Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Inamorati, az interaktiv, folytatasos blogregeny (kritika) (Brutalis, Mantis)

• Válasz írásához lépj be
439 hozzászólás érkezett eddig

_Bravecat (NPC/NJK)

_Bravecat (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.01, 17:58

Nyugodtan keress meg persze.
Egyszerűen azért másoltam ide a linket, mert frappánsnak találtam. Egy  cizelláltan vagány, mégis kultúrált reakciónak az itt elharapózott "ál-vitára".

A  kritika hangvétele bennem visszatetszést keltett. Úgy vélem egy magát "mérvadónak" hívő  személy nem engedhet meg magának ilyen szabadosságot.

Véleményem független az IN minőségétől- azt  majd megformálom magam, vagy százalékot adok annak a valakinek, aki számomra elfogadható modorban  képes azt közölni.

Kedves Rerynia, a viceket sem kell komolyan venni. Amikor pedig magyarázni  kell őket, már régen rosz. Kötve hiszem, hogy az Inamorati stábból akadna bárki, aki ne elsősorban  kellemes szabadidőtevékenységnek fogná fel amit csinálnak. Különben pl. Beau nem írna ilyet, mint amit a guide-on postolt.

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-08-01 18:59:30 - Bravecat által</font></small></b>

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.01, 15:38

Felötlött, persze. Viszont nekem ez kicsit azt is jelzi (nyilván tévesen), hogy ők maguk se veszik  igazán komolyan a művüket. És ez nálam negatív alaphang. Nem azért, mert az IN-ről van szó, nem lettem olvasója,  de nem is akarom bántani, amit én írok, az rosszabb. De elvonatkoztatva is, ami egy ilyen felütéssel  kezdődik, azt nehezen tudom komolyan venni, még akkor is, ha csak a felütés lett viccelődő. Így  érted, mire gondolok, vagy nem fogalmaztam jól?

Hm... nem fognak megrendszabályozni minket, hogy még mindig itt nyúzzuk a témát? Ne menjünk át U2U-ba?

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-08-01 16:40:04 - Rerynia által</font></small></b>

_Bravecat (NPC/NJK)

_Bravecat (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.01, 14:27

Nem tudom alternatív megoldásként felötlött e, hogy esetleg nem is akarják, hogy komolyan vedd? Hmm..?

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.01, 13:34

Tegyük fel, hogy hasonló figyelmeztetésben részesülsz /figyelmeztetést alálsz egy mű előtt. Te  utána elolvasod a művet magát? Én valahogy nem tudnám komolyan venni azt, amiről ez a cucc szól. (Mondjuk az  obgyektivitás kedvéért elkezdtem olvasni az IN-t, de nem sokra jutottunk egymással.)

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-08-01 14:34:48 - Rerynia által</font></small></b>

_Bravecat (NPC/NJK)

_Bravecat (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.01, 13:05

mármint?

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.01, 13:05

Inamorati, az interaktív, folytatásos blogregény (kritika) (Brutalis, Mantis)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4668

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.01, 13:02

Nemtom, Bravecat, szerintem simán csak gáz. Emberek komolyan elolvasnak valamit, ami így kezdődik?

_Bravecat (NPC/NJK)

_Bravecat (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.01, 12:51

mármint a Guide

_Bravecat (NPC/NJK)

_Bravecat (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.01, 12:39

Feleslegessé teszi az egész banzájt.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6637 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.01, 12:12

Nyarlathotep,

te végigolvastad az Inamoratit? :D

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.01, 11:43

Bravecat:

Au.

Nyarlathotep

Nyarlathotep

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 59 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.01, 11:22

A kritika 100%. A hozzászólok, akik még csak el sem voltak képesek olvasni a blogot nagy kövér 0%.

_Bravecat (NPC/NJK)

_Bravecat (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.01, 09:38

http://guide.freeblog.hu/archives/2006/07/...so_hasznalatra/

Pontifex

Pontifex

Tremere

• Fórumita
  • 1711 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.30, 16:13

Nos, kritika nagyon tetszett... arra megy a %

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.27, 10:13

És nem örülnek igazán.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6637 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.26, 19:23

Apróbb adalék:

http://hvg.hu/goldenblog/20060726goldenblog2006/page9.aspx

:D

Andreios

Andreios

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 23 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.25, 15:27

Sziasztok!

Nos, elolvastam a kritikát is és a rengeteg hozzászólást is. Pár órát elvett az    életemből, de megérte: jól szórakoztam.
Legjobban a kritikán, és ha az ott szereplő idézetek    valóban szerepelnek a műben(felteszem, igen), nos, akkor abba még csak bele sem vagyok hajlandó    olvasni...
Az itt megnyilvánuló hozzászólók közül tudtommal csak Zyro-t ismerem személyesen, az ő  hozzászólásával például nagyrészt egyetértek. A többiek nézőpontját is meg tudom érteni, bár nem    értem, hogy miért van az, hogy a hozzászólások egy idő után szinte törvényszerűen flém felé    hajlanak(tudom, nem sokszor szóltamhozzá, de annál több itteni fórumot, cikkhozzászólást olvastam    végig). Már megint mindkét oldalról láttam bunkó, szűklátókörű, mást leszaró postokat(akik ezt  most   magukra vették, na, azok írták őket).
A kritika íróinak köszönöm, hogy megkíméltek az  Inamorati   olvasásával járó élménytől, a kritizált blogregény íróinak pedig üzenem: az, hogy most  szart,   írtatok és azt valaki szarnak nevezte, csak a szar írásától vegye el a kedvetek, jókat  azért még   írhattok, valószínűleg eme vitriolos billentyűzettel megáldott közönség is értékelni  fogja.
% a   kritikáé

Üdv,
Andreios

u.i: a "falkaszellem"-ről eszembe jut egy idézet a Brian életéből(elnézést, ha nem pontosan jutott volna az eszembe):
"-Ti mind önálló egyéniségek vagytok!
-Mi mind önálló személyiségek vagyunk...
-Én nem!"
<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-07-25 16:36:25 - Andreios által</font></small></b>

_avman (NPC/NJK)

_avman (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.20, 19:21

részemről: maradandóbb dolog olyan műről írni kritikát, amiben vannak számunkra jó és értékelhető dolgok, pozitívumok, ami mentén el lehet indulni. mert akkor nemcsak a mű, a kritika is fennmarad + hasznos írónak, olvasónak, mindenkinek.
az ízlésünk ellen való szart fikázni meg kb. olyan mint a rendőrvicc.
- miezitt az uccán, az utunkban?
- nemtom.
- kóstoljuk meg.
- oké.
- te ez szar.
- nabmeg, még jó hogy nem léptünk bele
ez alól talán csak pár kivétel van, mikor az adott írás nem tudja, hol a helye. ez esetünkben nem, vagy csak kevéssé áll fent.
ismerek olyanokat, akiknek kertitörpe van a kertjében. magam ugyan soha nem tennék, sem giccsorozslánt, sem angyalkát. de nem fogok a lelkébe gázolni és azt mondani dózerrel kéne legyalulni a kerted bmeg. max akkor ha rózsát keresztez tavi liliommal és közben tele minden parlagfűvel én meg tüsszögök, mint az állat.
annak mentén elindulni, h vajh miért is kerül be ilyen a guldenburgba, akarom mondani oldenfrogba... izé goldenblogba. illetve h ez kell-e a népnek, ha igen miért vagy mit kellene inkább. felvetni jóval több dolgot, rámutatni mit lehet vagy kell másként esetleg egyáltalán nem. és ami a legfontosabb ennek kapcsán halálra sérteni jóval több embert és olvasói réteget. na az igazi kihívás lett volna. így verébre lőttek álgyúval kissé övön alul (igazodtam eme képzavarral a kommentekhez/kritikához/eredeti íráshoz)
ha esetleg vkinek ezzel kapcsolatban további párbajoznivalója támad velem, szóljon mélben, egyéb módon, mert lehet h nem jövök vissza feledékenységem okán

Tiaro

Tiaro

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 446 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.20, 17:46

Most látom, mire végigolvastam a cuccot, és megírtam a hozzászólást, már kb tárgytalan. Sry.

Tiaro

Tiaro

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 446 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.20, 17:45

Hmmm.
Ez érdekes volt. A kritika jó, a műbe ^^ csak beleolvastam, nem tűnt jónak.
A hozzászólások viccesek voltak, a vége azonban már nem: érdekes, hogy azok is képesek totálisan write-onlyban írni, akik elvileg már évek óta gyakorolják a netes kommunikációt. Ez a Malbordus gyerek nem érdemelt ennyit, szvsz. Aranyos volt, ahogy kiborult a végére, de azért el lehet gondolkozni azon, miért kell a szúnyogra ágyúval lőni. Biztos vannak itt igazzy mongol-idióták is valahol, tartogassátok azokra a napalmot.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]