Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Tibet RPG (Attila)

• Válasz írásához lépj be
69 hozzászólás érkezett eddig

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.09, 11:30

Jól van Regős, kemény vagy, mint a vídia, kiállsz a véleményed mellett, de ezzel az erővel a segglyukad mellett is kiállhatnál - az is van mindenkinek, és arra se kíváncsi senki... ;)

_Regős (NPC/NJK)

_Regős (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.09, 11:27

Orastes: te ugy gondolod, hogy egy internetes forumon barki is "nyerhet" valamit?

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6493 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.09, 11:22

Regős,

megnéztem a kommenteket, de attól tartok, nem sokat nyersz azon, ha minden újonnan bejövő kommentre beírod, hogy "a játék véleményem szerint még most is játszhatatlan."

A véleményed meg kit érdekel rajtad kívül? Mer úgylátom nagyon szereted. ;)

Egy kérdés csak: kipróbáltad már? Mer ha nem, akkor szállj le a hordó tetejéről, és valahol máshol osszad már az észt plíz. :)

_Regős (NPC/NJK)

_Regős (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.09, 10:55

Kedves Zsiiir!
Eleget teszek kérésednek: jogod van a véleményed kinyilatkoztatásához.
A saját véleményem akkor is fenntartom. (lásd alább)
Ilyen az mikor, a hülyeség akaraterővel párosul.
Ez a játék véleményem szerint még most is játszhatatlan.

Pett-moondevil

Pett-moondevil

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.08, 23:25

Ha valóban korrektül össze van benne szedve Tibetről minden, amitől izgalmas lehet nekünk úgy, hogy azért ne unjuk meg a könyv olvasását, akkor volt értelme megcsinálni. A furcsa kasztrendszerét -amit Attila többedszerre tár a nyilvánosság elé-, a magam részéről nagyon meredeknek érzem, de lehet, hogy belefér a hangulatba. Kipróbálnám, szó se róla...

_Zsiiir (NPC/NJK)

_Zsiiir (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.08, 20:50

Kedves Regős! Tégeg nem azért támadnak mert nem tetszik a rendszer hanem csak mert hülye vagy - bocsi de ez van. Lehet vitatkozni, vagy megtanulni vele együttélni. És ezt "szám íze és vehemenciám szerint írom le". Továbbá szeretném, ha elismernéd, hogy nekem is jogom van véleményem kinyilatkoztatásához.

Ja és ne feledjetek el rámküldeni egy Moderátort!

blarke

blarke

Krystallide templar

• Fórumita
  • 2249 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.08, 16:35

hümm-hümm. szép és nyálcsorgató kis ismertető, el is kezdtem rá vadászni. bár mondjuk a kasztrendszert mint olyant nem csípem, de ki tudja, attól még simán lehet jó ;) % a cikknek.

_Ghorfimbul (NPC/NJK)

_Ghorfimbul (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.08, 08:52

Izgalmasnak hangzik. A buddhizmusról is keveset tudok, nem hogy a tibeti kultúra egyéb érdekességeiről. Engem megfogott a cikk, a százalék az írónak!
(Az ilyen cikkek olvastán az embernek megjön a kedve a játékhoz. 1,5 éve rpg-ztem utoljára! ;) )

ZeKosza

ZeKosza

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 303 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 23:30

Öccsééém. Ez jó cucc, bár gyanítom, nem ez az, amivel évekig jáccanék zsinórban... de szívesen kipróbálnám, és érdekelne az a sok info, amit a világról írnak. Lehet, akkor is megvenném, ha sosem játszanék vele...;)

KekPafrany

KekPafrany

Kotnyeles Saláta

• Fórumita
  • 608 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 18:18

Nekem tetszik :) Csak nem ismerem eléggé hozzá a keleti kultúrát.. ;)
Ki tudja, talán egyszer összejön újra a csapatom...

:RPG elvonási tünetei vannak:

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 16:43

Whoooa, sounds nice. Egyszer be kéne szerezni. Meg kipróbálni.

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2476 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 15:44

Kívánatos alkotás. Ha más nem, a tibeti miszticizmusba beleáshatják magukat a játékosok. ;)

Gwyddone

Gwyddone

Drow papnő

• Fórumita
  • 56 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 14:57

Jól hangzik. Átolvasom ismét az összes Tibetről szóló könyvemet, aztán riasztom minden kapcsolatomat:D
Ja, és nem kéne abbahagyni egymás szapulását? Főképp a kiváltó okot tekintve. Ettől nem javul már meg...

Sonko

Sonko

Távgyógyító

• Fórumita
  • 3270 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 13:57

Regős, csak annyit tudok mondani "A tárgyi tudás hiánya nem akadályozott a véleményalkotásban" Erről a különböző zsebprofok jutnak eszembe, akiknek max. érettségijük lehet, de bőszen bizonygatnak minden általuk kitalált szarságot. Ha csak egy icike-picikét ismernéd a buddhizmust, a buddhista szerzeteseket, nem csak a kung-fu filmekből, akkor talán, hangsúlyozom, talán nem hordanál össze ennyi f***ságot.
Eh.

A cikkről: jó, tetszik, de én rövidnek éreztem. A játékot szívesen megnézném, ennek hiányában semmi többet nem tudok elmondani.

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 12:46

Regős, cicám.

Feltűnt, hogy nem az írásművemről mondtál véleményt, hanem a játékról. Ha nem ütné ki a szemedet, épp ez a legnagyobb probléma, mert előbbit olvastad, utóbbit nem. ;)

Engem nem zavar, hogy a tájékozatlanok magabiztosságával osztod az észt, csak jelezném, te éppen hülyét csinálsz magadból.

Hiúságomról meg az enyémtől eltérő véleményekről meg ugye csekkold az aláírásomat. :)

Aingus_Og

Aingus_Og

Énekmondó

• Fórumita
  • 636 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 11:45

Regős: Nem az a baj hogy kiálltál a sorból, hanem hogy úgy rúgtál bele azokba, akik ottmaradtak, hogy közben láthatólag a cikket se olvastad el (alaposan). Az első hozzászólásod rögtön leminősíti azokat a játékosokat, akik ilyen "fehér elefánttal" játsszanak, közben védekező pózba vágtad magad, miszerint az rpg számodra nem életforma, csak hobbi.
Történetesen nekem se keltette fel az érdeklődésemet ez a játék, de pusztán ezért a tényért nem hiszem hogy bárki lehülyézne.

(Ellenben a nem tetszik a játék kifejezés magábam hordozza azt, hogy "már próbáltam/olvastam", míg a hozzászólásaidból egész más jön le. Mielőtt a sértett önérzeteddel tovább vagdalkozol, gondolkodj el egy kicsit a szavaid, mondataid jelentésén. SZVSZ)

% a cikknek.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2613 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 10:45

Regős: Senki nem mondta, hogy kötelező rajongani érte. Te viszont látatlanban bégepeltél róla (meg a szerzőiről, meg a potenciális játékosairól) egy jó nagy rakás baromságot, aztán csodálkozol, ha közlik, hogy baromságokat gépelgetsz. Bámulatos.

Diga: Asszem, olyan ember nem akad túl sok Magyarországon, aki mindezt ne könyvekből ismerné. Aki meg talán, az valószínűleg nem pont erről akar terepjátszani. De ne feledjük, a játék játék, nem előadás az egyetemen.

Morsat

Morsat

Kapitány

• Fórumita
  • 1022 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 10:09

Köszi Regős, hogy miattad ismét olvasatnom kellet f***ságokat! Bár néha szórakoztat egyes emberek ilyetén elborult nyavalygása...ha godnolod folytasd.;)

Brutalis

Brutalis

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 372 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 10:07

-"érveiden"
+"érveid"

:rinyál egy kicsit a javítási lehetőség hiánya miatt:

Brutalis

Brutalis

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 372 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 10:05

Regős: abban a párhuzamos valóságban, ahol te létezel, az ellenérvek vagy az "érveiden" közt tátongó logikai szingularitások (értsd: már a cikk alapján is baromságokat beszélsz) bemutatására szolgáló próbálkozások nem is léteznek? A kizárólagos figyelmed egyáltalán nem kitüntető, és nem reflektálok rá. A nyavalygó távkiértékelésed meg gyengén kivitelezett lúzerfordulat, megint. Kettes alá. Számtalan gyökér kipróbálta már előtted, és egynek sem hozott sikert.

Nem azzal van a gond, hogy eltérő a véleményed. Azzal van a gond, mint már említették páran, hogy olyan prekoncepciók alapján pörgeted itt magad, amiket már a cikk tartalma alapján sem tudnál fenntartani, ha nem a kis egotriped lenne a fontos, hanem az eszmecsere. Idejössz, a szubjektív valóságod mércéje alapján kollektíven beszólsz embereknek, aztán csodálkozol, hogy hülyének néznek.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]