Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Nyilvanos akasztas... (Inhaizer Gyula)

• Válasz írásához lépj be
9 hozzászólás érkezett eddig

WCB

WCB

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 450 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.07, 13:10

Nem azzal van bajom amit bemutattak (a technikakat nagyon sem dicserni, sem kritizalni nem akarom, nem vagyok annyira tapasztalt vivo), hanem hogy ez a bemutato nem nagyon illett oda, ahol volt (konkretan a Corvus koncertje ele)...

Nem szolt senkihez, akit a konkret technikak erdekelnenek, az nem sokat lathatott/jegyezhetett meg beloluk, aki inkabb szorakozni akart (szerintem ok voltak tobbsegben), annak pedig tul szaraz egy ilyen eloadas (az meg vegkepp nem erdekli, hogy az orszagban hany helyen van Kard Rendje vivoiskola (viszont arrol meg semmit nem tudott meg, hogy mit is latott tulajdonkepen, betanult technikakat, improvizaciot, vagy valami egeszen mast)).

Persze lehet hogy azert nem kotott le nagyon, hogy mar nagyon vartam a koncertet :o)

Meg az ilyen bemutatokhoz szerintem hozzatartozik a korhu oltozet is, foleg a modern cipok zavartak (tudom, ez csak aprosag :o)... olyan, mintha elmennel egy taekwan-do bemutatora, es ott a sportolok csak a dobok felso reszet viselnek, hozza otthoni nadragot es cipot vennenek... persze ettol nem fugg a bemutatott technikak minosege, de valahogy igy megsem az igazi...

_Zazee (NPC/NJK)

_Zazee (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.05, 13:55

Sztem nagyon jó volt a Kard Rendjének bemutatója, nem tudom mi bajotok vele. Ha ennél látványosabbat akartok, moziba menjetek, retusált meg trükközött jeleneteket nézni.

WCB

WCB

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 450 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.02, 08:34

az év eddigi legjobb koncertje :o)

a Kard rendjének bemutatója engem sem fogott meg nagyon, ha nem a Corvus zenél utánuk, azt hiszem végig sem nézem...

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.01, 19:50

Mi lemaradtunk az akasztásról, de a Corvus Corax nagyon jó volt. :]

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.01, 19:05

A műsor valami hihetlen élmény volt :) ott voltam és nem bántam meg, bár a lovagoktól kicsit többet vártunk. De sebaj...

Vivax: a mediawave már hagyomány, immár lassan ( vagy már talán) 10 éve :)

Vivax

Vivax

Gloria Határvidék

• Fórumita
  • 368 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.28, 17:34

Most hallgatom a Corvus Corax Carmina Burana feldolgozását...nagyon ott van! Szerepjáték aláfestő zenének is kiváló, de egy jó kis Live rpg arénaharc alatt is hangulatfokozó lehet!
Kár, hogy a hétvégére már más programom lesz... :)

99%, mert nem mindennapi a próbálkozás! Remélem hagyományt teremt és jövőre is megrendezik!

Redguy

Redguy

Stray Bullet

• Fórumita
  • 866 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.27, 15:08

Ezt nevezem figyelemfelkeltő címnek! :)

Beast

Beast

Ancient Evil

• Fórumita
  • 1067 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.27, 00:24

Hát azt nem is szabad kihagyni, és diáknak csak 1500, én is ott leszek (mi kis különítményünk különbusszal megy :) )

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.26, 23:44

Corvus Corax királyság, én ott leszek. :) (Csak ne lenne ilyen cefetül messze Győr...)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6369 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.26, 23:44

Nyilvános akasztás... (Inhaizer Gyula)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4576

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]