Ugrás tartalomhoz

Fotó

Faliújság

• Válasz írásához lépj be
1045 hozzászólás érkezett eddig

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.25, 22:46

Én emlééééékszeeeeeem!
*kiragaszt egy cetlit, amin egy integető ember van*

Ekaterina

Ekaterina

POENNA

• Archívum
  • 84 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.25, 22:29

Udvozletem mindenki!remelem meg van aki emlekszik ram!hosszu evek tobbe kevesbe aktiv bitorlozasa utan vegre regisztralodtam a forumba,szoval megint aktivan tudom kovetni az esemenyeket :D remelem meg van aki emlekszik ram ;).ha gondoljatok en is szivesen kiragasztom magamat a falra,ugy lattom most ez a divat.ami meg vkinek az arckepet illeti,nekem nagyon ismeros,egy mangabol van de meg le kell mennem alfaba hogy rajojjek hogy melyikben!viszlat all

RV_mester

RV_mester

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 387 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.25, 01:06

*töprengve áll a plakát előtt*
Mintha láttam volna valami kardot... Vagy mégsem? Hmmm, 200 aranyért nem vág elég jól az agyam! :lol:

s_R

s_R

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 285 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.23, 17:15

*Kiragaszt egy hirdetést* Elvesztettem egy fegyvert, mégpedig egy rövidkardot. Kívülről nincs rajta semmi különös, de furcsa hatalmi aura övezi. A megtalálónak hajlandó vagyok adni 200 azaz kettőszáz aranyat. Köszönettel: s.R.

_Requiemq (NPC/NJK)

_Requiemq (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.11, 11:39

Emberek,ha valaki td valamit a képemről,hogy honnan származik az segítsen!!!Köszönöm :(

jackson

jackson

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 209 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.09, 16:38

ismét egy papír a falra

Kedves Emberek, és más élőlények! A Kalandozók Táborában szálloda épült, és nyílt meg! Elérhető árban szobák kiadók, az elnöki lakosztálytól kezdve a szegény kisemberekig! A környezetért gyönyörűségéért egy szintén gyönyörű druida tehet. A szálloda központban helyezkedik el, minden közel van hozzá. Az udvarias és gyors kiszolgálásról még nem is beszéltem, de erről (és a többi, sok-sok extráről) már csak az győződhet meg, aki a szálloda vendége lesz. Szeretettel várjuk a leendő vendégeinket!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]