Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Uj informaciok a keszulo Star Wars Saga Edition-rol (Petrus)

• Válasz írásához lépj be
12 hozzászólás érkezett eddig

stpapa

stpapa

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 28 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.07, 17:33

Pufff. Elég jól hangzik. Sajna a D6-os óta magyarúl nem adták ki az újabb D20SW rpg-t(ket). Valszeg ezt se fogják, pedig nem lenne egy rosz fogás. Kénytelen lesz az ember 10000< fölött megvenni in english... ;)
(vagy lerántja)

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 556 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.01, 23:18

Szép is, jó is...
Azért maradok a D6 rendszer mellett.
Az űrcsata kivételével elégedettek voltunk vele.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4184 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.21, 14:32

Teron:
Igen, olvastam, de azóta Sarli is megemlítette máshol. ;) Meg aztán nem elképzelhetetlen, hiszen kolonizálták a Naboo holdját. Úgyhogy benne hagytam így. :D

lestath:
Igen, az új rendszer kapcsán a True20-at többen is emlegették a fórumokon, de a két fejlesztő ezekre semmit sem reagált (vagy csak annyit írtak, hogy "nem olyan" :P ).

Teron

Teron

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1526 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.21, 12:39

Petrus:
Azt írtad, hogy "Az alapkönyvben lesznek új hajók is (pl. gungan hajók)".
Én is olvastam a chat transcriptet, de ezt poénként írta. Megkérdezte tőle egy rajongó, hogy és lesznek új mindenféle hajók? És erre válaszolta Moridin, hogy nem lesz, csak sok szuper Gungan vadászgép. És talán még Smiley is volt hozzá.
Amúgy nagyon köszi az összefoglalást, bár jó kérdés, hogy a SW szerepjátékos életet mennyire újítja meg, pezsdíti fel ez a megint új alapkönyv, és vajon 3-4 kieg után nem állnak-e meg megint.

amokfuto

amokfuto

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 178 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.21, 11:51

Köszi a sw új rendszer ismertetőt. Mi kipróbáltuk a D20-as rendszert. Sokunknak nem tetszett. Marad a régi D6-os verzió. De nem árt tájékozódni az újdonságokkal kapcsolatban.
Kellemes Ünnepeket kívánok Mindenkinek!

lestath

lestath

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 230 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.21, 11:31

Nemrégiben olvastam a True20 és a Blue Rose rule-bookjait. Nekem első blikkre ez a rendszer szinte egy-az-egyben a true20 "nyúlásának" tűnik. (semmi pejoratív értelem) Ezt egyébként nem látom problémának, mert a true20 szerintem egy igazán frappáns és jól használható, formálható d20-as rendszer. Szvsz az eddigi legjobb a piacon. És tökéletesen alkalmasnak tűnik SW-hoz is. Ha azt a vonalat követik, nagyon nagyot nem hibázhatnak.

bodzatea

bodzatea

Abyss mystic

• Fórumita
  • 2474 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.21, 10:58

Petrus:
Kosz az infot ;)

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6457 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.21, 10:15

Jó az ismertető.
Nem kötözködésként, de nekem eddig a D6 SW adta vissza legjobban a hangulatot. Abból csak a sebzésrendszerrel nem voltam kibékülve.
Pár pillantást biztos vetek majd rá, bár játszani biztosan nem fogunk vele.

Bulldy

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5178 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.21, 08:22

Kösz cikket, hasznos volt.
A véleményemet összefoglalta az uccsó bekezdés úgyhogy nem untatok vele senkit ;)
Viszont lenne egy kérdés: A többi d20 alapú rpg hez képest tényleg ennyire bonyolult az sw? (Dnd-t meg ezt ismerem csak)

_L&#39;ynn (NPC/NJK)

_L&#39;ynn (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.12.21, 05:10

Hat a WoD-ot azert ne emeljuk annyira hozza hiszen ott nem csak rendszert, de vilagot is formaltak egy kicsit, szoval az mas dolog (mert ha a jo oreg jatek megmaradt volna csak ranyomattak volna egy mar egeszen komoly revised dolgot, kabe olyat mint az nWOD meg mindig ugy vennek mint a cukrot).

Mellekesen a cikk nagyon jo es kellokeppen varom mar a tovabbi informaciomorzsakat is. Nagyon tetszik az uj szakertelem illetve kepesseg rendszer, bar elore latom nehez lesz beleszoktatni a regi jatekosaimat. (Foleg a DnD b*zikat, elnezest dnd-sek ;) )

Ymdar

Ymdar

A Belső Kör Tagja

• Fórumita
  • 2513 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.21, 01:04

Rodney Thompson jó fejlesztő, nem hiszem hogy elcseszi a rendszert.

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.21, 00:11

Hú,az utolsó mondat még magánvéleménynek is kemény...:-) De tényleg ráfér a rendszerre egy kis fésülés,mert már nagyon kaotikussá vált (azért a M* szintjét még nem éri el). Igaz,a World of Darkness-el is ez volt a cél-aztán ki váltott át rá a régi Vampire/Werewolf játékosok közül?

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6371 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.21, 00:11

Új információk a készülő Star Wars Saga Edition-ről (Petrus)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4828

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]