Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Zartkoru online mesek (BePe)

• Válasz írásához lépj be
21 hozzászólás érkezett eddig

troile

troile

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.07.30, 22:39

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni aktív fórum alapú Vampire The Masquerade szerepjáték találásához. Egy ideje már keresgélek de sajnos nem sok sikerrel... Ha van tippetek kérlek szóljatok!
Köszönöm!

davocska

davocska

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 10 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.06.30, 12:44

Én requiemhez keresek csapatot. Ha nem jelentkezik mesélő én leszek az de inkább egy profi kéne.

_KMMeneclar (NPC/NJK)

_KMMeneclar (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.12.29, 01:29

Helló!
Csinálni szeretnék egy Mágus online mesét.Úgy 3-4 játékost keresek.Szívesen leszek KM,de JK-is.Mágusba még kezdő vagyok, de tudom,hogy hamar belejövök.
Az e-mailcímem:jacint01234@vipmail.hu

Merimarc

Merimarc

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.20, 09:13

Üdvözlet!

Szeretnék nyitni egy online mesét, a GyU világában, játékosaim lesznek; a ami nap folyamán biztosra meglessz 5 játékos! Az ő e-mailjukat holnap elküldöm. Az én e-mail-em:

flag87@freemail.hu

Köszönöm!

Üdv.
MERIMARC

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.26, 17:59

Azért az mókás, hogy az online.rpg.hu -ról eltűnt az egyetlen topic, ami hibajelzésre és kérdésekre lett volna alkalmas. Felteszem akkor itt.

Lehet majd képeket befűzni a mesébe? Úgy látom volt rá lehetőség, csak nem működött.

Jól képzelem, hogy a mesélő moderátorként működik a meséjéban?

Volt régebben egy írás, amiben praktikus tanácsok voltak on-line meséléshez. Megvan még az valahol? Talán jó lenne bekötni valahova, az online.rpg.hu-n.

Honnan lesz majd elérhető az egész online.rpg.hu, ha egyszer ez a cikk kiscrolloz a címlapról? :)

kösz,
-- Jenoe

Imurai

Imurai

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 37 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.22, 17:22

Csak annyit tudok a TS-témához fűzni, hogy szerintem FPS-ekben, ismerősökkel igenis jó, nagyon jó. Sőt, MMORŰG-knél is jól jön szervezéshez/unaloműzéshez. Hogy egy online mesében hogy állná meg a helyét, nemtom... Viszont privizni ebben is lehet, ha nem is olyan kényelmesen, mint MSN-ben (és filetransfer sincs)

HalfDemon

HalfDemon

Gonosz Házimacska

• Fórumita
  • 603 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.22, 12:13

Drost:
Fura, en is pont most gondolkodok egy ilyenen, csak meg ott tartok, hogy kene irni hozza egy (php?) "frontendet".
Azaz egy olyan weblapot, amin an publikus kockadobalo, meg chatbox, meg valami file send. :)
Csak az a franya ido. :)

Douwe_EgBerts

Douwe_EgBerts

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 907 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.21, 22:18

34 = 3-4 fő:-p, sorry

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6530 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.21, 22:18

Zártkörű online mesék (BePe)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4317

Douwe_EgBerts

Douwe_EgBerts

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 907 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.21, 22:16

Drost:

csatlakozom kriskóhoz részint a FPS tapasztalat alapján, részint mi egy csapattal ki is próbáltuk TS, Skype és MSN alatt a e-mesélést.

A tapasztalat, hogy 34 fővel is működik, de lassabb mint élőben nyomni, és sokkal körülményesebb pár dolog.
MSN-en belül megoldható amúgy a kockadobás és webkam, privát üzenet kép is küldhető akár, így ez a része elég jól szerepelt, igaz, a KM-nek fel kell készülnie.

Külön vicces volt, mikor egy helyről kellett kitörni, és az egy alaptérképre mindig felrajzolta a KM, hogy ki hol helyezkedik el....a sok képet egy képnézegetővel lepörgetve pofás kis rajzfilmszerűség alakult ki, mint kb mikor a könyv lapjainak sarkára rajzol az ember és lepergeti :)

Szóval visszásak a tapasztalataim, és neten összeszervezni a dolgot kicsit nehézkesebb, mert az emberek könnyebben kihúzzák magukat alóla, így nálunk be is halt a dolog

Szapi

Szapi

Brujah Ítélethozó

• Fórumita
  • 454 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.21, 16:34

köszi a fórumot BePe, még 1x, meg köszi a Zsolt Vampire fórumát is, végre elkezdhetek majd ott is játszani :) :) :D

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4649 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.21, 14:21

Drost
termeszetesen megoldhato.
de egyelore kizarolag a nagylelku tamogatok adomanyainak fuggvenyeben tudok tobb procit/ramot/savszelesseget vasarolni az rpg.hu-nak...

krisko

krisko

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 341 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.21, 13:56

Üdv!
Kedves Drost!
Jómagam is próbáltam a TS-t, CoD közben, és érzésem szerint messze nem a legjobb!:)
A szerepjátékra használni nem rossz ötlet, de érzésem szerint probléma lehet az idő! Hány óra nálatok egy játékalkalom? Biztosítva van ennyi időre a gép és NYUGODT környezet?
És még valami. Hallottam (???) olyan játékosokról, akik játék közben is el-elfgolalják magukat időről időre bármi mással! Mindenki tud koncentrálni annyira, hogy ott egy gép előtte, de csak a mikrofont és a hangszórót használja ki? (Szerintem játékosok jó része legalább egy Aknakeresőt elindítana!)

Drost

Drost

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 270 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.21, 13:11

Mármint, nem én üzemelnék be egy ilyen szervert, hanem hogy az RPG.hu a zászlajai alatt fel tudna-e vonultatni egy ilyen haderőt...

Drost

Drost

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 270 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.21, 13:06

Bocs, hogy nem a javaslatok fórumtopicban, de kíváncsi lennék, hogy milyen érdeklődést keltene/mennyi embert mozgatna be egy a fórumos játéknál gyorsabb, interaktívabb (és jóval kockább :)) lehetőség: egy TeamSpeak szerver beüzemelése kifejezetten online -élőszavas- szerepjátékokra. Elvileg ingyenes a progi, ha non-profit keretek között folyik, és a leírások alapján elég sok kaland mehet egy relatív okés vason egymással szinkronban (nem használtam még, de dícsérték online fps-esek). www.goteamspeak.com

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.21, 10:33

BePe, szuper, jó érzés nyitott ajtót döngetni. :)

GothPunk

GothPunk

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 918 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.21, 09:24

jenoe> szerintem ez teljesen felesleges. Mi E/3. személyben írunk a karakterről, így amúgy se lenne sok értelme a karakter-usernévnek.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4649 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.21, 09:23

jenoe
csinaltam egy kulon site-ot, az online meseknek dedikaltan. itt tulkeppen annyi karaktert regisztral az ember, amennyit akar, a forum.rpg.hu-t ez nem fogja feleslegesen terhelni /a szervert igen, de gondolom toredek-mertekben/.

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.21, 09:15

eddig ugyan csak egyszer játszottunk a fórumon, és azt se sikerült hosszan életben tartani, de...

természetes gondolat, hogy a különböző karaktereknek saját usert csináljon az ember, a karakter nevével és avatarjával, hogy szép olvasmányosak legyenek a párbeszédek. innentől már csak egy lépés, hogy a mesélő usert csináljon a fontosabb NJK-knak is.

de közben azért piszkálja is az embert, hogy vajon mennyire örül ennek az admin, illetve hogy esetleg nem-e lehetne ezt a dolgot eleve szupportálni valahogy, annélkül, hogy teljes funkcionalitású fórum-usereket hoznánk létre.

Szapi

Szapi

Brujah Ítélethozó

• Fórumita
  • 454 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.21, 07:35

na, végre, megyek is jelentkezni :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]