Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Inamorati, az interaktiv, folytatasos blogregeny (kritika) (Brutalis, Mantis)

• Válasz írásához lépj be
439 hozzászólás érkezett eddig

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.24, 14:26

Most néztem meg az ismertetőt a wikipediában. Ajánlom mindenkinek, aki a cikket elolvasta, aztán szűrje le a véleményét mindenki maga. :D

_NekoEri (NPC/NJK)

_NekoEri (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.11.19, 13:19

Igen, megkésve... Ez van. Mindenki elmondott már szinte mindent, amit el lehetett, de... Megpróbáltam beleolvasni a blogba. Nem ment. A képgaléria siralmasan szánalmas... Erőltetik az egészet. Nem, egyátalán nem "kúúúl", ahogy az alkotók fogalmaztak. Nem tudok többet mondani. Tényleg nevetséges...

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1909 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.19, 13:17

Szaky2: ne panaszkodj, te sose tudod eldönteni, hogy a tea az pontos, vagy elipszilonos :D

_Bravecat (NPC/NJK)

_Bravecat (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.31, 14:49

Soványka kis munka a fenti, gyorsan túl lehet lenni rajta. Nem igazán bontja ki a témát, aztán meg semmi  újdonság nincs benne.
De az "alkotóik" állapotáról sokat elárul :D

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-08-31 15:49:28 - Bravecat által</font></small></b>

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.24, 08:02

Affene, ZsigaBacsi, igazad lett. Lekerültünk, és teljes csend. :D De talán jobb is így...

_ZsigaBacsi (NPC/NJK)

_ZsigaBacsi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.18, 21:31

Rerynia:
Na ez az... már nem írja ki, hogy hány hsz.-t hoztunk össze eddig... :D Az összeszámolásra  meg inkább nem vállalkoznék. :) De olyan 450-480 körül lehetünk kb. De nem hiszem, hogy el fogjuk  érni az 500.-at, hiszen hamarosan lekerülünk a főoldalról. :O :)
Mindegy, ez már így is, úgy is rekord. :P :D :D
<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-08-18 22:31:57 - ZsigaBacsi által</font></small></b>

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.18, 11:18

ZsigaBacsi: most hánynál tartunk? :-)

_ZsigaBacsi (NPC/NJK)

_ZsigaBacsi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.17, 12:24

Előre, gyerek, cél: az 500. hsz. elérése!!! :D

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.15, 08:27

Szaky: így jártál... :D
De most már talán hagyjuk békén ezt a szegény cikket.

Szaky2

Szaky2

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 170 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.14, 20:37

Rerynia: Köszi :D Ez a kritika részedről nem volt elég objektiv :) :)

Szaky

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.14, 16:03

Szaky2: muszáJ

Szaky2

Szaky2

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 170 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.14, 08:39

Muszály, egyszerűen muszály, hogy egy ilyen monumentális műben az én nevem is szerepeljen... :D

Szaky2

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.14, 07:58

Jesszum Pepi, még mindig születnek hozzászólások? Gyerekek...

Knight

Knight

Lovag

• Fórumita
  • 934 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.12, 21:54

Én csak gratulálni szeretnék a kritikához, rendkivül jól szórakoztam alatta :D (amit sajnos a regényről (elejéről) nem lehet elmondani).

Kadmon

Kadmon

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 16:19

gyemantbogi: Ez aranyos volt :D

Kadmon

_Amon (NPC/NJK)

_Amon (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.03, 15:24

gyemantbogi:

Jó reggelt! Miről szólt a kritika, és a hozzászólások jó része?
Viszont az erre adott válaszok is olvashatók lejjebb.

_gyemantbogi (NPC/NJK)

_gyemantbogi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.03, 14:38

Eddig nem akartam belepofátlankodni a „vitatkozásba”, de Brutalis utolsó nyilatkozatára szeretnék reagálni. (Az rpg.hu-n már régebb óta tag vagyok. De nem szoktam fórumozni stb., olvasgatok inkább.)

Igaz, hogy mindenki a magán blogján azt tesz, (sérteget); amit, (vagy akit) csak akar, mert legfeljebb nem kell elolvasni. De akkor az talán arra a lapra tartozik és nem egy megírt kritikával foglalkozó fórumba. És akkor talán azoknak az emberek van joga ezekre reagálni, akihez az adott anyázó bejegyzések íródtak illetve a bejegyzések szerzőire. Ránk többiekre (teljesen függetlenül attól hogy ki mit gondol a kritizált regényről), nem. Intézzék el ők egymás között a problémáikat! Elég nagyok már hozzá. :D

A kultúrált viselkedés (az anyázás nélküli vita) felajánlását, akkor helyes, követendő dolognak tartom, ez, alap kellene legyen. Bármilyen fórumon.
Sajnálom, hogy ennyire elharapódzott ez az egész. Mindenkinek megvan a maga igaza, és mindenkié sose egyezhet. De ez talán nem is baj.

A kritikával kapcsolatban, (és tényleg csak arról írok, mivel nem ismerem az alkotóit) szerintem a stílusa jó volt. A tartalmával pedig nem kell mindenkinek 100%-osan egyetérteni. Viszont, ide ebbe a megjegyzések rovatba talán nem ilyen megjegyzéseket kellett volna írni, hanem azzal foglalkozókat, hogy kinek mi tetszett illetve nem tetszett. Hiszen egy kritika, (ha jól értem, de lehet, hogy nem) arra való, hogy a kritizált dologról véleményt alkossunk. Kiemeljük részeit, és azt mondjuk ez ezért vagy azért jó/nem jó, vagy én ezt így meg így csináltam volna. Vagy esetleg nekem ez tetszett benne. (Persze, a kritika mellett lehet ,hogy nem árt beleolvasni a kritizált anyagba is. És utána eszmézni arról, hogy milyennek találjuk.)
Utána pedig ezekről beszéljünk. Ne anyázzunk. Teljesen függetlenül attól, hogy az anyázó épp kit véd vagy támad.
És akkor annak talán több értelme van. És még tanulhat is belőle, az, akit érdekel, vagy az aki szeretne. Nem pedig az ízes és minden hájjal megkent káromkodásokat, sértegetéseket sajátítsunk el. (Bár lehet, hogy alkalom adtán még az is jól jöhet… :) )

Olyan hozzászólásokat szívesen olvasnék többet, bármelyik itt az rpg-n feltett írásnál, ami konkrétan az írással kapcsolatos javaslat stb.

És remélem a hozzászólásom senki nem vette személyeskedésnek vagy sértésnek.

_ZsigaBacsi (NPC/NJK)

_ZsigaBacsi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.03, 12:17

Nem, nem elvont, mivel ezt még én is fel tudom fogni. :)
Végülis igazad van, jobb úgy abbahagyni,  hogy nem "flémelünk".
A freeblogos-dologhoz meg még annyit, hogy tényleg elég fura (na  jó, röhejes), hogy egy ilyen beszélgetést közzétesznek. Meg hát tényleg olyan visszavágós-jellegű a  dolog, de hát ez van, végülis jogukban áll visszavágni. :D
Csak az az érdekes, hogy magán az  oldalon, meg a fórumon alig foglalkoztak a dologgal, nézegettem is annak idején mindkettőt, de  annyira ott nem balhéztak, úgy tűnt, hogy már rég lezárták a témát, szóval, nem értem, hogy akkor  most miért kellett újra felhozniuk ezt az egészet. Pláne, hogy még 3. is lettek valami versenyen,  szóval, fura ez az egész, hogy még mindig az az rpg.hu miatt balhéznak.
<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-08-03 13:18:36 - ZsigaBacsi által</font></small></b>

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 11:58

ZsigaBacsi:

Nem is azt mondanám, hogy szeretném abbahagyni. Inkább azt, hogy jó lenne úgy abbahagyni, hogy jutottunk valamire. Brutalis gesztusát maximálisan értékeltem. Aztán jött ez a Beau-s cirkusz, ami nekem kicsit más megvilágításba helyezi a dolgokat. Legalábbis ad egy plusz lendületet a téma folytatásához, nem érünk el így a nyugvópontra. Bár... azért ezt is letárgyaltuk. :D

Persze a témától, hogy jó-e a kritika, jó-e az IN, rég eltértünk, és az is valószínű, hogy hiába sóhajtozunk itt kultúra után, sokra nem megyünk vele. Mégis csináljuk. Miért? Én például mert úgy érzem, végre emberi stílusban folyik a szó, és ez jó érzés a rengeteg flém olvasása után. Meg mert érdekel, hová jutunk. Valszleg sehová, hamvába hal ez is, mint sok hozzászólásfolyam. De máris jobb így, mintha valamelyik alpári hsz. után fagytunk volna be.

Vagy ez már nagyon elvont?

_ZsigaBacsi (NPC/NJK)

_ZsigaBacsi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.03, 11:49

Rerynia:
Amikor én reggel beírtam, még eléggé ment ez a cirkusz-jellegű sértegetősdi, amiért aztán Brutális bocsánatot is kért. Az utolsó néhány hsz. való igaz, hogy már nem alpári stílusú vagy ilyesmi, de szerintem (!) nem sokkal van több értelme egyiknek sem a korábbiaknál. Legalábbis, ha feltesszük a kérdést, hogy mi értelme van ennek az egésznek és a vita folytatásának, szerintem nem igazán találunk rá választ. Egyik fél hozzáállása sem változott meg még kicsit sem az eddigi, több mint 400 hsz.-es vita alatt és nagyon úgy néz ki, hogy már nem is fog, szóval, szerintem fölösleges folytatni. Persze, ha gondoljátok. :D Nekem mindegy.
Mellesleg a legutóbbi pár hsz.-edből én azt szűrtem le, hogy Te is abba akarod hagyni a dolgot, illetve, hogy szerinted is az a lényeg, hogy mindenki legyen kultúráltabb ezek után, és kész. De lehet, hogy én értettem félre valamit, van ez így. :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]