Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Szerepjatek fejleszto verseny (BePe)

• Válasz írásához lépj be
310 hozzászólás érkezett eddig

ranagol60

ranagol60

DiceMan

• Fórumita
  • 3166 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.03.30, 14:59

Hmmm... az idén is lesz ilyen?

_Garcius (NPC/NJK)

_Garcius (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.05.31, 13:46

Nem siránkozásképpen, de a "nem elsietni" kifejezésről eszembe jutott a szorzótábla.

2 x 24 = 48

Hmmm... Ha a 2 az heteket jelent, és van 24 pályamunka, akkor... jövő ilyenkor, tehát majd egy év leforgása alatt ki is lesz értékelve mind.

Javaslat: Nem kellene még találni valakit, aki értékel? Egy embernek kicsit túl nagynak látszik ez a feladat, ha mellette más dolga is van.

MurciMarci

MurciMarci

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 130 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.30, 10:44

Üdv!

Nem kell kapkodni! Gyanítom a szervezők sem ebből élnek, így szerintem akármikor legyen is meg az eredmény, egy nagy köszit érdemelnek, és nem lángokat.

Marci

Cirifischio

Cirifischio

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 45 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.30, 10:35

Ugyanmár. A stílusom irreleváns, a pályázati kiírás szerint nem feltétel a kritikáktól mentes kommunikáció. De mint már említettem, mivel a kérdést megválaszoltátok, ezért egyelőre befejeztem az értelmetlen szószaporítást és a továbbiakban viszonylagos türelemmel várom az eredményt.
Üdv: Cirifischio

Aingus_Og

Aingus_Og

Énekmondó

• Fórumita
  • 636 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.30, 09:35

(Hümm.) :D

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.30, 09:10

Cirifischio:

Azért javallom viselkedéstechnikai és kommunikációelméleti területen elmélyülni a veréb és bagoly fejméretek körüli összahasonlító matematikában, plusz ott van még a nyúl és puska kapcsán felmerülő logisztikai kérdés hatásvizsgálata is.

Magyarul: csihaggyá' már.

Cirifischio

Cirifischio

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 45 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.30, 08:26

BePe:
Hogy a józan ész mit diktál számomra, azt hadd döntsem el én. Tekintve, hogy a fődíj reménye nélkül vágtam neki az egésznek, a te fenyegetésed legalább olyan kevéssé súlyos rám nézve, mint az enyém terád. Ugyanakkor mégsem mentőkötélről van szó, amikor azt mondom, hogy a történtek alapján semmi oka a kizárásomnak, hanem arról, hogy végre kinyisd már a szemed: nem jófejségi versenyt hirdettetek (aminek meg sem próbáltam volna nekivágni), hanem szerepjáték-fejlesztőit meghatározott feltételekkel, amiknek maradéktalanul megfeleltem. Ha ezek után a részvételemnek csupán az egód sértettsége miatt kizárással fenyegető gátat szabsz, akkor sokkal mélyebbre minősíted a saját pályázatotokat, mint amire én valaha is képes lennék. Épp ezért megköszönheted Attila korrekt hozzáállását (amit ezúton én is ismételten megteszek), hogy azzal ebből a gödörből kirántott.
Ahhoz pedig nyelegessél még egy kevés spenótot, hogy tanulságokat állíts elém, mert bár fogalmam sincs, hogy ki vagy, de az eddigiek alapján nem hinném hogy arra szorulok, hogy éppen tőled tanuljam meg a frankót.

Ezek után természetesen különösen kíváncsi leszek a kritikámra, de állok elébe akármilyen lesz is. :D És nyilván kivárom a sorom most, hogy már tudom, az értékelés halad, nem csak mi várjuk bambán az eredményeket - kezdettől erre voltam kíváncsi, így a púposkodás helyett hamar rövidre zárhattad volna a beszélgetésünket, amit én ezennel meg is teszek.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.30, 08:16

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4961

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.29, 22:59

Nem kell fosni, minden beküldött cucc versenyben marad. Az nem igérem persze, hogy két héten belül sorra is kerül a vesézése...

Aingus_Og

Aingus_Og

Énekmondó

• Fórumita
  • 636 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.29, 22:43

BePe,

bár az idézett szövegrészek nálam is levágták a biztosítékot, mégis (bár mezei fórumitaként semmi jogalapom nincs rá) a jó szájíz érdekében, Cirifischio nevében és számára arra kérlek, hogy esetleg fontold meg a szemráncolásos utolsóesélyes szabály életbe lépését (szabálykönyv 754. oldal, apró betű).

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.29, 21:52

Cirifischio
az alapveto formai kovetelmenyeknek valoban eleget tettel. palyazokent, a jozan esz diktalta kovetelmenyeknek sajnos mar nem.

/ha vki nevezokent sertegeti egy palyazat kiiroit/biraloit es ultimatumot ad nekik (legyen barmilyen sulytalan is ez a `fenyegetes`) akkor a formai minimumkovetelmenyeknek valo megfeleles nem lesz sajnos mentokotel./

de hogy tovabbmenjek: a formai kovetelmenyeknek mi is eleget tettunk :D (Attila biralataira vonatkozoan nem kerult fel fix datum, joindulat vezette becslest irt csak ki.)
ezert aztan nem gondolom, hogy az alkalmazott stilusodra barmilyen formaban raszolgaltunk volna.

oszinten sajnalom, hogy ezt igy, ebben a formaban elboccsoltad. remelem into tanulsagul szolgal, ha legkozelebb barmilyen palyazatra nevezel.
barhol.

Cirifischio

Cirifischio

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 45 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.29, 21:33

BePe:
Abszolút vállalom a következményeket, meg sem fordul a fejemben, hogy ezek után megnyerjem a  pályázatot. Annyira nem is zavar, hisz erre eleve kicsi esélyem volt teljesen kezdő fejlesztőként.  Arra azonban a fentiek ellenére a jelen helyzetben semmi okot nem látok, hogy a pályázatból  kizárhassatok, s ha mégis, akkor viszont tudni akarom, hogy mely feltétel megszegése miatt  jelentetted ezt be azon kívül, hogy nagybecsű személyednek nem tetszik a stílusom (bár ezt a  kiírásban sehol nem láttam kizáró okként). Ugyanis a pályázatom tökéletesen megfelel kivétel nélkül  minden közzétett feltételnek.

Ugyanakkor nem hiszem, hogy a stílusom különösebb kivetnivalót  hagyott volna maga után, mindenesetre legalább kiváltotta azt, amire két hét udvarias érdeklődése  képtelen volt, vagyis hogy végre választ kapjunk. Mindez valóban megelőzhető lett volna egy rövid  válasszal az elmúlt két hét során.
Ezúton köszönöm Attila válaszát és mivel a kezdeményezést maga is  szorgalmazta, ezúttal ismételten közzéteszem: ha valakit az eddigiek után még érdekel az írásom,  szívesen megosztom vele, de - átértéklve a korábban írtakat - csak olyanok kérését várom, akik maguk  is hajlandók megosztani velem a pályamunkáikat, mivel engem is érdekel és elsősorban emiatt, nem  pedig exhibicionizmusból vetettem fel az ötletet.

<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-05-29 22:38:34 - Cirifischio által</font></small></b>

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.29, 20:59

Glowface
`igazán nem kéne ilyeneket a fejéhez vágni`

hmm. amilyen az adjonisten...
amig vki olyasmi stilust enged meg maganak egy palyazat kiiroival szemben, hogy
` képtelen két hét alatt elolvasni` ,
`a jogos érdeklődésre sem méltóztat válaszolni`,
`Ha az rpg.hu szeretne első lenni, akkor húzzon bele`,
`akkor teszek a pályázatra`
addig ne szamitson arra, hogy nyertes lesz belole _barmilyen_ palyazaton. nemcsak itt.

`Erre azt a választ vágod hozzá, hogy tartsd meg a vacak munkádat... `

sorry, de tevedsz. nem minositettem a munkajat. /jogom sem lett volna hozza, hisz nem olvastam./

munkaimbol kifolyolag magam is N darab palyazat dontobizottsagaban benne voltam mar.
ilyesfajta kirohanast/ultimatumot/biralatot egyetlen, legalabb magat komolyan vevo palyazo sem engedhet meg maganak.
vagy ha megteszi, akkor vallalja a kovetkezmenyeket is.

/kozben megjott Attila levele... holnap napkozben felkerul az elso kritika./

the end.

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.29, 20:56

"Szerintem ez valami olyasmit jelent, hogy ne jelenjen meg máshol, és szerintem az RPG.Hu szeretné elsőként megjelentetni a játékokat."

Szerintem ez amúgy azt jelentette, hogy direkt a pályázatra készült alkotásokat vártam volna elsősorban, nem már korábban dédelgetett projektek 32 oldalba faragását.

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2906 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.29, 20:39

Éljen, hír, hír, hír, s hozzá jó hír! Egye fene, Ferihegy maradhat. Gyalog mégis strapásabb lenne valahová utazni.

[egyébként] Nem mintha bármi közöm lenne hozzá, BePe, de csak azért, mert Cirif némileg sértettebben és felháborodottan követelt információt legalább a Nagy Várakozás idejére, igazán nem kéne ilyeneket a fejéhez vágni. Ius murmurandi, vagy mi, külföldiül nem beszélek. Főleg az benne a durva, hogy éppen arról panaszkodik szegény, hogy ő beleölte az 1-2-3-5-10-30 napnyi munkáját abba, hogy készítsen egy remek kis pályázatot a köz javára és okulására, meg nyilván saját hiúságának hízlalására, erre még csak egy aprócska "kis türelmet" vagy "folyik a munka" bejelentést sem kap, hogy miért nem lát már valamit legalább a többiek munkájából. Erre azt a választ vágod hozzá, hogy tartsd meg a vacak munkádat... hát ez legalább olyan igazságtalan és empátiátlan válasz, mint amilyen az ő panaszkodása volt. [/egyébként]

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6369 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.29, 20:39

Szerepjáték fejlesztő verseny (BePe)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4919

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.29, 20:30

Én örülnék legjobban, ha már kint lenne az első 2-3 kritika. Tényleg.

Tényleg nagyon örülök a civil kezdeményezéseknek. Tegyétek fel.

Tényleg azt írtam, hogy remélem, fent lesz már egy-két kritika.

Jelenleg azonban időm nagy részét az tölti ki, hogy valahogy elérjem: a ferihegyi reptér egyes felszállópályájának néhányszáz millás felújítása a céges tulajdonosváltás ellenére elinduljon, és ne kelljen biztonsági okokból pár hónapon belül a pálya lezárását kezdeményeznem.

Én tudom, hogy ez nevetséges kifogás, de ez van, ez a helyzet. Ma küldöm az első kritikát Bepének.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.29, 20:12

Cirifischio
Attila neveben is koszonom a stilusod es hozzaszolasod, ugyanis igy neki egy palyamunkaval kevesebbel kell foglalkoznia.

kuldd el batran a nevezesed akarkinek levelben, pakold ki a netre.. vagy tedd ahova akarod. nem fogunk az altalad elkepzelt hataridokhoz vagy az ultimatumodhoz alkalmazkodni.
remelem egyertelmu voltam.

tovabbi boldog eletet kivanok. :D

Cirifischio

Cirifischio

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 45 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.29, 19:48

Az, ha levélben megküldöm valakinek, már publikálás? Akkor már rég kizártam magam azzal, hogy   egy-két barátomnak megmutattam a benyújtás óta...
Abba pedig abszolút beleegyezek, hogy az rpg.hu   letölthetővé tegye, de nem fogok hónapokig várni a kritikára csak azért, mert valaki nem csak hogy   képtelen két hét alatt elolvasni azt, amit mással egy hónap alatt megírat, de még a jogos   érdeklődésre sem méltóztat válaszolni.
Ha az rpg.hu szeretne első lenni, akkor húzzon bele, mert   így lemarad.
Mindenesetre a pályázatom hozzáférhetővé tételét a hét végéig felfüggesztem (egyelőre még senki nem  kapott belőle és nekem sem küldte meg még senki a sajátját), de ha addig sem lesz hajlandó senki  venni a fáradságot az rpg.hu-tól arra, hogy kicsit foglalkozzon ezzel a dologgal és legalább válaszoljon az érdeklődésekre, akkor teszek a  pályázatra és az érdeklődők számára ismét felajánlom a korábbi lehetőséget.
<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-05-29 20:53:25 - Cirifischio által</font></small></b>

Kadmon

Kadmon

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.29, 16:34

"- A játék legyen új, máshol eddig nem publikált."
"A pályázók beleegyeznek abba, hogy játékuk a pályázat eredményhirdetése után ingyenesen letölthetővé válnak az RPG.HU-ról."
Szerintem ez valami olyasmit jelent, hogy ne jelenjen meg máshol, és szerintem az RPG.Hu szeretné elsőként megjelentetni a játékokat.
Szerintem inkább várjatok türelemmel.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]