Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

A zsetonpiac valtozasai (altozsdei alelemzes) (Herbie)

• Válasz írásához lépj be
29 hozzászólás érkezett eddig

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4689 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.28, 07:07

"Minden beküldött és megjelent novelláért, fordításért, ismertetőért és cikkért 300-500 zsetont adunk, a megjelent híreket pedig 100 zsetonnal honoráljuk."

_Parkour boy (NPC/NJK)

_Parkour boy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.08.05, 19:48

Sziasztok! New vok én is és nekem is jól jönne egy kis segítség, előre is köszi.

<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-08-05 20:48:36 - Parkour boy által</font></small></b>

Gaber

Gaber

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.30, 13:59

Csaó én is new vagyok és én se tudom, h hogyan lehet zstont szerezni? Valaki esetleg ha tudna segíteni azt +köszönném.

_Aust (NPC/NJK)

_Aust (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.05.31, 18:09

Szasztok!
New vagyok, és csak azt szeretnép kérdezni hogy szerezzek zsetont gyorsan és ügyesen?

_AKA (NPC/NJK)

_AKA (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.02.06, 19:34

sziasztok tök uj vagyok nemtudok semit szoval kéne mondani valamit pl hogylehet zsetont gyüjteni   köszönöm anak aki megmonta

<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-02-06 19:34:56 - AKA által</font></small></b>

_ruff3 (NPC/NJK)

_ruff3 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.11.16, 17:36

Köszönöm:)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4689 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.16, 16:00

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4500

_ruff3 (NPC/NJK)

_ruff3 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.11.16, 15:43

Sziasztok.Remélem,hogy nem haragudtok amiért csak igy bepofátlankodok,csak egy kis tanács  kelene.Frisen regisztráltam és még nem tudom,hogy honan lehetne zsetonokat szezezni ha mék egy  sincs.Valaki akkor segitt rajtam...?:):D:D

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-11-16 15:44:36 - ruff3 által</font></small></b>

_Dún Dorf (NPC/NJK)

_Dún Dorf (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.11.02, 21:27

Leírná nekem valaki a novella rövid műfaji jellemzését...??

Szabtom

Szabtom

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 794 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.26, 23:37

Jó ötlet. Engem sem érdekel más zsetonja. Ami érdekel viszont, az a sok érdekes hír és a jó novellák. Ha ezekből több lesz, akkor én már jól jártam.

Odusz

Odusz

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 203 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.02.24, 20:47

Abdul, Kuraneko:
Így legyen! Remélem csak rémeket látok! (Láttam.)És az egész jól fog majd menni!:)
Spec. engem se érdekelne kinek hány zsetonja van. Csak mindenki gondolja majd így! Kár lenne mindenkiért aki megsértődne egy ilyen marhaságon, v. bármilyen okból ez miatt nekilátna fikázni, stb.

Kuraneko

Kuraneko

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 155 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.02.24, 08:18

Valahogy az én érdekklődésemet is elkerülte a kinek-mennyi-a-zsetonja téma.

Véleményem szerint a BePe nem fog berakni gyenge írásokat. Azért nem jár zseton. A legkevesebb (300) jutalom is feltételez valamilyen minőséget és munkát. Legalábbis én így gondolom, cáfolj meg BePe ha nem így van. Szal böfögni nem érdemes, mert csak a leheleted szagát nyered meg vele. :)

Abdul

Abdul

Jetipásztor

• Fórumita
  • 406 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.24, 00:04

Odüsz: nemt'om, én speciel leszarom, kinek hány zsetonja van. :mittomen:

A honorálás-ötlet amúgy jó.

Odusz

Odusz

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 203 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.02.23, 22:14

"Egyik szemem sír, a másik nevet..."
Anyagiasodjunk el már itt is?! Legyenek ellentétek, h. kinek hány zsetonja van? Mert a vadkapitalizmus farkastrv. -ei szerint minnél több van másnak, annál kevesebbet ér az enyém... Ezért arra célszerű törekedni, hogy...
<== Ez ellen vmit. majd ki kell találni, de komolyan!
Ellenben: ösztönözni az embereket, növel(tet)ni a színvonalat akár ez által nagyon jó ötlet. Sőt, színvonalas kritikákért is járhatna zseton ezzel az erővel. Csak ki döntené el... Legyen BePe a "zseton -diktátor"?
Én bízok benne, h. (ha már eddig is bevált, mint "fönök" ), akár jó is lehet belőle. Csak jól meg kell majd gondolni mindent...
Főleg h. 2 -3 gyenge írás ne legyen értékesebb mint egy jó! Mert ez akkor a színvonalat CSÖKKENTENÉ, és az ember kedve is elvenné az írástól... könnyen lehet h. valaki csalódott lenne h. "csak ennyi zsetont kaptam, míg az a ... többet, pedig ő..." Az ilyen szitut mindenképp el kell kerülni!!! Esetleg kategóriák, "pályázatok" novella-versenyek és saját szabad témájú alkotások versenye lehetne, ahol a fődij 1000 zseton , a 2. 500, stb. Akkor a zseton értéke is megmarad, és nem lehet egy "büfire" is 100 zsetont kapni és nem lesz egy büff- bajnok mindenki felháborodására zsetonmilliomos... Megj.: szerencsére nem tapasztaltam eddigi rövid ittlétem során ilyet. Csak ne is legyen majd ilyen...:)
Esetleg még egy javaslat: legyen teljesen titkos, h. kinek mennyi zsetonja van, és h. éppen ki miért mennyit kapott. Akkor talán kevesbb sértődés, konfliktus lesz. Bár akkor is mehetnek az üzenetek, h. "neked mennyi van", amire akár hazudni is lehet, nehogy má' azt higyjék, h. sz*ros párezer zsetonom van... és így majd mindenki irigy lesz mindenkire... reméljük csak én látok rémeket!
De a pozitívum: aki fikázik és sértő módon, (tehát nem szigorú kritikát ír,v. a humor keretein belül gúnyos) hanem kimondottan másokat sérteget, vkinek az írókedvét elveszi, azt (a nick- et) lehet büntetni...
Sok bölcsességet kívánok neked BePe, a feladathoz, melyre vállalkoztál... bizzunk a nemes cél győzelmében!
Megj.: lassan itt lesz az ideje, h. szerény személyem is feltegyen egy- két novellát, és ne csak másokat... kritizáljak! Üdv.: O.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4689 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.23, 15:29

Orastes
igy van.
azaz tulkeppen minden bekuldott es megjelent iras, ami nem hir vagy reklam.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.23, 14:48

BePe:

Mi tartozik a "cikk" kategóriába?
Tippjeim: Novella; Rpg-cikk; Ismertető; Humor (ha saját vagy fordítás és nem csak link); Szerepjátékról(?); Mesélőknek; Karakterek -->én szvsz ezekre tippelnék...
Nos?

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.23, 14:44

"Mi lenne, ha a cikkekért a hozzászólásoknál lévő tetszési indexektől függne a zsetonok száma, és nem csak a novellák/cikkek mennyiségétől?"

Ez valóban nem rossz, csak amikor a cikkek hozzászólásai alatt alakul ki flém/fikázás meg ilyenek, akkor azér nem annyira jó a dolog. Meg nem mindenki ír %-összeget sem.

Kraus

Kraus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 176 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.02.23, 14:40

3-500 zseton egy cikkért.. gondolom a díjszabás a cikk minőségének függvénye. Szerintem lehetne jobban is honorálni a minőségibb írásokat. Vagy kevésbé a rosszakat.
A jelenlegi rendszerben az író jobban jár két gyenge írással, mint egy nagyon jóval, holott az utóbbi sokkal több idő-ráfordítást igényel.
Egyébként kiválónak tartom az ötletet:)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4689 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.23, 14:38

Ha az elbiralonak/szerkesztonek sok munkaja van egy iras (pl novella) kozzetetelenel a helyesiras javitgatasanak, akkor kevesebb zseton jar erte.
De a tetszesi index csak egyfajta visszajelzes az iro fele..

Conquerorx

Conquerorx

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 650 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.02.23, 14:30

Mi lenne, ha a cikkekért a hozzászólásoknál lévő tetszési indexektől függne a zsetonok száma, és nem csak a novellák/cikkek mennyiségétől?

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]