor (NPC/NJK)

_Menor (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.27, 13:11

Én majd' minden nap netnél vagyok, tehát neten nem gond az összefogása a jelentkezőknek.

A live-os karakterekkel alapvetően két probléma van szerintem. Az egyik, és talán leginkább fontos az, hogy halottak. A másik pedig, hogy fogalmunk sincs még, hogy milyen story lesz, hányadik szintű, milyen szabályokkal/megkötésekkel stb. Másrészt meg azok a karik elég speciálisan lettek kidolgozva, nem a klasszikus MAGUS szabályok alapján. Harmadrészt nem biztos, hogy mindenki azzal akarna lenni. Szóval szerintem mindenképp lesz rá mód, hogy kidolgozz egy nagyon hasonló karaktert, akinek még akár a neve is ugyanaz, de meg kéne adni a váltás lehetőségét is.

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.27, 13:04

Akkor neked van időd, kapacitásod a jelentkezők összefogására?
Jó ötlet, hogy a jelentkezők számától függjön a km-ek száma. Ha valaki jelentkezik, jelezze, hogy játékos és/vagy KM lenne.
Jók a live-os karakterek?

Onsai

Onsai

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 155 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.27, 12:59

jó ötlet.
Boyo, Mekklood, küldeni kéne mindenkinek emilt, hogy ilyen asztali érdekl-e őket. Rögtön írhatnának Menornak.

_Menor (NPC/NJK)

_Menor (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.27, 12:10

Apropó, én itt ragadnám meg az alkalmat, hogy jelentkeznék KM-nek. Már persze, ha elfogadtok. Akit érdekelne a játék, az írhatna nekem mailt a menor@elte.hu-ra, hogy a jelentkezésekkel ne terheljük a fórumot, én meg néha felírnám, ki jelentkezett addig.

_Menor (NPC/NJK)

_Menor (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.27, 12:06

Hi!

A novella tényleg jó, meg van is némi aktualitása... :-)))

KM-nek viszont az a baj, hogy nem tudni, mennyi ember kellene. Mondjuk szerintem jó esetben kevés a 3. Ha X ember összeáll, megbeszélik a storyt, mindenki tud mindenről. Aztán később kiderül, hogy csak kevesebb csapat lesz, mert nincs annyi játékos. Így azok, akik bevállalták a mesélést, szívnak egy óriásit, mert sem mesélni, sem játszani nem tudnak.

Szóval nem árt tudni, hogy mennyi játékos van, mert így, optimális esetben senki sem marad ki a jóból, vagy játszani, vagy mesélni tud majd.

_Angwen (NPC/NJK)

_Angwen (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.27, 14:03

Mekklood: szerintem épp azzal volt a baj, hogy túlságosan is egymásnak ugrasztottátok a csapatokat: épp az erős ellentét miatt voltunk kénytelenek szövetkezni, lévén a közös ellenség a legerősebb összetartó erők egyike.

A magam részéről Reanát--akár kaptam rá engedélyt, hogy máshol felhasználjam, akár nem--halottnak tekintem, és nem bolygatnám a hite szerinti mennyországban, ahová olyan nehezen jutott el.

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.27, 11:31

Viszont ajánlom a Menekülök című novellát. Így live után érdekes

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.27, 11:29

nem, valami fanyűvő??? tényleg hangulatos és nagy.

De azt rá érünk még fixálni. Elösször a KM-eknek kéne jelentkezni Onsai? bevállalod :)

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.27, 11:27

és hol tartasz akkora talit ? :)

arra gondoltam, hogy itt jelentkezik 1-2-3 bevállalósabb egyén, hogy ő lesz a km, megbeszélik egymás közt mi legyen.
aztán jelentkeznek az emberkék játékosnak, és ha már tudjuk hányan leszünk kinézünk pár helyet, aztán lehet válogatni.
hm?
viszont lehetne a live-os karikkal játszani. akkor sok minden már adott volna.

Onsai

Onsai

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 155 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.27, 11:26

Itaronak igaza van. A hely az utolsó. Amúgy a Dózsa metro mo.-tól gyalog 5 perc. A nevére emlékszel, Lyz?

stella boszi

_Menor (NPC/NJK)

_Menor (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.27, 11:14

Ahoi!

Ilyesfajta helyeken általában az a módi, hogy megadnak egy összeget, amiért úgymond kibéreljük a helyet, de a gyakorlatban általában le lehet enni/inni.

Elsőre viszont szerintem mindenképpen kellene valami olyasmi találkozó, amiben ledumáljuk, hogy ki mit szeretne kb-ra, ki vállalná el, hogy km lesz, mennyien lennénk, mikor lenne jó mindenkinek stb. Beszélhetnénk a helyről is akkor, mert amíg nem tudjuk, hogy hányan lennénk, addig szvsz felesleges ezen agyalni. Meg aztán ne felejtsük el azt sem, hogy egy normális/élvezetes/játszható kaland összerakására is idő kell, mert szerintem olyannak kellene lennie, amit később is megemleget az ember. Össze kell ülnie a KM-eknek, megbeszélni a storyt, illetve nem árt, ha le is játszák, úgy sokkal jobban berögzül az emberbe. Mondjuk, mint mérce, kitűzhetnénk, hogy legalább olyat kellene összehozni, mint a live, és akor nagy baj nem lesz...

De ha Darton megint bekavar...

Itaro

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]