Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Orak (Hinata)

• Válasz írásához lépj be
73 hozzászólás érkezett eddig

Sarkanymester

Sarkanymester

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 20 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.26, 21:15

Nekem nagyon tetszet. Több írónak kéne ilyen humorral foglalkoznia.

All_in

All_in

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 61 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.15, 16:14

Nekem nagyjából tetszett, de abszolút megértem, ha másnak nem, még finomítani kéne. Azt azért megjegyezném, hogy az, hogy nem volt benne cselekmény, még talán nem jelent feltétlenül rosszat. A "poén" persze nem új, de mondj olyan gondolatot, motívumot, amit még nem fogalmaztak meg. A negatív kritka magában szerintem teljesen ok, de a "gáz" "gyagi" "B.É.N.A" "kijelentem, hogy szar ez a novella" és "bazmeg" talán nem kéne. Azt meg, hogy a szerzőnek mi volt a célja, talán hagyjuk meg neki... (Ez utóbbi leginkább az "énaköltőnélisjobbantudomhogymitakar" jellegű irodalomtanárokhoz illik.) Az egy másik kérdés, hogy talán nem ide kellett volna kirakni. Tisztelet mindenkinek!

Nostromos

Nostromos

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.15, 14:21

Hinata azt hiszem meg kéne próbálkoznod valami más témával. Az őrületet nehéz jól leírni, még a nagy íróknak sem sikerül mindig. Ez most nem jött össze, de azért ne add fel az írást!

_Carella (NPC/NJK)

_Carella (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.13, 21:25

Nem tetszett. Túlságosan lényegretörő akar lenni. Nekem elég hatásvadásznak tűnik.

Tomasso

Tomasso

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 135 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.12, 16:01

Lenienn: tekintheted jótanácsnak is, végülis annak szántam.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2401 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.08, 22:32

AcR: Sztem ez nem is olyan nagy baj. Ha tényleg ez hiányzik, ezer másik helyen találsz hasonlóan amatőr neszesemmiket.

_Amarylia con Ramarque (NPC/NJK)

_Amarylia con Ramarque (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.08, 17:45

Az igazat megvallva, nekem nem nagyon tetszett, de ez még nem is baj. Csak azt szeretném tudni mi alapján tesznek fel ide novellákat, mert arra nem tudok rájönni. Biztosan vannak más írások is amik legalább ilyen szinvonalúak és nem kerülnek fel ide. nah mindegy...

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.08, 14:46

mint ahogy szintén unfair dolog publikálásra beküldött, exhib, wannabe "írók" írásai alatt véleményt kifejtő embereknek megmondani, hogy szerinted mit is csináljanak. war.

Tomasso

Tomasso

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 135 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.08, 14:30

Emberek, szerintem nem kéne versenyt indítani, ki tud jobban beszólni! Alaptalannak tartom a cenzúrát kívánó, meg párezer felesleges karaktert emlegető hozzászólásokat. Ha olyan drága ez időd, ne itt lógj, és ne -hangsúlyozom- amatőr írók írásait olvasd! Olvass szépírodalmat, vagy olyan elismert írók műveit, akaknél biztosra mehetsz. Unfair dolog hivatásos színvonalat elvárni egy műkedvelőtől. Peace.

nagypetak

nagypetak

ágrólszakadt

• Archívum
  • 209 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.08, 08:23

Akit a téma érdekel:
http://mek.oszk.hu/02300/02388/index.phtml

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.07, 12:02

Gáz. Gagyi. Még én is jobbat írnék talán. Legalább történne valéami, és ne a szerzőnek kellene egy szájbarágósra sikerült hozzászólásban elmagyarázni a lényeget.
Na, várom az akkor írj jobbat értelmű válaszokat :D Értékelés csak mert lejjebb már nincs.

Sonko

Sonko

Távgyógyító

• Fórumita
  • 3270 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.06, 22:02

Leginkább valami 12 éves alter (a "mi mind egyéniségek vagyunk" sorozatból) blogjának tűnt. Pocsék.

algi

algi

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 631 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.06, 09:26

Még mindig nem értem mi a poén. Ennyi erővel bármit írhatott volna az utolsó bekezdés elé. Akár egy véletlen karaktersorozatot.

Stoneskinner

Stoneskinner

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.06, 09:17

huh, legalább nem nyomtatásban adták ki, és nem vágtak ki a novella miatt fákat.

Lepus

Lepus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1156 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.06, 08:36

B.É.N.A.

_SandWorm (NPC/NJK)

_SandWorm (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.05, 23:49

Üdv all,

Úgy gondolom, hogy ki e helyen John Steinbeck nevét hangoztatja ezen írás kapcsán, az teszi a fórumot szinvonaltalanná.

_Styx18 (NPC/NJK)

_Styx18 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.05, 22:41

"Hangsúlyos és nem hangsúlyos dolgok"

Ebben a novellában nem különülnek el a hangsúlyos és nem hangsúlyos dolgok. Ha egy viccet olvasol/hallasz, sem kezdessz gondolkodni rajta, hogy mik a hangsúlyos és nem hangsúlyos dolgok, vagy nevetsz rajta vagy nem. A másik meg, hogy ha hitelesen ábrázolta volna egy elmebeteg látásmódját, akkor lelőtte volna a poént.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2401 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.05, 21:40

Tortugantino: Aha. Látom, most sem éppen interneten vitatkozol, hanem békát hajtogatsz papírszalvétából. Meg kell tanulni fogalmazni, akkor kisebb a veszélye, hogy félreértenek.

Meglepi: a jobb írásokból maguktól ki szokott derülni, mi hangsúlyos bennük, és nem a szerző magyarázza utólag. Az meg, ha valaki kifejezi a negatív véleményét (még ha kicsit élesebb hangon is), még messze nem nekiugrás.

Tortugantino

Tortugantino

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 74 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.05, 19:47

Azért talán várjuk meg, amíg el kezd hisztizni. A szaga ne legyen elég...
Az, hogy mi nem hangsúlyos az írásában még talán nem hiszti és személyeskedésnek végképp nincs nyoma.
Ha viszont elkezdjük ok nélkül csesztetni, akkor, jé hisztizni fog.
Ezért fölösleges interneten vitázni, elvesznek a hangsúlyok.

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.05, 16:42

Tortugantino:

Hmm, talán mert az a feltételezés, hogy akinek nem tetszett az írás, annak biztos azért, mert akcióvérorkvámpír-buzi, azért kissé sértő, és kissé hisztiszagú. :D

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]