Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Cat RPG (Attila)

• Válasz írásához lépj be
80 hozzászólás érkezett eddig

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 12:16

Madfox:
"mielőtt emberi felsőbbrendőségük tudatában felfújják magukat és magasról köpködve szállnak el valami fölött mert nem képesek felfogni hogy vannak akik nem osztják a nézeteiket"

Ezt talán neked is érdemes lenne megfogadnod. Neked tetszik. nekik nem. Ettől se nem rosszabb emberek, se nem butábbak nálad. Próbáld meg ezt észben tartani, mielőtt kifakadsz.

Csihadjatok, gyerekek, ízlésről vitázni értelmetlen.

A cucc nekem tetszik, tuti kipróbálom. :)

Cshimbjed

Cshimbjed

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 69 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 12:15

- Doktor úr! Én köszönöm nagyon jól érzem magam... de azért azt a zöld pirulát még bevehetném? (esdeklő tekintet)

A cucc, és a cikk nagyon jó...

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1302 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 12:03

Aranyos ötlet, nekem bejön. Aki azt hiszi a macskák vagy általában az állatok csak annyit csinállnak  amit itt Commandante leirt, azokat csak sajnállni tudom. Javaslom nézzenek meg egy két  természetfilmet, mielőtt emberi felsőbbrendőségük tudatában felfújják magukat és magasról köpködve  szállnak el valami fölött mert nem képesek felfogni hogy vannak akik nem osztják a nézeteiket és  esetleg kedvüket lelnék egy ilyen játékban.

Kinek van eladó példánya, hol?

(80% ot akartam de kétszer kellet beirnom a szöveget és másodszorra elfeljtettem átállitani a számot.)
<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-01-23 12:03:56 - Madfox által</font></small></b>

Kerecsen

Kerecsen

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 475 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 11:54

Szerintem a gyógyszert bevenni faxság. Meg nem bevenni is az.

És nem kell 100 hsz-on át pörögni!

Sonko

Sonko

Távgyógyító

• Fórumita
  • 3270 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 11:47

Sehogy se tudom megérteni, akik olyat találnak ki, hogy karddal mennek egy labirintusban, és sárkányt ölnek. De komolyan, szerintem genyóputtony az egész. Karddal mikor van Ak-47? Meg sárkány nem is létezik. Meg sátánizmus is.

Kedves rpg.hu közönség, mindenki vegye be a gyógyszert, mert én most csak megemlítettem hogy szerintem a fantasy egy f***ság, nem kell itt majd 100 soron át pörögni!

Commandante

Commandante

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 168 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 11:10

Brutalis: mindannyian átérezzük, milyen megalázó lehet, hogy az "és akkor az inci-finci egérkét  az édes kis pofikámba vettem, az ajtóhoz cipeltem, lefektettem kihült kis testét a lábtörlöre, majd  eljártam az "engedj be gazdi" nevü ajtónyitó varázstáncot. Mire bejutottam az elöszobába  és sikeresen elkergettem a buglimugli gonosz szellemeket" megnyilvánulásod óta összesúgnak a  rokonok a hátad mögött. De csak mert hantarex egy két soros hozzászólásában meg merte említeni, hogy  szerinte ez egy faxság (szerintem is az), nem kell itt 100 soron át pörögni! Vedd be szépen a  gyógyszert, és kész!

% az ismertetönek

<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-01-23 11:12:06 - Commandante által</font></small></b>

Sonko

Sonko

Távgyógyító

• Fórumita
  • 3270 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 10:56

Poén. Attila, ezek szerint van egy eladó Cat könyved? :)

ElekTron

ElekTron

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 116 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 10:52

hantarex, mi hoz téged lázba?
Engem, aki idestova 10 éve tolja az ipart és a munkatársaimat, akik soha nem játszottak rettentő lázba hozott a játék, és össze is dobtunk egy példányra, amivel a cigiszünetekben hatékonyan, és nem utolsósorban vidáman tudjuk elütni az időt.
A másik dolog meg az, hogy szerintem mindenkinek megfordult a fejében amikor egy unottan rásandító macskát lát, hogy mi járhat a fejében...

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 10:38

Kegyetlen harc alakulhat ki a fehéregerekkel, amelyek köztudomásúlag pándimenzionális lények evilági kitüremkedései...Epikus háború! Heroic fantasyra is jó!
Kéretik nem komolyan venni.

ranagol60

ranagol60

DiceMan

• Fórumita
  • 3166 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 10:24

Au... a mágia fáj. Tetszetősen hangzik...

Radivoj

Radivoj

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1603 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 10:22

Valójában az összes sikeresebb szerepjátékot a macskák írják.

Tanúság rá a gazdák önéletrajzának legfontosabb (és legártalmatlanabbnak tűnő) részének átnézése.

Guildenstern

Guildenstern

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 322 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 09:35

Én lázba jöttem tőle.

Brutalis

Brutalis

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 372 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 09:34

Ilyen dumákat utoljára akkor hallottam, amikor megpróbáltam elmesélni valamelyik toleranciabajnok rokonnak, hogy mi a fene is az a szerepjáték, mint olyan. Akkor is éreztem, hogy a halántékom le akar ugrani a helyéről.

De amúgy persze egyértelmű, hogy teljesen igazad van. Szerintem is meleg hájban kéne megfőzni azokat, akik letérnek az RPG Egy Igaz Útjáról. Akármi is legyen az... tényleg, mester, ha már okítod a méltatlan nyájat, akkor elmondanád azt is, hogy mi az az Igaz Út?

Gondoltál-e amúgy arra, széles látókörű barátom, hogy esetleg elolvasd a cikket, és értelmezd? Várj, megmutatom.

"...amelyet a rendszertan a nem-tud-mit-kezdeni-a-játékkal effektusok közé sorol."

Nézd már, lehet, hogy a szerző nem algopyrin helyett ajánlotta a játékot, és nem feltételezte, hogy mindenkinek tetszenie kell? No, akkor leszel szíves a kategorikus, de legalább kifejtetlen minősítő véleményeddel elállni a reflektorfényből, köszönöm.

A játék amúgy szerintem egy négy-öt alkalmas kalandot vígan ki tud szolgálni. A mai gonosz világban ez sem megy mindegyiknek.

<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-01-23 09:37:43 - Brutalis által</font></small></b>

hantarex

hantarex

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 107 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 08:47

Sehogyan sem tudom megérteni azokat akik ilyeneket találnak ki, vagy azokat akik ilyenektől lázba tudnak jönni. Szerintem egy fostalicska. De lehet, csak nekem nincsen fantáziám hozzá....

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6296 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 08:47

Cat RPG (Attila)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4850

Mammon

Mammon

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 08:25

Hogy mondják helyesen: miáú vagy máj?

<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-01-23 08:25:50 - Mammon által</font></small></b>

bodzatea

bodzatea

Abyss mystic

• Fórumita
  • 2474 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 06:59

Hmmm...erdemes lenne kiprobalni. Plane, hogy a cikket olvasva erosen Gaiman-utanerzesem tamadt.

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 00:57

Ez állat (-: Eddig nem tudtam mi hiányzik a teljességhez

Rorimack

Rorimack

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1647 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 00:36

Off> John Wick nemrég megigérte a blogján, hogy mostmárazutántényleg rendbeteszi a tavalyi év enyhén... akadozó szállítási problémáit, úgyhogy elvileg van rá esély, hogy az ember még időben megkapja azt, amit rendelt.

http://wickedthought.livejournal.com/604336.html

A játék ténlyeg nagyon jó, pedig én nem is szeretem a macskákat. Nem csak a fenti embermegmentős ötletekre lehet használni, de egy Varjak Paw vagy Tailchaser's song szerepjátékra is kiválóan alkalmas.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6139 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.23, 00:05

No, egy rég áhított ismertető. Nagyon jónak látszik a játék, ötletes, újszerű.

Spoiler

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]