Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Vertigo Valogatas (Rorimack)

• Válasz írásához lépj be
9 hozzászólás érkezett eddig

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 348 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.21, 21:16

Bezár a Vertigo, a DC átalakítja a felnőtteknek szánt imprint-jét és az 1993-ban indult, a Constantine, a Transmetropolitan, a Sandman, a Preacher, és számos más komoly és kultikus képregény szülőhelye 2020. januárjától DC Black Label néven folytatja - remélhetőleg hasonló tartalommal és minőségben.

A Vertigo-t megszüntették és újranyitották már többször az utóbbi 20 évben, a DC Black Label pedig már létezik egy ideje (bár eddig a legnagyobb hírverés körülötte a Bat-Pöcs miatt volt). Szóval az történik, hogy a DC a jelenlegi vagy tucat imprintjét besöpri 3 korosztályok szerintibe.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4242 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.21, 18:41

Bezár a Vertigo, a DC átalakítja a felnőtteknek szánt imprint-jét és az 1993-ban indult, a Constantine, a Transmetropolitan, a Sandman, a Preacher, és számos más komoly és kultikus képregény szülőhelye 2020. januárjától DC Black Label néven folytatja - remélhetőleg hasonló tartalommal és minőségben.

Módosította Petrus: 2019.06.21, 18:42

SlyZero

SlyZero

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 332 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.10, 21:41

Nekem is tetszik, és engem nem zavarna, ha gyakrabban jönnének ki az új számok belőle.
+ reménykedem, hogy majd a Sandman, és a Transmet is kiadásra kerül.

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.10, 21:38

A Preachernek ez a száma egy visszaemlékezés, gondolom ezért választotta kezdésnek. Így legalább egyből megtudjuk ki kivel miért...

Ha jól tudom, akkor majdnem mindig más sorozat lesz dupla terjedelemben. Azt hiszem az Y is beáll arra.

Egyébként meg... VÉÉÉÉGREEE!!!

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.10, 13:00

Wow, kell!

Tömören s röviden ennyi. :D

bad_angel

bad_angel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 891 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.10, 11:09

Igen sajna a Preacher csak válogatás lesz. Hiánypótlónak mindenképp hiánypótló, de sajna én nekem meg van a full preacher és az y-t is veszem, úgyhogy csak biztatni tudok mindenkit, hogy vegye, mert én bizti nem veszem meg mégegyszer a cuccot.

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.10, 10:16

Először is: Szerintem is igényes a kiadvány és nagy űrt tölt be a hazai piacon, "külsőre" is tetszik és a sztorik is jók...

Amin részemről változtatnék: Nem a Hellblazerből raknék bele két részt hanem a Y the Last Man-ből.
Ráadásul kicsit furcsállottam, hogy a Preachert a 8. résztől kezdik...emlékeim szerint ezt sehol nem említették meg előre...
A másik az nem negatívum...csak elgondolkoztam, ha 3 havonta jelenik meg akkor a Y the Last Man kb. 10-20 év múlva lesz befejezve itthon?:D (Igaz, sajna az én pénztárcám se nagyon bírna egy havonkénti megjelenést:()

Osatya

Osatya

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 66 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.10, 09:41

Nekem is nagyon tetszik a kiadvány!Remélem több számot is meg fog érni.

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.10, 00:43

Ahoy,

én nemrég szereztem be. Teljesen korrekt, ezért az árért egy színes, ígényes lapon megjelenő képregény albumot vár az ember és azt is kap. :D Csak azt remélem, hogy megél egy számnál többet is...

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6469 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.10, 00:43

Vertigo Válogatás (Rorimack)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4789

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]