Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

`Egy Csapat` - IV. Szerepjatek tabor - 2006. julius 24-30 (Zadori Norbert)

• Válasz írásához lépj be
14 hozzászólás érkezett eddig

Pontifex

Pontifex

Tremere

• Fórumita
  • 1711 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.03, 17:00

Így hogy elszállt a honlap, elég nehéz elküldeni a jel. lapot! Pedig szeretném, nagyon!! :)
Így a késés nem olyan elítélendő, ugye?:O

Zet

Zet

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.24, 11:22

Mi, Norb? olyan idos vagy amilyennek erzed magad. En itt a csapatban kb kozepkategorias vagyok 23-al, szerintem nem vagyunk vénségek.

Tavaly is ott voltak legolasek, huztak le az atlagot. szerintem 20 körul volt az atlageletkor. vagy meg lentebb

_Z Norbert (NPC/NJK)

_Z Norbert (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.15, 22:11

Hello!

Nem esik egybe a két tábor
Rúna Tábor 2006 – Világok Találkozása - július 18-23
Amúgy velük pont konzultáltunk, mert megkerestek és kérdezték, hogy a miénk mikor lesz, mert nem akarna keresztbe szervezni. És jelezték azt is, hogy szívesen jönnek a szervezők közzül egy páran a mi táborunkba. 3 éve már, hogy július utolsó hétvégéjén rendezzük a táborunkat. És ez marad is, nem akarunk más időpontot, már csak babonábol sem.
Az átlagéletkor: Hát igen vén rókák vagyunk, eltérő stílussal, de szívesen tanítunk fiatalokat. A lényeg, hogy jól érezze magát mindenki!

-Norbi

Bary

Bary

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 183 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.15, 14:28

Pontifex, ilyenekkel nem kell foglalkozni, tavaly is volt hozzánk képest sok fiatalabb, de ők is királyul érezték magukat.

Pontifex

Pontifex

Tremere

• Fórumita
  • 1711 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.13, 22:21

hm, eléggé tetszett a leírás, meg minden, de hát a képek alapján vagy 10 évvel több az átlagéletkor ott. Mondjuk, ezt megszoktam:)

• Látogató

Kelt 2006.05.13, 09:58

Ööööö... ez a tábor ugyanakkor van, mint a Rúna Tábor...

Bary

Bary

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 183 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.12, 06:47

Pontifex, az ismerősök nem kötelezőek, úgy is nagy a party :) (és mi nem eszünk meg senkit, azt majd a Nagy Cthulhu csinálja ;)) De azért hozz ismerősöket, minnél többen vagyunk annál jobb :)

Pontifex

Pontifex

Tremere

• Fórumita
  • 1711 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.12, 06:15

Hm, és végülis akkoris tudom élvezni az egészet ha senkit sem ismerek? Vagy azért érdemes egy-két ismerőst is elhívni?

Zet

Zet

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.11, 14:56

Én csak szerepjatszani megyek, tisztán... Szaladozok különböző karakterekkel, bemeséltetem magam, es ott leszek, amig a kari engedi. (amig ki nem meselem magam) :) szerintem vicces lesz. Valoszinuleg lesz fel oras "kaland" is. életem egyik legjobb játéka volt az a másfél órás intermezzo kaland, amikor nem tudtuk összemesélni a csapatot, érdekkülömbségek miatt. De isten jó szerepjáték volt!

Bary

Bary

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 183 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.10, 08:28

Pontifex ez nem olyan tábor ahova csapatok mennek, de az is megvalósítható. Eddig jól bevélt hogy a játékok között cserélgettük a JK-at és KM-eket.
Senkise ha hozol Codex mesélőke akkor tuti lesz Codex game, szerintem többen beszálnának, de verseny csak MAGUS lesz.
Egyébként az általános hogy ha van egyéb ohaj és megfelelő mennyiségű ember hozzá akkor az is lesz. :)

Senkise

Senkise

Házi Sárkány

• Fórumita
  • 104 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.08, 21:08

És: hány ember kell ahhoz, hogy egy nem szereplő program fixként megvalósuljon? Tehát ha pl. viszünk 3 Codex mesélőt, és 3 játékost, akkor lehet mondjuk Codex verseny is akár? Hány főtöl gondolkodtok szabálykönyv összeszedésén a nemlevőkből? :)

Pontifex

Pontifex

Tremere

• Fórumita
  • 1711 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.08, 12:49

És ez egy olyan tábor ahová rendes csapatok mennek, és ki-ki játszik magának, vagy..?

Zet

Zet

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.08, 10:12

A honlapunkra is ugy irtam, hogy + amire van jelentkező.

Szerintem akar majd pár ember SR-ozni, én is. de a nem felsorolt jatekokhoz valoszinuleg nem tudunk könyvet kölcsönözni..

Zet - Egy Csapat

blarke

blarke

Krystallide templar

• Fórumita
  • 2249 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.07, 23:12

van esély SR vagy CP játékra? (csak mert ez kapásból feltűnt, mint számomra hiány.) vagy ez a "verbuválj helyben játékosokat és játsszatok" jellegben valósul meg? :)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6469 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.07, 23:12

`Egy Csapat` - IV. Szerepjáték tábor - 2006. július 24-30 (Zádori Norbert)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4581

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]