Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Castrum Sylvanum - Szilvasvarad - 2006. aug. 18-23. (Madlena Zsolt)

• Válasz írásához lépj be
14 hozzászólás érkezett eddig

deepsmile

deepsmile

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.24, 15:10

Köszönöm mindenkinek a részvételt, a segítséget, a szervezést meg minden.

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.16, 14:56

Akkor majd hívunk, de most megpróbálunk olvasni is :aboci:

elolvastuk... nha most már biztos, hogy hívunk :)
<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-08-16 15:57:56 - Janika által</font></small></b>

deepsmile

deepsmile

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.15, 10:05

UAZosok figyelem! a vonatosoknál leírtak szerint tudtok jönni (felső bejárat), illetve hívjatok, ha jöttök, mert van még egy lehetőség, de azt bonyolultabb leírni, azzal be tudtok majd állni az alsó udvarra. Más,aki még autóval érkezik is így tegyen.

deepsmile

deepsmile

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.15, 10:01

Busz: szalajka-völgyi megállóban leszállsz (ha Eger felől jössz) elindulsz visszafelé, balra lesz egy székelykapu, azon be, aszfaltút, jobbra lesz egy földút elágazik kétfelé: az alsó a tábor alsó bejáratához vezet, kerítés kis zöld kapuval. Ha ez megközelíthetetlen lenne (erdészeti terület, bontás-építés lehetséges), akkor a felső földút a felső bejárathoz vezet.

deepsmile

deepsmile

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.15, 09:42

Ha vonattal jöttél és a Szalajka völgyben szálltál le: indulj el a műúton a völgy felé, jobbra lesz egy benzinkút, ott be, a kút háta mögött falusi futballpálya, balra mellette földút, ezen elindulva a tábor felső bejáratához juttok. Érdeklődj a helyiektől, ha nem tiszta a fejed...:aboci:

deepsmile

deepsmile

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.15, 09:39

Hi! Itt a vonatok Eger felől. (Bocs, kik észak felől jöttök...)Eger vasútállomás >> Sz.várad-Szalajka-völgy megállóban kell leszállni (busszal is). Vonat (mindennap) kis piros:725,925,1325,1425,1725,1925. Busz pénteken rengeteg van Eger felől 455-től 2235-ig, szombaton és vasárnap valamivel kevesebb.

deepsmile

deepsmile

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.30, 20:17

Sziasztok! Nem t'om nézi-e valaki ezt itt, de ha igen és jönne a táborba: én elég megengedő voltam a jelentkezéssel kapcsolatban, de az ifi-tábor (a szállásadók) vezetősége rágja a fülem, hogy hányan is jönnek szerepjátszani. Szóval aki még nem jelentkezett arra kérem, hogy egy sms-t, telefont, vagy mailt ejtsen meg irányomba. Kösz. "Szervező-bácsi"

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-07-30 21:18:47 - deepsmile által</font></small></b>

Phet

Phet

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 660 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.05, 18:49

Sok sikert és esőmentes hangulatos tábort kívánok, bár én sajnos nem tudok menni idén...sem :aboci:

Péter

deepsmile

deepsmile

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.04, 09:42

Nem tudom, hogy került az "az" a "fenyev" elé. Tehát még egyszer: "fenyevnek" és "viperának" és "Janikának".

deepsmile

deepsmile

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.04, 09:37

Itt az "illegálisan tevékenykedő cyberpunk emberi-testrész forgalmazó" (>>>szervező :aboci: nagyon rossz humor, bocs.)A hétvégén újabb társasjátékkal bővültünk: Warcraft társas verzió.

Az "fenyevnek" és a "veteránoknak" köszönöm a hozzászólást!

Ja! Janika! Sanyival beszéltem, majd mutasd meg neki a programokat.

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.28, 07:32

Remélem nem haragszik meg a szervező/k, hogy válaszolok fenyev kérdésére :aboci: ... általánosan a 18-25 év közötti kategória az általános, de szinte minden évben van egy vagy két csapat kik ennél fiatalabbok illetve idősebbek, hogy a vénülő Viperát már ne is említsem :) :D :P

Az pedig, hogy nem ismersz senkit ne zavarjon! Mind a vetélkedők mind az asztali játékok gyorsan összehozzák az embereket.

fenyev

fenyev

Naga Serpent

• Archívum
  • 1231 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.27, 21:33

A cikk alapján nagyon hangulatos táborok ezek, mégis valamiért azt hittem rengeteg hozzászólás lesz utána...
Sebaj, engem meggyőztetek, a program színes, minden ígényt kielégítő, szívesen mennék én is, ha nem lennék egyedül, és ismernék legalább egy embert.
Átlagéletkor milyen szokott lenni? :)
Na egyelőre ennyit :aboci:

_vipera (NPC/NJK)

_vipera (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.27, 14:34

Úgy gondolom, hogy ezen hagyományt, nem szabad megszakítani, s egy régóta jól menő és teljesítő rendezvényt fogunk idén is kapni! Nagyon bízom benne, hogy most nyáron is, minél több ismerőssel, és persze új érdeklődővel is, fogok ott találkozni! A felsorol programok magukét beszélnek...

Én biztosan ott leszek!!! :aboci:

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.27, 06:56

Nagy öröm számomra, hogy a már 93 óta annó Mátraderecskéről indult tábor még minidg életben van! :aboci: Sok sok éven át hozott nekem ez maradandó élményt ... bár most magam is mint játékos jelenek meg.. végre :) Én biztosan ott leszek. Mind az igényes vetélkedők, minőségi modulok, s nem utolsó sorban a live fantasy állandóan visszacsábít.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6469 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.27, 06:56

Castrum Sylvanum - Szilvásvárad - 2006. aug. 18-23. (Madlena Zsolt)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4646

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]