Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

AMOS - Legendak Hajnala (AMOSRPG PR)

• Válasz írásához lépj be
33 hozzászólás érkezett eddig

pzsolt

pzsolt

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 11 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.10.19, 08:10

Sziasztok!

A legjobb online rpg-t hoztátok össze amivel én eddig találkoztam!
Néha eszembe jut!Rákeresek,hátha esetleg újra van!De nincs! :-( 
Nagyon sajnálom hogy bezártátok a "boltot"!
Nincs semmi esély rá,hogy újra induljon?
Én még fizetnék is érte szívesen!

Módosította pzsolt: 2018.10.19, 08:14

_Rothdak (NPC/NJK)

_Rothdak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.06.19, 11:57

Így van, kedves Azlam... A játék júniustól,INGYENESSÉ válik!

azlam

azlam

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 13 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.16, 19:56

a honlapon az van kinn hogy a játék ingyenessé válik...na erre kíváncsi leszek

LaxikaRPGhunter

LaxikaRPGhunter

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 40 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.19, 11:17

Igen drágábbak... azért nem játszom velük :P ... Ahhoz képest amennyit fizetnék érte... :D A játék jó, mindenkinek ajánlani tudom csak ha játszanék akkor túl sok pénzem elmenne rá. (nem futná a többi játékra :) )

azlam

azlam

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 13 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.17, 08:45

Az ingyé' hez képest...:P

_Rothdak (NPC/NJK)

_Rothdak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.12.17, 01:45

Az említett játékok drágábbak az Amosnál...
"Csak egy kicsit szerintem drága ahhoz képest" -írtad az előző postban.
Mihez képest drága a játék? Mindettől függetlenül egy próbát Mindenkinek megér! :P

<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-12-17 01:47:07 - Rothdak által</font></small></b>

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6296 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.17, 01:45

AMOS - Legendák Hajnala (AMOSRPG PR)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=5145

LaxikaRPGhunter

LaxikaRPGhunter

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 40 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.16, 22:05

Jó kis játék, én bétatesztere voltam még az indulásakor... :P Csak egy kicsit szerintem drága ahoz képest, meg nekem a TF vagy ÖV hangulata jobban bejött... (izgulni hogy mikor jön a forcsi stb... főleg ha postán játszol és nem e-mailban :D )

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 544 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.14, 14:11

Jó játéknak tűnik, de egyszerűen képtelen vagyok elindítani a klienst W98 alatt. illegal operationnal és négy egymást követő hibaüzenettel akad ki...

b0c1

b0c1

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 59 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.12, 00:54

Egy Vándor:
Ezért a hozzászólásért kár volt koptatni a billentyűt. Plussz, ha fikázást keresel, javaslom nézz szét a saját hsz-edben.
És nem, nem kell nike...

_yanox (NPC/NJK)

_yanox (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.12.12, 00:15

Hááát...

Ez nem olyasmi, mintha egy MUD-hoz csinálnál egy grafikus felületet? Valahogy nem látom benne az újdonságot. Fordulónként 100 forint pedig sok.

Drasworth

Drasworth

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 404 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 22:11

Én biztos kipróbálom, klassznak tűnik.

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 21:10

Van egy promótáló kisfilm is a honlapon csak jól el van rejtve. Nagyon érdekes és hangulatkeltő.

_Rothdak (NPC/NJK)

_Rothdak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.12.11, 19:53

Nos, az ismertető tényleg ma került ki. Annak ellenére, hogy minden ember szeret elsőre ítélni  javaslom, hogy próbálja ki a játékot és merüljön el egy kicsit leírásaiban/világában!
Ki tudja?  Lehetséges, hogy a végén mégis értékelni fogja a klasszikus, szöveges szerepjátékok ebben a formában  való megjelenítését is...
<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-12-11 19:54:10 - Rothdak által</font></small></b>

azlam

azlam

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 13 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 19:27

Szerintem ez pont nem a rosszhírkeltés/beszólás kategória; az írás ma került ki, tehát nyilvánvalóan első benyomásokról van szó, annak meg még a "nagyon gáz" is elfogadható -valjuk be, a "magyar netes szerepjátékos réteg", ahogyan a nevében is bennevan, nagyátlagban hajlamos túlértékelni a technikai megoldásokat, főleg ha nincs összehasonlítási alapja abból az időszakból, amikor a látványvilág helyett a játék tartalmával, történetével és hangulatával lehetett igazán megnyerni a közönséget.
Én pl.látok lehetőségeket a játékban, léptem is már jópárat, akik aktívak fórumon, azoknak ismerem is a stílusát, és annyit mondhatok, hogy a játék hangulata és közönsége összességében...hogymondjam...az előző hozzászólónál sokkal szelídebb és megértőbb azokkal szemben, akik nem értékelik azt a stílust, amit Amos világa képvisel. :P

Javítva: 2007-12-11 19:28:20 - azlam által

<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-12-11 19:29:21 - azlam által</font></small></b>

_Egy Vándor (NPC/NJK)

_Egy Vándor (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.12.11, 18:17

Én a tesztidőszakban is játszottam már vele s az ingyenes szerveren is nyomultem vele úgyhogy tudom milyne a játék és tudom mennyit fejlődött a kezedetekhez képest és mennyire megérett arra, hogy játzsak vele. Az itt hozzászólok fikázó része nagy része még csak az itteni leírást sem olvasta el nem, hogy a játék oldalán lévő szabálykönyvet elolvasta volna. Általánosítva beszólnak holott halvány gőzük sincs milyen a játék.. gratulálok magyar a magyar netes szerepjátékos réteg ezen képviselőinek ti aztán tényleg tudjátok mi az aminek a részének valljátok magatokat... Szégyenletes mennyire nem látjátok a lehetőségeket a játékban és mennyire nem is érdekel titeket csak a fulmegapowercucc kell meg a nike... Ha valaki kipróbálta és játszott vele legalább 10-15 fordulót utána papmogjon ne pedig érdemtelen ostoba hozzászólással csináljon a játéknak rosszhírt!

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 17:27

Vagy olyan mintha Túlélők Földjénél nem x nap múlva kapnál visszajelzést arról, hogy sikerült az elküldött húsz lépésed, hanem azonnal. Bohó ifjúság, mennyi baromságot kipróbáltam fiatalon.:P
És még fizettem is érte...

Nekem is csak annyi bajom van vele, hogy manapság ugyanezt megkapjuk ingyen kismillió más PBEM-től, MUD-tól, sőt, 3D-s MMORPG-től (Planeshift, Eternal Lands, és társai). Csak tudni kell hozzá angolul.:D

stargazer

stargazer

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 775 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 17:10

Pacsek:
tehát olyan mint a heroes3.

_Pacsek (NPC/NJK)

_Pacsek (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.12.11, 16:57

Gulandro:
Fordulók vannak, de annyiban fejlettebb a levelezős stílusnál hogy itt nem kell előre tervezni a napodat (UL-t írni) hanem tisztán egérvezérléssel parancsról parancsra léped le a fordulót és mindnek az eredményét azonnal látod, menet közben bármikor bármilyen beállítását a karakterednek változtathatod akár annak függvényében milyen feladat előtt áll vagy épp milyen állapotban van.

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 16:37

Ahoy,

én értékelem a klasszikus, Kastélyra /C-64/, hajazó kinézetet, de ha ez egy körülményes, levelezős szerepjátékos, fordulós, megtervezem-a-napomat-előre típusú játékkal vegyül akkor nem látom az innovációt.

A külsőségekben egyébként látszik, hogy sok időt áldoztak rá + arra, hogy ez az egész egy egységes külsőt, designt kapjon ami dícséretes.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]