Ugrás tartalomhoz

Fotó

Faliújság

• Válasz írásához lépj be
1045 hozzászólás érkezett eddig

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 165 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.01, 12:27

Én nem vagyok elég régi játékos hozzá, hogy emlékezzek a Dragonyosokra (vagy csak lukas az agyam..hmmm.. :gyagya: ), de szerintem jó ötlet.

Mesmeg visszatértem egy időre, úgyhogy lesz időm játszogatni.

Ismétlem jó ötlet az egész, DE! ha belevágsz, akkor ne kivételezz, kezdjen mindenki tiszta lappal, egyenlő eséllyel. Mert ha már van olyan jelentkező, akire élből nemet mondasz, akkor lesz több is, lesz olyan is, aki csak magára veszi mert nem kéne, és lesz olyan is, akinek szimplán elmegy az egésztől a kedve, mert esetleg az illető (ekire élből nemet mondanak) kedves barátja.

Remélem, ez építő jellegű volt :P

Ja, és még valami: ha már bitin,mármint magán a játéktéren (is) fog folyni az egész, akkor szerintem eleve nem lehet megtiltani senkinek sem, hogy csatlakozzon, ha szeretne ^^' Úgyhogy tolerancia, pártatlanság, ésatöbbi...ugyebár.

Módosította Nimue: 2011.08.01, 12:30

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.27, 18:17

Üdv All!

Nos, mivel épp a minap sírt a pofám, hogy nincs játék, erre közölve lett, hogy csináljak, ezért elgondolkodtam. És miután közölve lett, hogy csak alkoholt tudok osztani /khm.. :D/ úgy gondoltam /ismét/ bebizonyítom, hogy ez hülyeség.
Bár nem tudjuk, de BePe azt mondta, hogy a bitit új alapokra helyezzük. Ergo nincs értelme most semmihez ragaszkodni. Sem elért eredményekhez, sem karakterekhez.
Ennek fényében:
Wolf Dragonyosai visszatérnének. És nem virágot szedni. Természetesen a dolog vége elvileg az lenne, hogy bukják a meccset. De okoznának némi kellemetlenséget :D
Viszont ennek alapján rengeteg játékot lehetne szervezni. A Dragonyosok egyenkénti levadászásától kezdve egészen a pártíz-százfős csatákig.
És hogy drága egy rühellőimnek is adjak egy húsosabb csontot: A végén talán Diab lesz a főgonosz... Ha rábizonyítja valaki a dolgokat. És ha elkapják, persze.
Vélemény? De azért nem csak üldözőket látok szívesen :D
A játék elképzeléseim szerint a fórumon majd' minden topicban és a bitin magán folyna. Olyan tempóban, amilyenben éppen haladunk.
Az ötletre nem flame-t várok. Értelmes, építő jellegű ötletet, kritikát. És előre megmondom, lesz olyan jelentkező akire élből nemet mondok. De azt üzenetben fogom megtenni.
Jelentkezéseket ide kérném, vagy u2u-ban, bár azt ritkábban olvasom.

Diab

Módosította Diabolis: 2011.07.27, 18:18

Ugroczy

Ugroczy

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 28 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.02, 11:24

Nem tudom igazán hova lenne célszerű ezt írni, így ideírom (max. majd áthelyezik, ne adj' isten törlik)

Az inkvizíció jelenlegi körözési listáján az alábbi emberkék vannak: Cassy, Cyen
Aki kézre kerítik őket ÉLVE, annak 100 arany üti a markát

A táblán mindenhova plakátok vannak kiragasztva, Cassy és Cyen arcképével.

(Természetesen ezt az egészet a játék feldobásának céljából hoztam létre, ha valakit sért/zavar az szóljon miharamabb)

Megjegyzés hozzá: Mardór azóta felégette az összes plakátot a teremben, egyetlen példány maradt meg, az is Cassidy szobájában van összehajtogatva (már ha azóta nem szedegettek belőle mások is), szóval legjobb tudomásom szerint jelenleg NINCS körözési plakát a teremben Cassyről és Cyenről.
Ha azóta az inkvizíció máshova is kiszórta a lapokat, vagy újraplecsnizte a termet, kérem szóljon ;)

Ui.: Csak hogy legyen tárgyhoz szóló komment is :buszke:

Az Inkvizíció újra plakátolta a termet, és igaz, sok minden történt tegnap este, az elfogató parancs még érvényben van Cassy és Cyen ellen is. A díjat emelték, 150 aranyra, fejenként, és még mindig ÉLVE természetesen, :) nehogy karigyilkosság legyen belőle...

Navia_la_Fonz

Navia_la_Fonz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.01, 21:56

(OFF)
Spoiler

Hjam, és ez mind off volt természetesen. =^.^=(/OFF)

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 165 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.01, 12:55

Nem tudom igazán hova lenne célszerű ezt írni, így ideírom (max. majd áthelyezik, ne adj' isten törlik)

Az inkvizíció jelenlegi körözési listáján az alábbi emberkék vannak: Cassy, Cyen

(Természetesen ezt az egészet a játék feldobásának céljából hoztam létre, ha valakit sért/zavar az szóljon miharamabb)

Megjegyzés hozzá: Mardór azóta felégette az összes plakátot a teremben, egyetlen példány maradt meg, az is Cassidy szobájában van összehajtogatva (már ha azóta nem szedegettek belőle mások is), szóval legjobb tudomásom szerint jelenleg NINCS körözési plakát a teremben Cassyről és Cyenről.
Ha azóta az inkvizíció máshova is kiszórta a lapokat, vagy újraplecsnizte a termet, kérem szóljon ;)

Ui.: Csak hogy legyen tárgyhoz szóló komment is :buszke:

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1011 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.01, 11:05

Tisztelt trónbitorló játékosok ezennel közhíré teszem hogy a kastélyban a plakátok sora nőt mardór arcképével rajta a vérdíj összegével ami 1000 arany élve vagy fél holtan.

Tisztelt Mardor!

Kérlek, tanuld meg a vesszők használatát, valamint a magyar helyesírás alapjait, tekintve, hogy így kissé böngészős még az alig két soros írásod is. Köszönöm a magam és a többi játékos nevében is...

Navia; Ildi..

Üdv!

Tisztelt Navia!
Ha már nyílvánosan alázod Mardórt engedtessék meg, hogy én is nyílt üzenetben hívjam fel a figyelmed a u2u használatának lehetőségére, és az ilyen jellegű üzenetek privát elküldésének kevésbé megalázó voltára.
Illetőleg, ha már offolsz, akkor az lfg.hu által évek óta használatos OFF opció használatára!

Tisztelettel:
Morak/Roach

U.i.: Tudom, most én is szemetelem a faliújságot, de ha Naviának lehet akkor nekem is. :gyagya: :sor:

Módosította Morak: 2011.07.01, 11:06

Navia_la_Fonz

Navia_la_Fonz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.30, 22:50

Tisztelt trónbitorló játékosok ezennel közhíré teszem hogy a kastélyban a plakátok sora nőt mardór arcképével rajta a vérdíj összegével ami 1000 arany élve vagy fél holtan.

Tisztelt Mardor!

Kérlek, tanuld meg a vesszők használatát, valamint a magyar helyesírás alapjait, tekintve, hogy így kissé böngészős még az alig két soros írásod is. Köszönöm a magam és a többi játékos nevében is...

Navia; Ildi..

Mardor

Mardor

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.30, 20:33

Ugroczy

Ugroczy

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 28 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.20, 21:32

Módosította Gabriell: 2011.06.22, 21:11

Vica_

Vica_

A Sötétség hírnöke

• Fórumita
  • 298 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.25, 00:59

Üdvi!

Nohh, gyors tájékoztatás, azoknak, akiket érdekel:
Galina ma hajnalban tavaszt hozott a kastély körüli kertbe.
A fű, a virágok kihajtottak, bimbózni kezdtek, a fák rügyeket és leveleket hoznak, akárcsak a cserjék.
A mágia, amelyre ezek reagáltak, némi ellenállást is ad nekik, így egy esetleges fagyot is túlélnek ilyen állapotukban, sőt, valószínűbb, hogy az a bizonyos fagy elkerüli őket.

Galina

Hagrar

Hagrar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 33 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.08.14, 20:12

Még fogalmam sincs, hogy alakul a jövő hetem...Vagy leszek vagy nem...nem tudok biztosat mondani...

Ray voltam..

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 165 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.08.14, 17:38

Nimué,szolgálatjára. :)

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.08.14, 17:17

Esetleg ha a kari nevét is megemlítenéd.... Gőzöm nincs ugyanis, ki kinek a mije meg multija.

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 165 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.08.14, 15:02

*Duzzogva feltartja a mancsát,jelentkezvén, lompos farkát pedig sértetten ide-oda dobálja.* :)

Jahh,és,köszi Navia :D Majd igyekszem...valahogy... :)

Módosította Nimue: 2010.08.14, 15:03

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.08.14, 10:54

Akkor a karakterek listája, emlékezetből, a teljesség igénye nélkül:
- Diabolis D' Almar
- Derek O' Brenn
- Asdaroth
- Ielina
- Raymond
- Törpe mesterünk /bocs, elfelejtettem a nevét :) /

És még volt két emberke aki most nem jut eszembe bocsánat.
Ja, és persze a skavenek :)

Módosította Diabolis: 2010.08.14, 10:55

Alsander

Alsander

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 16 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.08.13, 22:08

Rendben,
mint a skavenek hivatalos szponzora, akkor én nekem is jó a csüt péntek szintén ha mindenkinek jó.Lehet délutáni kezdés is, és mondjuk ilyen kifulladásig játék is jöhet, mert nincs a héten melóm.(hállelúja)

Aki jelentkezett a játéktéren/be volt szervezve,azoknak a nevét majd közhírré tétetni sziveskedjetek, hogy azért tudjam kik mik lesznek odalent.:) Ennyi a kitétel részemről aztán meg még annyi hogy csak saját felelősségre :D ez nem kéjutazás hanem patkányparti. Ne felejtsétek el megkötni az életbiztosítást hogy a család részesüljön némi kárpótlásban. :)

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.08.13, 13:15

Oké, elvileg Dryen jönne ott, de tudom, hogy most kissé elfoglalt, ha ma nem tud írni, akkor átveszem tőle a karit, és írok helyette tovább. :)

Navia_la_Fonz

Navia_la_Fonz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.08.13, 10:45

Ne agódj Nimué, légy türelmes a szüleiddel szemben, ők ezt nem érthetik... én is átéltem ezt... és kitartó voltam, láss csodát, ma már ha hajnalban a gép előtt találnak aludva sem szólnak, csak megrugdosnak "ébredj már föl" jeligére... :) Az Erő legyen Veled! :) :D :rohog:

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 165 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.08.13, 10:05

Ha ködös emlékeim nem csalnak, én is hivatalos vagyok az eseményre,úgyhogy nekem a hétfő,a kedd,és a szerda kivételével bármelyik nap jó volna jövőhéten. Csak annyit kérek, hogy NE túl késő estére tervezzük a kezdést, hanem mondjuk úgy du. 5-6-tól, mert itthon jelenleg nagy zűrök vannak a késő esti netezéseimet illetően. Köszönöm :)

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.08.13, 09:23

Akik jelentkeztek:
Jövő hétre tervezzük a skavenek elleni csoportos gyakást. Elvileg fórumos játék lesz, de két nap alatt le kéne zavarni.
Kérem ide jelezzék a résztvevők, hogy melyik nap lenne jó.

/Arról a csatáról van szó, amit Diab szervez a gép megsemmisítésére 3-4 hete. Kérem Adelt és Dryent, hogy ha lehet, addigra fussuk le aKirályi Udvart is Diab részéről, mert fontos lenne. Persze csak ha lehet.//

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]