Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Palyazati lehetosegek az Elso Magyar Jatekfejlesztes Portalon (Sapi)

• Válasz írásához lépj be
10 hozzászólás érkezett eddig

_FZoli (NPC/NJK)

_FZoli (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.12.12, 21:03

A győztes olyan számítástechnikai könyvek közül választhat, ami jelenleg is kapható a hazai online/offline boltokban, és az ára belefér a keretbe (6000 huf). A postaköltséget is a JF.hu állja, de csak belföldi címre postázzuk ki a nyereményt.

FZoli.

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-12-12 21:03:26 - FZoli által</font></small></b>

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2476 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.12, 13:43

A számítástechnikai könyveket milyen listából választhatja a győztes?

Keshik

Keshik

főnökasszony

• Fórumita
  • 1427 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.12, 10:37

algi !

Tény, hogy nem szerepelt a vonatkozó kitétel, de ott van, hogy ötletekel ellátni az oldalon erősen koncentrálódó programozókat, illetve ha megnézed a jutalmakat, azok is mind a számíatógépekhez kötődnek, egy sem kimondottan RPG specifikus.

Egyébként meg sok sikert a kezdeényezéshez !

_FZoli (NPC/NJK)

_FZoli (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.12.12, 10:36

Pedig sajnos ez kritérium. Egy táblás/papír játékot igen nehéz lenne a stábunknak letesztelnie, vagy ha még sikerülne is, h hasonlítsuk össze a PC-s pályázókkal?:D A fantáziánk felbontása és részletessége lazán túlszárnyal mindent ami monitoron valaha megjelenhet...:D

Ugyanakkor ha van egy ötleted, de a PC-s megvalósítás esélytelennek látszik, keress egy ötlethiányban tengődő ráérő programozó lelkű emberkét a jf.hu-n...erről szólna az egész...:D

FZoli.

<b><small><font color=brown>Javítva: 2006-12-12 10:37:05 - FZoli által</font></small></b>

algi

algi

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.12, 09:58

Hm. A kiírásban sehol sem találom azt a kitételt, hogy _számítógépes_ játéknak kell lennie. :D

_FZoli (NPC/NJK)

_FZoli (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.12.12, 09:49

Én kérek elnézést azoktól, akik kicsit késettnek érzik az információt, de megnyugtatok mindenkit, a cikkíró pályázat 5, a minigém verseny pályázata 3 nap késéssel jelent meg itt és ennek az időnek a feléért én vagyok a felelős. Hogy reklámozás lenne? Természetesen az. Hogy ez nektek rossz lenne, azt nem tudhatom, de a jf.hu portálon mindenki lecsapott a pályázati lehetőségekre. :D Jómagam mindkét portált (rpg.hu, jf.hu) gyakran látogatom, így nagyon örültem a partnerkapcsolat megvalósításának lehetőségének és mindenkit szivesen látunk minálunk, aki érdeklődik a hazai pc játékfejlesztések iránt (meggyőzésnek ajánlom a GP rovatban lévő Wizards-ot), mint ahogy a mi oldalunk látogatói is rendre jönnek ide felfedezőkörútra logikai játékokkal játszani, novellákat olvasgatni...

Üdvözlettel,
FZoli.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4664 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.12, 09:02

Aapep
akkor es ugy dolgozzuk fel ezeket, ahogyan hozzank beerkeznek. :D

Aapep

Aapep

Ancient Bone

• Fórumita
  • 834 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.12, 08:25

Remek ötletek, ezzel semmi gond nincs, egyetértek a kezdeményezéssel.

De most már hadd jegyezzem meg, mivel nem ez az első, és alig remélhetem hogy az utolsó eset, hogy gyakorlatilag késve érkezik a felhívás. Majdnem december közepén járunk, a karácsonyi hajrá utolsó felvonása előtt.. Javaslom az ilyen természetű értesítéseket, mondjuk a pályázati idő előtt min. 1-2 héttel korábban közhírré tenni.

Aserminio_de_Mueria

Aserminio_de_Mueria

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.12, 07:31

Ulrich: A pályázatok 90% -ban éppen ezt a célt szolgálják. Ez miért baj? Lehet nevezni, győzzön a jobbik, megmozgatja kicsit a lustább embereket is.

Ulrich

Ulrich

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 77 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.12, 04:33

Üdvözletem!

Tudom-tudom... itt egy új kezdeményzés, én meg egyből csak fanyalgok, szépen vagyunk, állandóan csak a leszólós, "ojjektivitást" követelő rpg közönség nyáladzik itten, de biztos nem arról szól ez a pályázat, hogy mondvacsinált indokkal kicsit bereklámozzuk az amúgy ritkán látgatott portálunkat? lehet, hogy csak nekem tűnik olyan szagúnak a dolog, de sok értelmét nem látom a dolognak... írjak cikket a home-made sufni-tunningolt M* rendszeremről, amit megtoldottan egy kis Ars Magica életérzéssel és a Vampire karakteralkotását vettem alapul, az egészet meg elneveztem valami hangzatos névvel, ami mindegy, hogy mi, csak "Dark"-kal kezdődjön???

U.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6585 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.12, 04:33

Pályázati lehetőségek az Első Magyar Játékfejlesztés Portálon (Sapi)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4819

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]