Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Harc a melegek jogaiert a World of Warcraftben (forras: Pecs.Index/BBC)

• Válasz írásához lépj be
280 hozzászólás érkezett eddig

Herbie

Herbie

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1119 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.16, 13:13

Tisztelt mindenki!

Az eddigi termés alapján ez a téma messze meghaladja a cikk alatti hozzászólások kínálta lehetőséget. A kialakult kép meglehetősen siralmas: rengetegen küszködnek olvasási és szövegértési nehézségekkel (mint például a fórumokra mutató hivatkozások elolvasása és a link követése). A továbbiakban kérünk mindenkit, aki még hozzá akar szólni a témához, hogy az alábbi linken tegye:
http://forum.rpg.hu/index.php?showtopic=6427

Felhívnám továbbá a figyelmet arra, hogy a hozzászólások az írójukat minősítik; valamint az itt kialakult, nem reprezentatív minta alapján a szerepjátékos közösség is egyfajta szegénységi bizonyítványt állít ki magáról. Szeretném alaposabb olvasásra, és megfontoltabb üzenetek megfogalmazására buzdítani a tisztelt hozzászólókat.

Köszönjük.

Sahra_Stanfield

Sahra_Stanfield

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 121 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.16, 12:44

Imádom mikor olyanok verik a mellüket összevissza töb száz komemntn át akiknek halvány lilasegédfogalmuk sincs mondjuk a téma egyik alakotó eleméről se! :aboci: Kiváncsi vagyok mikor jön be az hogy fáklyákkal és vasvillával üldözzük ezt meg azt! :D

Kavics

Kavics

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 797 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.16, 12:40

Attila: Nyugi majd egy év múlva folytatjuk!

nagypetak

nagypetak

ágrólszakadt

• Archívum
  • 209 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.02.16, 12:33

Attila: a fekete lyukak nevében kikérem magamnak az állítást. Nem kipukkadó fafejű hülyeséghalmazból keletkezünk!
(Egyébként 100%-ig igazad van. Log off.)

_pöttyös (NPC/NJK)

_pöttyös (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.02.16, 12:27

Például te, aki mindenkit lehülyézel, aki nem ért veled egyet? Te mit kompenzálsz? Otthon nem hagy szóhozjutni az asszony? :aboci:

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.16, 12:24

Vajon még hány hozzászólás kell ahoz, hogy az alant elterpeszkedő fafejű hülyeséghalmaz tömege elérjen egy kritikus pontot és fekete lyukká alakuljon?

Egyre inkább az az érzésem, hogy itt néhányan erőteljesen kompenzálni próbálnak... :aboci:

GGOT

GGOT

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.16, 12:22

Tomee : menj be a munkahelyedre, állj az asztalra és kiabáld azt, hogy "tegnap este isteni érzés volt maszturbálni, és utána ma reggel egészségeset kakáltam" és csekkold a reakciókat :aboci:

(nem gondolom h a melegek "kakák" pusztán a MAGÁNÜGY definicijára hívnám fel a figyelmet)

Uwallah

Uwallah

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 369 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.16, 12:15

Huhh, 263 hozzászólás? Ez rekord, nem?

_pöttyös (NPC/NJK)

_pöttyös (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.02.16, 12:13

ja, és még egy LOL, erről pofázunk már egy ideje, hogy minket nem irritál, ha valaki meleg. Az irritál, ha kiáll az íróasztalra, és ezt kiabálja! De gyanítom, ez minden közönséges meleget is irritálna. Közönséges=nem magyamutogató, nem médiaszereplő, stb.
GGÓT én teljes mértékig egyetértek veled.

GGOT

GGOT

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.16, 12:13

Biztos mindannyian ismeritek azt az érzést, hogy "megnövesztem a hajam, hogy kilógjak a sorból" "deth metalt hallgatok" "kotont dobálok a szomszéd háztetőjére" stb. egyszóval a természetes tizenéves polgárpukkasztás. Úgy gondolom ugyanez a helyzet a divat-melegekkel, csak ők ezzel tönkreteszik a saját életüket, identitásválságba kerülnek, míg a hosszú haj még senki személyiségét nem tette tönkre...

Amadeus

Amadeus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 216 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.16, 12:12

GGóttal vagyok egy véleményen, de hozzátennék ezt-azt: Szerepjátékos vagyok. Volt már hátrányom abból, hogy ez kiderült pl munkahelyen, suliban. Mégsem írom a pólómra, rendezek haverokkal felvonulást, és perelek boldog-boldogtalant!
Sztem az ilyen jellegű megmozdulás inkább a figyelemfelhívásra lehet űrügy, ha teszem azt valakivel nem foglalkoztak eleget gyermekkorában, vagy irigy valamire és azt akarja rombolni.

Dronner

Dronner

Régi fórumozó

• Archívum
  • 5763 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.16, 12:12

Én az alapproblémát nem értem. Valaki "that's gay"-ezett a gildéjében, ami által sértve érezte megát, mégha esetleg nem is szánták esetleg annak (alább is sokan "parasztoznak", mégsem hiszem, hogy mindegyiküknek baja lenne a mezőgazdaságból élőkkel). Miért nem szólt nekik, akár általánosságban fogalmazva, hogy ezt legyenek szívesek mellőzni, mert sértheti egyesek érzéseit, és mellesleg a licensz is tiltja? Ha valaki "márcsakazértsem" hagyja abba, akkor lehet szólni az adminnak, hogy XY megsértette (többszörösen, szánt szándékkal) a licensz szerződést, és akkor kap a buksijára. Hol itt a gond? Miért kell a játékban nemlétező feszültségeket gerjeszteni? Érdekes módon az én gildémben nálunk ez a probléma sosem merült fel. Vajon miért? Talán, mert játék közben nem téma a játékosok szexuális élete? Ha meg valakivel komolyabb beszélgetésbe bonyolódom, akkor azt kedvelem/tisztelem annyira, hogy elfogadjam olyannak, amilyen. Az az ő dolga.

Ha már esélyegyenlőség: az EU-ból miért csak 4 ország polgárai vehetnek részt a Blizz nyereményjátékain (nem, Mo. nincs köztük)? Pedig akár kampányolhatnánk is a többi játékos hátrányos megkülönböztetése miatt. Egy számítógép (mostani verseny díja) minimum kiperelhető lenne belőlük...Ez van, oszt' kész.

Én is sértettem már meg a licencet: botor módon "Icanfixthat"-nek kereszteltem el a gnóm rugómat (nem lehet olyan név, ami egy mondat)... Nevezhettem át. Pedig, ha ez bárkit is sértett, akkor meg is érdemelte! :aboci:

_pöttyös (NPC/NJK)

_pöttyös (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.02.16, 12:11

Tomee: LOL, melyik ezek közül a társadalom?

Tomee

Tomee

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 206 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.02.16, 12:09

GGÓT:

LOL, a homoszexualitás nem egy társadalmilag negatív tulajdonság?

akkor menj haza szépen modjad szüleidenek, hogy anyu, apu meleg vagyok, vagy menj be a munkahelyre állj fel az íróasztalra és kiabáld azt, hogy kollégák, buzi vagyok. nézd meg a reakciókat és vondd le a tanulságot...

GGOT

GGOT

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.16, 12:09

még egy uccsó BePe kedvééért, aztán megyek máshol unatkozni :aboci:

Ismertem olyan embert aki hetero->bi->homo utat járta be 20-25 éves kora között. Tudomásom szerint a nemi identitás pubertáskorban (10-15év)válik el.

Azt gondolom, hogy uralkodik egy olyanfajta média hangulat, hogy melegnek lenni jó, "gizda", dícséretes, előnyös. Ebből kifolyólag sokan VÁLASZTJÁK ezt az utat, holott ennek természetesen kellene kialakulnia.

_pöttyös (NPC/NJK)

_pöttyös (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.02.16, 12:06

Azokkal, aki nek elég lenne, hogyha nem próbálnák folyton "kezelni" őket, így meg úgy, csak békénhagynák végre- semmi bajom nincs.De itt pont arról van szó, hogy kezeljük öket így vagy úgy...

Épp ezért írtam a magasságot, kedves Rorimack, mert azt sem válsztja senki, én mégis a magas nőkre bukok, és ezért alacsony nőkkel nem keresem a kapcsolatot.
A homoszexuális férsi/nő érzelmeit nem tudnám átérezni, megérteni, felfogni, ezért nem szívesen beszélgetnék vele ilyesmiről. És igen, a heteroszexuális haverjaimmal megbeszélem olykor, hogy kit, hogyan, mikor. Erre utaltam a kalanddal, csak próbáltam finom lenni.

GGOT

GGOT

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.16, 12:03

azért nehéz ez a kérdés, mert a homoszexualitás nem egy társadalmilag negatív tulajdonságság, sőt, sok meleg kiemelkő szellemi képességekkel van megáldva. Probléma akkor lesz belőle, ha a fiam kedvenc szuperhőse nem a szuperhősnővel házasodik, hanem "szőrös joe"-val, ha a kedvenc színésze férfival csókolózik, és amikor a lányom leszbi-domina barbie-val jáccik. Ez talán demagógnak hangzik, de akkor is azt mondom mindenki legyen olyan amilyen, és senki se nevelje át se ilyen se olyan irányba.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4677 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.16, 12:03

GGÓT
milyen az amikor vki "tarsadalmi nyomasra" lesz meleg? :aboci:

Rorimack

Rorimack

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1647 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.16, 12:01

pöttyös: szerinted választja valaki a testmagasságát?

Szerinted egy homoszexuálisnak 90%-ban nem ugyanazok a szerelmi problémái, kalandjai, mint a heteróknak? A heteró munkatársaiddal arról beszélsz, hogy kit, mikor, hova és milyen állapotban tesz, vagy az érzéseikről? Ha az előbbi, még érthető lenne a kifogásod, ha az utóbbi...

"tehát az általánostól homlokegyenest eltérő, és így is kell kezelni ezt."

Na, ez a "nem természetes". Nehéz megérteni, hogy vannak, akiknek elég lenne, hogyha nem próbálnák folyton "kezelni" őket, így meg úgy, csak békénhagynák végre?

_pöttyös (NPC/NJK)

_pöttyös (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.02.16, 12:00

nagypetak: nem csodálom, ugyanis az atombombától pár százezren meghaltak, és még pár százezren meggyomorodtak! Ebből is látszik, hogy a fiad értelmes kissrác, és meg tud különböztetni bizonyos dolgokat!
Kedves jenoe, téged nem zavar, hogy a melegeket összemossák az atombombával?:aboci:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]