Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Tibet RPG (Attila)

• Válasz írásához lépj be
69 hozzászólás érkezett eddig

Elnar

Elnar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 36 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.11, 00:37

Érdekes játéknak tűnik a leírás alapján... Bár kétségkívül nehéz lehet. Azért kipróbálnám, milyen lehet.

slaGerzson

slaGerzson

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 299 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.01, 19:05

Szevasz Lemon! Mondd meg nekik! (Én veled vagyok itt is, ott is.)

Dino

Dino

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 99 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.25, 20:58

Kedves Lac!
Rendben van, nem szeretsz okoskodni. Na de a te hozzászólásodnak aztán tényleg nem volt köze "semmihez". (Mint ennek sem ;)) Kérlek ne vedd túl komolyan a hozzászólásomat!

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.25, 12:05

Dino, mindannyian örülünk, hogy járatos vagy a buddhizmusban és ezt szép okoskodóan ki is fejted nekünk, de ennek nincs köze itt semmihez vagy ha szerinted van, akkor kicsit túl komolyan veszed a dolgokat és nem árt egy pszichológus.

Dino

Dino

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 99 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.20, 19:15

Minden ego tévképzet , mely mögött a tökéletes buddha-természet van. A buddhizmus 12 szintje közül több is az "én" szintjéről indul. Abból a megfontolásból, hogy azzal lehet dolgozni ami van, azaz amit valósnak gondolunk, tapasztalunk.

lemon

lemon

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 61 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.20, 13:32

Szerintem nem érdemes azon vitatkozni, hogy ez a játék jó vagy nem. Én csípem tibetet, és a kultúráját, már régóta gondolkodtam rajta, hogy össze kéne szedn iegy rpg-játékra valót. Tessék, nekem megfelel, csak be kéne szerezni a játékot és nyomni vele egy-két kalandot. Utána merném azt mondani, hogy ez most tényleg jó, vagy nem (hiába vagyok buddhista fôiskolás tibetis-elfogult...)

Dino: az elméleted egy barátom is folyton hangoztatja, csak egy dolgot felejt el mindig (vagy nincs rola infoja), hogy a buddhizmus nem tamogatja a konkret szemelyiseg elmeletet... persze folyamatokrol beszelhetunk, de ez messze nem az, amit az RPG-k takarnak.

Dino

Dino

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 99 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.17, 23:04

Én tibeti buddhista vagyok és van egy elméletem, mely szerint a szerepjátékok spirituális fejlődést szimulálnak. Ezért érdekes, hogy egy valóban megváltoztató (belső tudatot és külső környezet)vallást lehet eljátszani.

xinaf

xinaf

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1082 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.13, 20:32

Mi lenne, ha nem egymás fikázását kéne olvasnom? Ide a játékról kéne írni a véleményeket. Ezt utoljára Algol és Regös (igen, igen!) tette meg.
Nem értek egyet Regössel. Nekem tetszik ,amit látok belőle. De ő legaláb véleményt írt, ha csak az elején is...

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2476 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.12, 21:13

Rorimack: köszönöm!

Endrosz

Endrosz

Kicsicsillag

• Fórumita
  • 875 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.10, 08:41

OFF

"Orastes: te ugy gondolod, hogy egy internetes forumon barki is "nyerhet" valamit?"

Nem nekem szólt, de ez a labda túl alacsonyan jött, és a fülem mellett süvített el, szóval...

Igen, lehet nyerni az interneten.

Tapasztalatot erről - közhelyesen hangzik, de igaz - a párhuzamos világról, melynek sajátos szabályai legalább annyira eltérnek a testközi kommunikáció szabályaitól, mint amennyire hasonlítanak hozzá.

Ha elég tapasztalatot nyert valaki, szintet léphet. Tájékozódás, szórakozás, hasonszőrűek társalgása terén, hogy ne csak az idejét (és másokét) pocsékolja böngészés, fórumozás, csevegés közben.

Rorimack

Rorimack

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1647 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.10, 07:30

Olman: lehet, hogy a DTRpg oldalán lehet kapni pdf-ben. Ha nem, akkor a kiadó oldaláról lehet rendelni enyhén sérül példányokat, szállítással együtt húsz dollárért.

http://www.indarkalleys.com/ordering.htm

_Regős (NPC/NJK)

_Regős (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.09, 18:50

Tapasztalatból beszélsz?

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.09, 18:17

"Egyébként ilyen gyengéd megszólításokkal, mint kicsicsillag (Ymdar) és cicám (Attila) már régen illettek"

Ez lehet a baj.
Ezért pörögsz itt totál felhúzva, mint egy kielégítetlen duracellnyuszi.

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2476 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.09, 15:23

Honnan lehet megszerezni a legolcsóbbam? mert néztem, és különféle árazást láttam, hol 17$, hol 24$, ami azért nem mindegy.

_Algol (NPC/NJK)

_Algol (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.09, 14:58

Engem látszólagos bonyolultsága ellenére is megfogott. Főleg az, hogy nem a probléma mészárlásos megoldására sarkallja a játékost. Azért arra kíváncsi lennék, hogy béka segge alatti karmával mire juthat egy kalandozó csapat. Már azon kívül persze, hogy állandóan újabb öldöklésre kényszerülnek.

Intellektuális téren halmozottan hátrányos helyzetű felebarátunk hozzá/mellé -szólásaira pedig ha nem reagáltok, egy idő után úgyis eleszi a fene innen.

_Regős (NPC/NJK)

_Regős (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.09, 13:20

Egyik állítás nem zárja ki a másikat. Mind a kettőt fenttartom.
Egyébként ilyen gyengéd megszólításokkal, mint kicsicsillag (Ymdar) és cicám (Attila) már régen illettek, tisztára úgy érzem mintha tejben-vajban fürösztenétek.
(a szimpla hülyézés már olyan elcsépelt, de ez! ebben van fantázia!)

Ymdar

Ymdar

A Belső Kör Tagja

• Fórumita
  • 2513 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.09, 12:26

Regős:
ID: 60904
"Szerintem ez az rpg egyszerűen játszhatatlan."

vs.

ID: 60912
"...aki nem áll be az obligát hozsannázók közé és nyílten ki meri mondani, hogy NEKEM EZ A JÁTÉK NEM TETSZIK, azt rögtön hat helyről személyében támadják."

Már megbocsáss kicsicsillag, de te nem azt mondtad, hogy nem tetszik a játék, hanem azt hogy játszhatatlan. ;)

_Regős (NPC/NJK)

_Regős (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.09, 11:40

Nem. Amellett nem állok ki.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6493 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.09, 11:39

nem akarnál elhúzni -lehetőleg a végbélnyílásoddal együtt- a halál péniszére?

_Regős (NPC/NJK)

_Regős (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.09, 11:35

Igazad van. Ha már igy szóba hoztad a kloákanyílásomat: Emberek! Én kiállok a segglyukam mellett! (tudom hogy ez senkit nem érdekel de én szeretem a veszett ügyeket.)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]