Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Inamorati, az interaktiv, folytatasos blogregeny (kritika) (Brutalis, Mantis)

• Válasz írásához lépj be
439 hozzászólás érkezett eddig

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 11:31

ZsigaBacsi: Azt hiszem, ami itt a végén megy, az már nem ingyencirkusz. Elég korrekten eszmét cserélünk inkább. És nem a hozzászólásvadászatról szól. Persze, jó poén, hogy meghaladtuk a négyszázat, de szerintem itt véleménnyel rendelkező emberek kommunikációja zajlik, nem hozzászólásgyűjtés. Nem is hagytuk abba négyszáznál, és azt hiszem, jóval békésebbek is vagyunk, mint mondjuk száz hozzászólással ezelőtt. Hm?

_ZsigaBacsi (NPC/NJK)

_ZsigaBacsi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.03, 11:23

Őszintén szólva, én már kezdem elveszteni a fonalat. :) Szerintem hagyjuk a fenébe az egészet... vagy azt akarjátok, hogy elérjük az 500. hsz.-t is? Jópofa lenne... de sztem elég volt már ennyi ingyencirkusz.
Tanulság: mindenki legyen kultúrált. :D

tapsi

tapsi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 288 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 11:20

Rerynia: hogy nyugi :D

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 10:57

Amon: nem vágom, mit kapisgálok? Nem akartam én védeni egy percig se az IN-es stábot. A kulturált hangvétel pártján vagyok. Amikor ők támadnak, az sem szebb, mit amikor mi.

Ááá, de gáz ez a "mi" meg "ők". Falkaszellem rulez. :D Na mindegy, akkor se tartom jó megoldásnak visszaütni. Persze ha engem ütnek, nyilván nehezebb tűrni, innen a pálya széléről hiába kibicelek.

Összegezve: szeressük egymást, dobjuk vissza kenyérrel, meg minden. Ha-ha. Hogy kell olyan helyes zöld vigyorgó smileyt csinálni?

Á, halott ügy ez szerintem. Senki nem várhatja, hogy a másik ne vágjon vissza hasonló stílusban. De akkor a megoldás... hm... el se kezdeni? Azt temethetjük. Különben is, mi minősül "elkezdésnek"? A kritika? Az előző kritika, amin x hozzászóló már évekkel ezelőtt felhúzta magát? Nem tudom, csak azt látom, hogy azért mégse így kéne.

_Amon (NPC/NJK)

_Amon (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.03, 10:48

Rerynia: te már kapisgálod, miért írtam azt, amit... :D

Mostmár csak kedves ZsigaBacsinak kéne elolvasnia.

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-08-03 11:49:01 - Amon által</font></small></b>

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 10:45

Tapsi:

Miben? :D

tapsi

tapsi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 288 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 10:42

Rerynia: :D igazad van :)

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 10:35

Lehet, hogy most már én vagyok rosszindulatú, pedig ellene kampányolok itt nagy hévvel, de vajon nem azért tették közzé ezt a kis csevegést, hogy célba érjen valakinél az itteni közösségből? Tapsi meg is találta. Vajon nem visszaszúrás akart ez lenni? Vagy kezdek paranoid lenni? De mire itt megegyezünk, hogy megy a véleménycsere egymás b@szogatása nélkül is, hírt kapunk erről. Hát akkor most mi van? Csak mi legyünk jó kisfiúk/kislányok? De nyugodjunk meg. Hiszen "a hvg hitelesnek vehető közéleti hetilap, az IN még mindig underground műfajt képvisel".

_Jaqs (NPC/NJK)

_Jaqs (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.03, 10:24

Ezek az emberek hány évesek lehetnek és honnan (milyen háttérrel) szalajtották őket?!?
Közölni az interneten a saját -ráadásul gyerekes- csevegésüket és erre még büszkének is lenni...
Még ha igazuk is lenne,akkor is...
Nemértem... :D

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-08-03 11:25:24 - Jaqs által</font></small></b>

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 10:23

"meg szabadszájú csóringer önjelölt hordószónokokat akik a szólásszabadság és a fiktív irodalom  nevében lángoló karddal nyomulnak"

Azért figyeljük meg, hogy a másik oldal is tud  sértegetni, ha akar, nemcsak az rpg.hu-s közeg. Akkor most ki szid kit? Lehetne, hogy senki senkit?

Á, naiv vagyok én.
<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-08-03 11:23:18 - Rerynia által</font></small></b>

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 10:19

Amon: OK, világos, így meg is találtam. Köszi. Azért érdekelne, honnan vették, hogy valaki a Vampire-hasonmásság hiányát kritizálta. Ötlet?

tapsi

tapsi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 288 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 10:11

http://beau.freeblog.hu
---
Beau üzenete:az rpg.hu-n meg anyáznak minket
[c=12]Khain[/c] üzenete:a hvg hitelesnek vehető közéleti hetilap, az rpg.hu még mindig underground műfajt képvisel
Beau üzenete:meg szabadszájú csóringer önjelölt hordószónokokat
Beau üzenete:akik a szólásszabadság és a fiktív irodalom nevében lángoló karddal nyomulnak
Beau üzenete::D
[c=12]Khain[/c] üzenete:ezt tedd be nevemmel együtt valahova: csakazér mer az inamoratiban nem szóról szóra az van mint a vampire:the masquarade-ben azér még nem biztos hogy szar. ha ua lenne mint a vampire akkor az lenne a baj mi
Beau üzenete:a blogomra vagy a guide.freeblog.hu-ra kitehetem
Beau üzenete:sőt.. köszönettel ki is fogom
[c=12]Khain[/c] üzenete:oké
c=12]Khain[/c] üzenete: meg ezt: a szerepjátékok úgy születtek, hogy valaki el mert rugaszkodni az alapoktól. Nekem úgy tűnik akik az Inamoratit szerkesztik azok is el mertek rugaszkodni egy másik alaptól. a világ így halad előre
Beau üzenete:na jaú
---

_Amon (NPC/NJK)

_Amon (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.03, 10:09

Rerynia: egy privát blogot nem teregetnénk ki mégegyszer így élőben, így csak annyit mondhatok, a keresgélést kezdd a http://inamorati.freeblog.hu -n. Van rá link onnan is.

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 09:56

tapsi:

Micsoda? "hogy az Inamorati nem táplálkozik kellő méretben és kockacsörgésig a Vampire: The Masquerade-hez"??? Ezt mégis honnan vették vagy vélték venni? Emlékezetem szerint pont eredetiséget kértek számon az itt hozzászólók is. Adsz nekem egy linket erre a micsodára?

tapsi

tapsi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 288 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 09:52

Beau de Noir blogján nem tagadja, ellenben helyesli, sőt, üdvözli azt a nézetet, hogy a cikk alapján a kritika íróinak az a fő kifogása, hogy az Inamorati nem táplálkozik kellő méretben és kockacsörgésig a Vampire: The Masquerade-hez.

Én személy szerint egy ilyen post közzétételét minimum hazugság közeli csúsztatásnak érzem, akkor is, ha derék barátai ezután végre tényleg elhihetik, hogy őket ártatlanul és csak azért bántották, mert ezek itten köcsög kockafejűek mind. De mit finomkodok. Ez egyértelmű hazugság. Méghozzá arcátlan hazugság.

Írtam volna neki személyesen ez ügyben, de még egy e-mail elérhetőséget sem jelölt meg a blogján, sem azt, sem az imádott guide-jukat nem lehet kommentelni, úgyhogy itt üzengetek. Meg ahol még elérem.

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 09:49

Marvin:

Én a fiatalabban közé tartozom, mi volt ez a rusnyás cikk, és hol tudnék utánanézni?

Guide-tól az nem tetszett, amit az IN fórumon közölt. Valaki próbálta is szembesíteni, de azt hiszem, végül ügyesen kikerülte a választ. (Most nem bogarásznám végig ezt a hozzászólás-tengert pontosítás végett: Ugye jól emléxem?)

És szerintem kötődnek. Naná. Ki nem kötődik a művéhez, minőségtől, színvonaltól függetlenül?

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2678 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 09:44

Volt már, de a fiatalabbak kedvéért még egyszer: ez a Guide gyerek (lány?) a szellemeskedését egy  réges-régi rusnyás cikkből (az is fordítás volt) lopta. Arra meg, hogy az alkotók komolyan  gondolják-e, született pár elmélet; ők maguk hol tagadják, hol nem, a reakcióik mindenesetre nem azt  valószínűsítik, hogy ne kötődnének hozzá.

Bravecat: :körbetapsolja:

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-08-03 10:44:51 - Marvin által</font></small></b>

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 09:31

Bravecat: Várom. :D

Ez a 400 (401!) nem rekord?

_Bravecat (NPC/NJK)

_Bravecat (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.03, 09:20

És megvan a 400:)

Rerynia- akkor majd leirom (ha én is ráérek:)

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 09:07

Brutalis:

Ez gyönyörű volt. :D

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]