Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Tokeletesre csonkitva (Nadire)

• Válasz írásához lépj be
57 hozzászólás érkezett eddig

_exer (NPC/NJK)

_exer (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.05.05, 10:14

[Tovabbi boldog eletet kivanok a bannoltak taboraban.]
<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-05-05 11:59:44 - BePe által</font></small></b>

_napoleon (NPC/NJK)

_napoleon (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.02, 23:57

Gra. És szerintem a csattanó is sikerült a végére.

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.18, 21:07

jah, amúgy a nagy csattanót azért vártam volna, mert a címe alapján vérengzősnek hangzik:)

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.18, 21:06

nekem is tetszett, bár tényleg nagyobb csatt kellett volna. jó a jelen idő.

DrBala

DrBala

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 88 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.15, 15:28

Valóban nagyszerű, hangulatos. Szépen fogalmazott, olvasható.
A vége egy kicsit kevés. Valami nagyobb csattanót vártam.

Sparrow

Sparrow

Írófióka

• Fórumita
  • 706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.15, 15:22

Hát igen, ez nem igazán történet, inkább csak egy érzelmet akar ábrázolni, átadni. Nekem átjött, bár mostanában épp nem vagyok ilyen hangulatban. :(

Ezen megakadt a szemem, mert tetszett:
"Mint régen, mikor azt mondta: „Meg kéne mondanod anyának az egyest.”"
Egy kis flashback, mindig jól jön.

Máson is megakadt a szemem, de sajnos rossz értelemben: a már említett központozási hibákon. Pl.:
"Semmi bajom - felemelem a teám és belebámulok."
Az ott új mondat, nagybetű.

Összegezve: tetszett, könnyű kis olvasmány. Örülök, hogy újra írsz. (Amúgy meg szia! :integet: :) Remélem, jól vagy.)

_Carella (NPC/NJK)

_Carella (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.12, 22:23

Pont jókor, pont ilyet, pont nekem.=)

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.12, 14:07

Tetszett a novella, hangulatos, nekem érthető is volt, bár az elején valamiért én valami bizarr plasztikai műtétre gondoltam - talán a cím miatt. :(

blarke

blarke

Krystallide templar

• Fórumita
  • 2249 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.11, 22:33

elvileg ha jól látom, egy ilyen műtét egy-egy érzelmi resetet jelent. persze lehet, hogy tévedek. abból meg értelemszerűen nem biztos, hogy elég lehet egy.

Farkas

Farkas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.11, 22:24

lordofdance:

Gondolom egy beavatkozás alapban csak egy személlyel kapcsolatos érzelem szálakat távolít el, így a vörös az utolsó öt pasiját szedette ki. Sue(?) viszont szeretné magát permanensen érzelemmentessé tenni. Ha jól értettem, de lehet, hogy tévedek.

benjoyce

benjoyce

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 232 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.11, 22:20

Biztos léteznek "alvó érzelemtüszők" is, ahogy az a szőröknél lenni szokott. Fene tudja. Esetleg Nadire?

Imurai

Imurai

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 37 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.11, 22:19

Kerecsen, nadire: és ha a csaj pénteken volt a dokinál? Akkor ma hétfő van, az meg új hét :(

BTW, kira kis csajnovella.

_lordofdance (NPC/NJK)

_lordofdance (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.11, 19:42

HHhú...
Egész jó. Nem tudom honnan merítetted az ichletet, de gyakrabban kellene kölcsönhatásba kerülnöd vele. Egy dolgot visoznt nem értettem: a "vörös"-nek miért volt szüksége 5 beavatkozásra? Egy nem tette teljesen érzelemmentessé?

Eogan

Eogan

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 23 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.11, 17:13

Én férfinek gondoltam, valszeg mert túlságosan is magamra ismertem. Viszont pont ezért teljesen át tudtam érezni. Nagyon ütős, tetszik!

_Zolomon (NPC/NJK)

_Zolomon (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.11, 11:49

Akinek fájt már igazán vmi az tudja, hogy mennyire igaz minden szó, amit nadire leírt itt.
Remek írás, tökéletesen visszaad egy érzést. Csak azt sajnálom, pont az említett hangulatban kapott el a dolog...

nadire

nadire

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 225 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.11, 11:10

Sziasztok!

Mindenkinek még egyszer köszi a figyelmet. :(

Kerecsen: neked külön hála, ez természetesen hiba az írásban. Nem is értem, hogy csináltam ekkora hülyeséget ... Köszönöm az észrevételt :)

nadire

pookah

pookah

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 198 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.11, 11:05

Nadire, ez remek! Már a címe is felkeltette a figyelmemet. Nekem nem hiányzott bővebb magyarázat sem, pont a "lényegtelen" mellékmondatrészekből való történetösszerakosgatás tetszett benne - meg az a hangulat, ami áthatja. A tét nélküli szerelmek világa... ahol a bánatot egy aprócska kozmetikai műtéttel eltávolíthatod, és nem kell erőfeszítést tenned a gyász feldolgozására. Először azt hittem, a főszereplő más, ő ellenáll ennek, és nem a könnyebb utat választja, hanem az igazit - de nem, és számomra ettől csattan igazán a csattanó! Pontosan beleillik ő is a világába...
Fuh. Talán még sosem írtam ilyen hosszú hozzászólást. :(

Kerecsen

Kerecsen

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 475 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.11, 10:40

Tényleg kellemes novella volt. Egyetlen apró kukacoskodás.

Ha Tom balesete 3 nappal ezelőtt volt.

"A vér vöröse egy furcsa szín: most élénk, és világos - három nappal ezelőtt sötét, tompa, szinte fekete. Talán mert a kocsi ibolyakék."

Ezek után úgy jelentkezik be Dr. Bernardhoz, hogy a múlt héten volt bent, és mostanra sierült dönteni... Vagy volt a hölgynek egyéb problémája is? Nekem nem úgy jött le.

Greatula!

Kerecsen

Zajec

Zajec

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 223 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.11, 10:26

Tényleg jó kis írás. Egyébként vannak ilyen emberek. Túl sokszor sérültek, és/vagy egyszer egy nagyot. Innentől érzelmileg távol tartják magukat mindentől, és mindent, a saját életüket is messziről szemlélik. Így aztán nem érheti őket szinte semmilyen komoly megrázkódtatás. Az egyetlen gond ezzel (mint ahogy a novella eljárásával is) hogy nem lehet csak a negatív érzelmektől megválni. Aki rezisztens a bánatra, az bizony az lesz az örömre is. Úgyhogy a "végleges" - amennyiben az végleges érzelemmentességet jelent - bizony minden szempontból végleges. Nem tudom, hogy megéri-e, lehet, hogy igen. Ez az ellentmondás viszont már a címből is tükröződik. Még egyszer gratulálok!

Kharoon

Kharoon

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 101 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.11, 06:05

Valóban kicsit Flash, kicsit túl gyors, és a nem kellően ecsetelt motivációk miatt ollan szappanoperás érzésem volt. A párbeszédeken néhol átmehettél volna mégeccer. Amúgy látszik hogy profi munka, tökéletesek a váltások, ütősek a képek, szép a stílus. Gratula

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]