Ugrás tartalomhoz

Fotó

Faliújság

• Válasz írásához lépj be
1045 hozzászólás érkezett eddig

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.04, 18:33

Diab hazafelé lovagolgat barátjától, megszokásból vet egy pillantást a táblára. Kiszúrja amit érdemes. Elmosolyodik. Nem szép mosolyával.
- Úgy gondolom, ettől sokaknak arcára _fagy_ a mosoly...
Utána látja meg a rózsás pecsétet.
- Aha... Jelenléti ív? Írjuk alá...
Csuklóból lő egy vesszőt a papíros aljára a kahrei-nyílpuskából. Ilyet nem sokan használnak... Értő szemnek felérhet egy aláírással...

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.04, 11:36

Egy magas alak halad át a téren az esti szürkületkor. Arannyal átszőtt sötétzöld tunikát, s hozzá hajszállal sötétebb árnyalatú nadrágot visel, melyre egyszerű, fehér vászonköpönyeget vetett. Lábán könnyű, finom bőrcsizma van. Szeme sarkából észleli, hogy valami megváltozott a táblán. Megtorpan és lépéseit a táblához irányítja. Komótosan olvassa a sorokat, nem siet, minden szót hagy leülepedni magában.
Aztán mintha már indulna is tovább, ám mégsem... Zsebéből egy kisebb papirost vesz elő s még valamit, talán egy pici szelencét, vagy ahhoz hasonlót. A szelencét óvatosan kinyitva a gyűrűjét előbb ahhoz majd a papiroshoz érinti, ezután a szelence visszavándorol a zsebébe. A papirost azonban odatűzi a legutolsó hirdetmény aljához, az aláírás alá, mintegy a sarokba. Hátralép egy jókora lépést, megszemléli az összhatás, majd megfordul és folytatja útját eredeti tervei szerint.

Vagy mégsem? Ki tudja?

A vadkanos pecsét alatt mindenesetre ott figyel egy stilizált rózsa lenyomata.

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.29, 13:00

*Egy ködös éjszakán kámzsás férfi hirdetményt függeszt ki.*

Terália Népei, Alattvalói és Polgárai!

Országunk áldatlan állapotai nem tűrnek több türelmet és tétlenséget. Fosztogatók, barbárok, portyázó martalócok prédálják a Királyságot, démonok és önjelölt hadurak marakodnak a Trónért és az országért. A Királyi Udvar üres, a királyi trónt por lepi, a hivatalok betöltetlenek, a Királyi Kincstár kong, a nép elhanyagolva.

Ezen ügyek megoldására, a Királyság áldatlan állapotainak rendezésére, Terália új alapokra helyezésére ezért nagyobb szükség van, mint valaha. Hogy ügyeinket és véleményünket közösen megvitathassuk, össze kell hívni a Királyi Nagytanácsot.

Jöjjön el minden régi Liga követe vagy feje.
Jöjjön el minden faj és törzs képviselője vagy feje.
Jöjjön el minden Szabad Királyi Város követe.
Jöjjön el minden báróság, grófság, őrgrófság, hercegség követe vagy ura.
Jöjjön el minden egykori Hivatalnok, Főhivatalnok, Tanácsnok és Főtanácsnok.
Jöjjön el minden Szabad Tanácsnok és más egykor szavazattal bíró.

Teráliát nem irányíthatja tanácsadók, nemesek, polgárok és a köznép szava nélkül uralkodó - minden törvényt a Nagytanácsnak kell meghoznia, és a Nagytanácsnak kell uralkodót választania a trónra.

A Királyi Udvar nagytanácsterme nyitva fog állni.

Alewyan del Consetin, Mitfien hercege, Gronfor ura
Vadászmester

*Az aláírás alatt vadkanos pecsét.*

Alew

naissa

naissa

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 186 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.12.24, 00:05

Köszönöm azoknak, akik részt vettek a kalandban! :)

Még nem zárult le a küldetés, és a terem nagy bajban van az őrült kalandorok által, amíg nem jönnek rá a bitin a megoldásra. Viszont úgy gondolom, hogy mindenki jól játszott, és mindenkinek köszönöm a játékot. Majd folytatjuk innen:)

Addig is, most csatlakozom tehát ichasek kalandjához én is!:)

Számomra jó időpontok:
Hétfő este
Kedd este

Szerdán vagy csütörtökön dolgozom, de csütörtöknek a késő estéjét be tudom vállalni.

megj.: Amíg nem kezdődik el ichasek kalandja, addig este 9-kor folytatom még a kis kalandom mesélését, de csak jövőhéttől :)

*felírja ő is nevét. Naissa karival fog részt venni a kalandban.*

naissa

naissa

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 186 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.12.23, 20:06

Elnézést kérek a floodolásért, de nem kérhetek meg mindig valakit, hogy reagoljon ide valamit előttem. :gyagya:

Kedves Játékosok! Ma este 9-kor lesz a kaland! Elkezdem azokkal, akik ott vannak, és eljutunk ameddig eljutunk. Egyszerű kalandnak szánom, kis csatamesélés, apró turpissággal csupán :aboci: Jöjjön mindenki, aki tud!

Ha pedig nem jó a nap, vagy kevesebben leszünk, vagy mégsem fejeződik be a kaland, akkor majd folytatjuk valamikor máskor. Talán még az is lehet, hogy ichasek kalandjába is bele lehet építeni a történetemből maradt morzsákat.

Majd éjfélkor jelzem, hogy hogyan tovább :buszke:

Mindenesetre én jelentkezem ichasek kalandjára! :) bizti jó lesz :)

naissa

naissa

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 186 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.12.22, 22:34

Miután lejátszottuk a kalandomat, vagy legalább egy részét, utána én is jelentkezem. :ugri:

Taplo

Taplo

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 11 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.22, 21:02

Azt hiszem méltó búcsú lenne Teráliától,bár a halálvágta sem lenné tulajdonképpen kedvem ellen való.Na meg úgy is karácsony van,szóval... :P

*felírja nevét a jelentkezési ív első helyére* :amccoy:

Módosította Taplo: 2011.12.22, 21:03

ichasek

ichasek

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.12.22, 20:09

Szépjónapot!

Én is terveznék egy komolyabb kalandot (pár embert már megkörnyékeztem ezzel kapcsolatban). A lényege az lenne, hogy ezt a csúnya alvilági céhet ki kéne füstölni végre Teráliából :) Ha valaki szeretne játszani, az plz itt jelezze, és akkor talán megbeszélhetünk mindenkivel egy időpontot, amikor épp ráér. Összemesélésre, mindenfélére tessék készülni, nem adom ám olcsón a klánt :)

naissa

naissa

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 186 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.12.20, 23:57

Köszi! :ok:

Minden este 9-től mesélem kicsit, és majd szólok, hogy ha vége a kalandnak. :rohog: Egyszerű csatamesélés lesz, de még megvárom még annak az elmesélését azzal, hogy többen legyünk.

A kaland címe: Őrült kalandorok

John_Gavin

John_Gavin

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 170 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.12.20, 23:52

Várjuk sok szeretettel.És örültem hogy tényleg meg tudott mozgatni pár emberkét mégha kevesen is maradtunk.

naissa

naissa

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 186 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.12.20, 10:00

Sziasztok!

Lesz majd kis csatamesélős kaland a bitin! :popcorn: Most egyszerűbb kaland lesz, és tanultam a múltkori kis hibákból. Illetve igyekeztem :aboci:

Jöjjön aki csak tud! :)

naissa

naissa

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 186 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.12.17, 01:24

Köszönöm az eddigi jelentkezéseket! Természetesen mindenki játszhat! :aboci:

Este fogok jönni mesélni a kalandot. Addig is!:

A kastélyban és úgy egész Teráliában szörnyű hóvihar fú egész nap. A teremben is áll a hó. Tűzet se lehet gyújtani, mert a kandallót is ellepi a jég és a jégcsapok. Az italok a pultnál némelyike befagyott az üvegbe. Szóval szörnyű jeges állapotokat tessék játszani egész nap! :ninja:

Gilril

Gilril

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 24 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.12.16, 23:13

Jelentkezem!

Tiria del Belvoir nevezetű karakteremmel.

:ugri:

Vica_

Vica_

A Sötétség hírnöke

• Fórumita
  • 298 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.16, 14:55

Ha minden úgy jön ki, ahogy szeretném, valamelyik karimmal feltűnök, ha van extra kívánság felém, hogy melyikkel, akkor azzal... Különben meg majd sorsolok :D

nurwing

nurwing

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.15, 21:59

Naora biztos nem emeli majd az esemény színvonalát, mert Wellness-hétvégén leszek (hehehe :D, amúgy nyeremény :D)

De előre is jó játékot mindenkinek! :)

baronet

baronet

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 20 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.12.15, 14:42

Nem merem megígérni, de szerintem Shiron felbukkanna.. :)

naissa

naissa

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 186 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.12.15, 12:02

Sziasztok!

Kaland címe (ha valaki hozzám hasonlóan vezet karilapot, amire ilyeneket felír :lol: ): Kemény tél

A bitin lesz egy kis csatamesélés kaland. :) John Gavinnal azt beszéltük meg, hogy szombat este lesz a kis játék. Nyilván mindenki játszani fog benne a bitin, de a mesélés kedvéért jobb lenne, ha tudnám, hogy ki szeretne játszani a kalandban.

A reag sorrend így fog kinézni általában:

Mesélő: (én)
Játékosok: jelentkező játékosok jelentkezési sorrendben
Saját kari: Naissa

Előre is köszi a játékot! Remélem, hogy jó lesz :szent:

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1011 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.28, 19:48

Üdv!

Egy darabig nem leszek. Hogy ez néhány nap, vagy néhány hónap azt nem tudom, de nem távozom végleg, csak ideiglenesen. Most van sok egyéb dolgom.

Roach Maximillian Deadalus Kilmore továbbra is az egyetlen karakterem, ezt azért írom, hogy ha láttok egy karaktert akit a játéka végett hozzám csatolnátok, ne tegyétek, mert nem bitorlózom. :)

Ezt azért írtam ide, mert van pár függőben lévő játékom, de azok akiket érint, remélhetőleg hajlandóak lesznek folytatni amit most szüneteltetnék. :)

További jó játékot.

Tisztelettel:
Morak

Ugroczy

Ugroczy

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 28 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.04, 21:11

Kedves Diabolis,
Azért ne essünk túlzásokba :) A biti nem halt meg. Tudod mikor volt "halott"?
Amikor elsőre bementem Februárban, és 2 hétig csakis egy Nanitans Dunerod nevű
karakter volt, akivel játszani tudtam. Na akkor volt halott. De azóta sok új
arc jelent meg, vagy régiek tértek vissza, mindegy is.

Remek játékok zajlanak minden este, tehát már nem csak hétvégén van élet,
mint eddig volt.

Én is jelentkeztem és most is jelentkezem a kis kalandba, az inkvizíció és emberei rendelkezésedre állnak,akármelyik oldalon is,a lényeg a játék feldobása :D

Hogy miért nincs sok jelentkező? Erre egyszerű a válasz. Az emberek nem szeretik
a korlátokat. Nem szeretik ha pl. kötelező ezzel és ezzel a karival megjelenni X vagy Y időpontokban (bár fogalmam sincs még arról, hogyan fogod szervezni a kalandokat)

Megszeretném köszönni, hogy legalább felmerült benned az ötlet, hogy csinálj valamilyen játékot, már ez is sokat jelent :)

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.04, 18:58

Még egy pár napot várok emberek. Ha nem jön még pár játékos, akkor jegelem a dolgot. Valamint levonom a következtetést: A Biti meghalt.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]