Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

AMOS - Legendak Hajnala (AMOSRPG PR)

• Válasz írásához lépj be
33 hozzászólás érkezett eddig

stargazer

stargazer

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 775 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 15:19

nekem bejön a dizájn meg a kezelőfelület, de mivel magam is saját világ fejlesztésén vagyok, ezért ezen a téren elég finnyás vagyok, tehát a világgal több mint valószínű hogy nem lennék kibékülve. manapság nem könnyű eredeti világgal előrukkolni. ha mondjuk a régi lapozgatóskönyvek Titán-ja lenne a világa, szivesen belevágnék mert az már egy bejáratott, ismerős dolog. újat nehéz jót csinálni, és attól tartok, semmivel sem tudtak a készítők jobb világot készíteni mint amilyet én ne tudnék. ezért nem hiszem hogy belevágnék. meg én speciel nem szeretek akármilyen kevés pénzt sem kiadni olyan dologra ami nem éri el a szintet. ha viszont valami klassz, és tényleg klassz akkor nem érdekel mennyibe kerül.

jaja jó kis nosztalgia fíling sztem is, mint a régi rátkai progik.
de ehhez egyrészt kegyetlen jó írónak is kell lenni, szóval nem könnyű jól csinálni.

azlam

azlam

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 13 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 14:49

Jó kis nosztalgiafeeling, és nem a terméketlen értelemben - hozzáteszem, nekem mindig is szimpatikusabbak voltak a szöveg (de még inkább beszéd) alapú játékok. Látszik h sok munka van benne. Hamár c64, kapásból hasonlítanám a Newcommerhez -95körül(!) készült el, és ők sem csináltak problémát abból, hogy a játék nem éppen a kor népszerű stílusát és technikáját alkalmazza.

Meg lehet h ez meredek lesz, de amit vállaltak, abba olyen mennyiségű és minőségű munkát fektettek, hogy azt szívesebben díjazom akár anyagiakkal is, mint hogy akár egyetlen percet is töltsek vmi RPGmakerrel összegányolt ingyenes hülyeséggel, csillogjon ahogy akar. Nagyon megszoktuk, h neten minden ingyé van, vagy ha nem, akkor megszerezzük, s ezért igazából értékük sincsen. Anno a kazettára másolt zenéket szalagszakadásig hallgattam, ma meg pár nap múlva mennek a kukába a netről letöltöttek...Nade ez már nagyon off lesz....

_Rothdak (NPC/NJK)

_Rothdak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.12.11, 14:42

Szerettünk volna egy klasszikus fantasy világot, melyben mindenki megtalálja magának a kihívást és  lehetőség szerint kerültük a "bugyuta" szörny és egyéb neveket.
Azért a fizetéshez  hozzátartozik, hogy egy forduló ára kevesebb, mint 100 Ft, sőt az ünnepi akció keretében feleződik a  dolog. :D
Egyik játékosunk írta nemrégiben, hogy nagyon sokan ennek a többszörösét is  "eltapsolják" 1-2 alkalom mozira... stb.
Akinek ez a játékstílus "bejön", annak  talán bejön a játék, a többieknek pedig legalább egy próbát megér... :P

<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-12-11 15:48:54 - Rothdak által</font></small></b>

Eberen_Orkodo

Eberen_Orkodo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 14:31

Engem érdekelne, de nem havi kétezer forintért. Mondjuk a WoW sem érdekel. HÁnyan játszanak vele kábé?
Meg ez az elf-törpe-ork már annyira úúúnalmas. Kitalálhattatok volna valami újat...

zulur

zulur

Betonlegionárius

• Fórumita
  • 100 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 13:16

Végülis nem tűnik rossznak, csak a "fizetős" elgondolás nem feltétlenül nyerő... (de lehet hogy ez csak a "kollégista" felfogásom miatt mondom:D) Amúgy az alapötlet kifejezetten jó, előnyeit nem ismétlem, Pacsek rátapintott a lényegre.

Hali

Zlr

stargazer

stargazer

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 775 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 13:10

önmagában simán lehet jó egy ilyen játék, de ahhoz mocskosjól meg kell legyen csinálva. én birom az ilyen szándékosan egyszerű dolgokat. mai világban mi megy? a grafika az kegyetlen jó, de maga a játék meg mindegyik unalmas. nem egy embertől hallottam már akik elég nagy gamerek hogy a régi (akár c64-es) játékok sokkal jobbak voltak... emlékszek volt egy srác akinek már akkor 286-osa volt amikor nekünk még csak c64, mégis mindig ő jött és nem mi mentünk hozzájuk... én még a mai napig is sokkal szivesebben vennék a kezembe egy lapozgatós könyvet mint egy legújabb 3D-s játékot.

_Pacsek (NPC/NJK)

_Pacsek (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.12.11, 12:57

Nem tudom miért nem lehet jó egy szöveges játék? Tudom azoknak akik napi 12 órát tudnak gépezni és eltölteni egy MMORPG-vel az nekik érdekesebbnek tűnik és ehhez kell a játélkos saját fantáziája is. Viszont köztük is lehet akit érdekel nem beszélve arról hogy felnőtt már egy két szerepjátékos generáció akiknek család és munka mellett már nem feltétlenül fér bele a realtime szórakozás, viszont a szerepjáték iránti igényüket ki akarják elégíteni. Arra viszont szerintem kimondottan alkalmas. Nekem ez bejön, és azért remélem nem vagyok annyira egyedül vele. :P

Reprobus

Reprobus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 126 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 12:44

tévedtem: nagyon-nagyon-nagyon-nagyon gáz. igen.

Reprobus

Reprobus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 126 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 12:42

szerintem gáz. nagyon gáz.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 12:11

Kasztok alapján nagyrészt M*-nyúlásnak látszik a cucc, a grafikai megjelenítés nem a legjobb..

<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-12-11 12:12:35 - Orastes által</font></small></b>

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 12:01

Ahoy,

hát a '80-as években azért feltűnt volna egy ilyen grafikus megjenítésű játék. :P A '90-es Harc és Varázslat stílusának jobban elmegy. Azonban én sem érzem, hogy ennek akkor fizetősnek kell lennie amikor 3D-s, csoda MMORPG-k ingyenes letölthetőek és játszhatóak.

_Rothdak (NPC/NJK)

_Rothdak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.12.11, 11:44

"Valag" hasonló ingyenes régi pc játék? Nos, én hirtelen egyet sem tudnék mondani... főleg olyat nem, amelyik hasonló és ingyenes. Magyar nyelvterületen pedig KIZÁRT, hogy van ilyen! Ettől függetlenül a '80-as (ami inkább a '90-es) évek hangulátát kicsit szeretnénk is visszahozni a mai rohanó világba. :P

ZeKosza

ZeKosza

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 303 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 11:32

A Dúlás, mi?...:P

Az izmoktól duzzadó barbár ( :D )király, de az egész olyan '80-as évek fíling, nem? (Mármint NÁLUNK nyolcvanas...)

Jah, és hogy ezért fizessek? Egy valag hasonló ingyenes régi PC játék van a neten...

De azért hajrá.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6369 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.11, 11:32

AMOS - Legendák Hajnala (AMOSRPG PR)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=5145

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]