Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Magus reloaded: ujabb konyv, ujabb per (Alyr)

• Válasz írásához lépj be
336 hozzászólás érkezett eddig

lien

lien

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 60 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 07:50

Lehetne ezt a szappanoperát még tovább folytatni: az évtized poénja lenne, ha N.CS. hazatérne Új Zélandról, előhúzna egy papírt a mellényzsebből, miszerint minden jog továbbra is az övé, és feltámasztaná a Valhallát :)

Szerintem direkte úgy intézte a dolgokat, hogy távozásával garantáltan csak zűr maradjon maga után. És ebben sikeresen partnerekre is talált.

Zeta

Zeta

A király lovagja

• Fórumita
  • 465 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 07:42

Ha M.A.G.U.S. -ozunk szombaronként, mint 10 éve majd minden szombaton, elővesszük a nagy zöldet, a vékony kéket és sárgát, majd játszunk. Egy-egy új regénynél jót röhögünk.
És tényleg, szeretném látni a bíró fejét, mikor meglátja az ügyet és elkezdi magát beleásni a mélyébe. Na az remek lehet.

Bary

Bary

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 183 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 07:23

Nem értem itt az embereket, először utána kéne nézni a dolgoknak aztán siránkozni...
A Tuan leírta a fórumán hogy az új rendszere a Nagy Zöld továbbfejlesztése lesz...úgyhogy...
Az meg hogy csak pereskedni tudnak, hát nem is tudom...már kiadtak 4 regényt...

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 07:18

ááááááááááá! Nőjetek már fel b+! (a kiadókra értem) Nevetséges amit művelnek. A végén még az Inomi is feltámad meg a Valhalla és ők is kiadnak köynveket mert így meg úgy nkük is van joguk. Nem pereskedni kéne hanem értelmesen tárgyalni de ahogy látom erre a m* írányítói rtikán képesek.
köynvről: nekm pont jókor jött most kerestem. Teccik h még egy térkép is van benne.

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4531 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 07:02

Nevetni kell. Most megint belerúgunk egyet egy valamikor jó nevű, de mára renoméját vesztett (és vélhetően már a könyvterjesztők körében sem olyan kurrens) játékba - de mindjárt kétszer, hogy fájjon.

_Amon (NPC/NJK)

_Amon (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.07, 06:57

Úgy látom, hogy valaki itt nagyon arra gyúr, hogy a címoldali cikkek látogatottsága, és a hozzászólások száma megsokszorozódjon. :P

Kinek van igaza? Nem mindegy? Majd eldönti a bíróság jó tíz év múlva (ismerve a hazai ítélkezési gyorsaságot).

Amúgy Dr.Genya: szép, hogy konkrétumokat írsz, csak ezek belső infók, vagy semmit sem ismerve elkezded osztani az észt? :)
Ha már itt tartunk, az FT még a Tuan megjelenése előtt kiadta az Enoszukét.
De ez mindegy is, csak ha már ilyen fene nagy konkrétumokat irogatunk.

Én a magam részéről előkészítettem a popcornt és a sört. Meg sem állunk ötszáz hozzászólásig. Hajrá gyerekek! :D

Action

Action

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 104 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 06:56

Ez az egész most már tényleg nevetséges. Szerintem se egymást kéne marni, hanem összedolgozni, de ez nálunk, ugye, lehetetlen. Új MAGUS nem kell, a régi zöldön kívül mindegyik megbukott, ez is meg fog, inkább jöjjenek a regények.

A Szürkéknek meg gratula az igényes térképekért.

Dr_Genya

Dr_Genya

Kiasyd Priscus

• Fórumita
  • 1326 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 06:52

Szerintem viszont a Tuannak van igaza. A FT egy régi regényt adott ki, szvsz a MAGUS körüli káoszt kihasználva, a zavarosban halászva. Semmit nem tettek le az asztalra, hanem újra kiadtak egy régi -igaz beszerezhetetlen, és neves- regényt. Ezzel szemben a Tuan az elmúlt fél év alatt, mióta megvette a jogokat, kiadta pl a Keleti szél kettőt.. Akkor ki a pénzéhes?? Nc...

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 06:48

Ehhh...

Ez most minek? Nekem senki ne mondja el, hogy az FT pusztán a Mókus féltése miatt adta ki a Pokol-t... ugyanmár!

Egyik kutya, másik eb, ráadásul a Tuan által idén kiadott regények még Salvatore színvonalát is alulmúlták!

Komolyan, mi lóhalálért érdekel bárkit az országban ez paródia? :)

bad_angel

bad_angel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 891 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 05:42

Gratulálok a Tuan-nak. Még egy Magus rendszer. Minek? Nincs így is egy kicsit sok már kiadva?

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-09-07 06:42:29 - bad_angel által</font></small></b>

Cawin

Cawin

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 36 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 05:40

Üdv

Nem biztos, hogy jó ez a Fekete Torony által készített új m.a.g.u.s. Én szeretem a régi rendszert, soha nem játszanám mondjuk d20-asként. Vannak hiányosságok a régi m.a.g.u.s.-ban, nem is kevés, de játék közben egy ötletes csapat meg tudja oldani a problémákat. De legalább nem gyalázza meg az eredeti m.a.g.u.s.-t.
Már tényleg röhejes amit a kiadók csinálnak, de a Tuan számomra tényleg pénzéhesebbnek tűnik. Kérdés, vajon a FT új m.a.g.u.s.-a talán ugyanúgy profitra fog vadászni...
Egyébként nekem is az a véleményem, hogy az Első Törvénykönyvet (Nagy Zöldet) kéne újra kiadni, mert abból van mára igen kevés és szinte beszerezhetetlen... Pedig az az igazi, az eredeti, a jó m.a.g.u.s. alapja. Nem kéne még ötven "magus"-t készíteni...

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 05:39

Öröm látni, hogy egyesek még mindig mekkora lelkesedéssel próbálják meg szopogatni egy többször kiásott hulla csecseit...

...de ez a hír nem a szanalmas.hu-ra lenne inkább passzentosabb?

_Csagatar (NPC/NJK)

_Csagatar (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.07, 03:22

Valahogy most nekem is a Fekete Torony a szimpatikusabb fél... jobb szeretem, ha sok beszéd mellett/helyett valamit tesz is az ember... bár ha a Tuan tényleg képes kihozni egy jó MAGUS szerepjátékot (bár inkább adnák ki a Nagy Zöldet újra egy is csiszolással), akkor mindent elnézek nekik... persze jó kérdés, hogy kit fog érdekelni akkorra a MAGUS amikorra az a cucc kijön... 1 botrány oké reklámnak, még 2-3 is... de csak botrányokkal és fásuló, csalódó játékosokkal nem lehet életben tartani a MAGUST...

no persze mindez szvsz... :)

alister

alister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3485 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 01:15

Üdv!

1: Szerintem a dolgon a legtöbbet a felek jogi képviselői nyerik, és mind a mellett csak röhögnek a sok hülyén, akik ahelyett, hogy megbeszélnék a dolgot, folyton beperelik egymást...
2: Mindenesetre ez a koncon marakodás már annyira szánalmas, hogy a Tuan csak magát égeti vele. Inkább jó regényeket kéne kiadni, nem pereskedni -az utóbbit ugyanis könnyű csinálni, míg az előbbit...
3: Én spec örülök az újrakiadásnak, mert ez a könyv annak idején kimaradt... :pironkodik:

Maradok tisztelettel: Alister

ARTURUS

ARTURUS

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 33 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.06, 23:21

Van olyan aki ezt meghalva nem tör ki visito röhögögörcsbe és a nevetéstöl rászkodva nem omlik padlora?!!
Ezek sose unják meg?:)
Elképzelem szegény birot aki megkapja ezt a pert szerintem a szépapját is elátkoza a mágus eredeti alkotógárdájának:D

Javítva: 2006-09-07 00:22:13 - ARTURUS által

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-09-07 00:22:39 - ARTURUS által</font></small></b>

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6611 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.06, 23:10

Háát, a fene tudja... jó lenne ha vége lenne ennek az örökös jogi hercehurcának. Senkinek sem használ, max pénzügyileg, de közbe meg elvész a M* megdöglik. Nem a kedvencem, de van benne olyan, amit szeretek.

Szerénytelenségem szerint inkább legyen jogsértő, de igényes MAGUS, mint jogokkal rendelkező de szar. Igaz, a Tuan se régóta foglalkozik a témával, de a Szürkecsuklyások néhány munkája elismerést érdemel. Pl. a térképük is dögös lett.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6618 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.06, 23:10

Magus reloaded: újabb könyv, újabb per (Alyr)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4724

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]