Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Runatabor 2006 - elmenybeszamolo (:korin:)

• Válasz írásához lépj be
14 hozzászólás érkezett eddig

Sneer

Sneer

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.27, 10:42

Sziasztok!

A Rúnatábor modulja letölthető valahonnan?
Üdv,

Sneer

Narrator

Narrator

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 97 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.01, 08:53

Köszönjük a bíztatást celsior. Igyekszünk mindent megtenni, hogy legalább ilyen jó legyen az összes további rendezvényünk is :). Épp ennek érdekében már tegnap összeültünk és az eddig hallott kritikákat és észrevételeket átbeszélve gondolkodunk a továbbiakon.

Ez jó volt Indy :D. Ati tényleg lehet, hogy skizó lett a horrortól :):D:D:D Na nem minthogyha nálunk minden rendben lenne :D.

celsior

celsior

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 703 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.31, 16:30

...üdv,

Nekem is úgy tűnik, hogy egyre jobb lesz... csak így tovább!

cels.

PS: hiába a provizór aggodalom, a rögtönzés is lehet feledhetetlen. Ugyehogy.

Indira

Indira

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 36 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.31, 14:13

LOL Ati, te aztán skizó vagy, nem csak live horrorban. :)
I.

Narrator

Narrator

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 97 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.31, 12:03

Hehe :)

Ackenheil

Ackenheil

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 23 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.31, 11:46

Hali! Én is köszi a hozzászólásokat, és a cikket egyáltalán! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat,   és biztos vagyok benne, hogy jövőre még jobb lesz! :) Az SR elmaradása tényleg kissé gáz, de nem   baj, mert a kaland letölthető lesz, és akárki lejátszhatja. A liveok szerintem is kivételesen jól   sikerültek, ehhez köszönet nem csak szervező társaimnak, hanem minden táborlakónak, akik rendkivül   jól hozták karektereiket! Jövőre találkozunk!
Synapse: Annak, hogy híre megy e a tábornak van pár   feltétele, de ha te is sokat beszélsz róla, akkor máris segítesz :D
Táborlakók! Nyugodtan   híreszteljétek, hogy milyen volt! Felénk is, de mások felé is, így mi tanulhatunk belőle, mások meg   eljöhetnek jövőre!:)
Üdv, Ackenheil (Ati élőben, Tiodor Ronati a modulban, Alfred, a félős lengyel   idióta az elmegyógyintézetből, David, a smasszerszerű ápoló, aki megveri az áplotakat a   klotyóban;), Vasmarok, a kalóz a kocsmából...stb.)

Javítva: 2006-07-31 12:46:53 - Ackenheil  által

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-07-31 12:47:38 - Ackenheil által</font></small></b>

zsoc_wargear

zsoc_wargear

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 107 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.30, 17:26

A Rúna magazint nem lenne profitáló újraéleszteni, ezért a fő fejesek (Tuan, Gémeskút) nem is fogják ezt pártolni. Maximum egyfajta e-book formában.

stu0918

stu0918

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 16 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.30, 16:51

Végre ismét! Talán a Rúna magazin is feltámad poraiból!

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-07-30 17:51:53 - stu0918 által</font></small></b>

_pcorp (NPC/NJK)

_pcorp (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.30, 11:09

nagyon zsír lehetett, lehet h jövőre én is rápróbálok.

krisko

krisko

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 341 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.29, 19:49

MOndd Korin, előadtad a szépemlékű "Zőőőőd Mááágus" című dalt? :)

Morsat

Morsat

Kapitány

• Fórumita
  • 1024 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.28, 22:44

Nocsak nocsak a Rúna-táborok feltámadnak poraikból és újra dicsfényben fürdenek?:)
Nem lehetett rossz a leírtak alapján...

Narrator

Narrator

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 97 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.28, 10:03

Kösz mindent és örülök, hogy tetszett a táborunk :). A cikk zseni és a kritikának valóban helye van  méghozzá azokon a részeken amikre Korin ügyesen rátapintott. Én személy szerint a le nem mesélt  bemutatókat és az SR elvérzését sajnálom leginkább, de ez majd legközelebb összejön. 

Örülök, hogy a horror ennyire bejött (nagyon sokat paráztunk rajta még a tábor előtt :))ennek  sikeréért le a kalappal a horror live elmebeteg master mindja ellőt aki nem más mint dr. Nagy Dániel  :D:D:D:D

Ezúton is szeretném megköszöni minden résztvevőnek, szervezőnek, vendégnek és  támogatónak a rengeteg segítséget és a jókedvet :D.

Legjobbakat.

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-07-28 11:03:56 - Narrator által</font></small></b>

_Synapse (NPC/NJK)

_Synapse (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.28, 06:30

Szintén egyet kell értenem a leírtakkal. A tábor igen kellemesre és szórakoztatóra sikeredett. Szerintem mindenki megtalálta azt amit szeretett volna. A MAGUS kaland live részei fergetegesek voltak. De a csúcspont az a Horror volt!!! Szerintem ezt jövőre nehéz lesz túllicitálni! Egyik másik NPC komolyan fontolgatta bennem, hogy tényleg hívjak egy elmeorvost.:)
Jövőre mindenképpen találkozunk!!! Remélem híre megy a tábornak és még többen jönnek el.

zsoc_wargear

zsoc_wargear

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 107 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.27, 23:27

Mint táborozó teljes mértékben egyetértek a leírtakkal. A Live-ok hiányoznak nekem most jelenleg a leginkább, mert tényleg isteniek voltak. A Horror live egy külön csúcspont volt a táborban.

% a cikknek

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-07-28 00:27:42 - zsoc_wargear által</font></small></b>

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6601 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.27, 23:27

Rúnatábor 2006 - élménybeszámoló (:korin:)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4682

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]