Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Hobbit - 2 mozifilm (Rorimack)

• Válasz írásához lépj be
34 hozzászólás érkezett eddig

Quarron

Quarron

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 29 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.24, 00:36

JAAAAJ!!! Csak Raimit ne!

borisz

borisz

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 161 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.11, 12:09

ki mondta, hogy a köztes 60 év a hobbitról fog szólni?
persze valószínű, de van még pár karakter, helyszín, esemény, ami simán filmképes. most nincs előttem, de ha a függelékekben szereplő kronológiát valaki végigtanulmányozza biztos talál benne egy-két érdekes dolgot...

aki meg PJ-t szidja, és komolyan azt gondolja, hogy elszúrta a GYU filmet, mert az nem betűhű, az szerintem egyszerűen nem gondolta végig még soha, hogy egy film az nem könyv. egyszerűen mást bír el a vászon, mint a papír.
ennyi.

<b><small><font color=brown>Javítva: 2008-01-11 12:09:55 - borisz által</font></small></b>

Shakti

Shakti

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 85 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.09, 01:36

jaj, de jó!!! Barátom is rajong az egészért, a gyűrűk ura az egyetlen fantasy-s dolog, amit szeret! Már a Babó-t is odaadtam, nagyon jó könyv, még ha nehéz olvasmány is! Az eltelt 60 évre kíváncsi vagyok!

_pfuj (NPC/NJK)

_pfuj (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.12.31, 20:42

húúha de kíváncsi vagyok, mer a babónak sokkal "meseibb" hangulata van, mint a GYU-nak.
jacksonnak nehéz dolga van, remélem nem cseszi el.

stu0918

stu0918

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 16 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.27, 21:31

Szerintem nagyon kellett ez, mert sokan nem értették a trillógiát.

<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-12-27 21:31:39 - stu0918 által</font></small></b>

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6583 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.27, 21:31

Hobbit - 2 mozifilm! (Rorimack)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=5156

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.22, 21:21

Először megijedtem a második résztől, de végülis mindegy, ha nem erőszakolják meg miatta az elsőt. Csodálkoznék, ha jól sülne el, de mivel nem muszáj megnézni, bánja kánya.

A gyűrűk ura filmtrilógia bejött nekem annyira, hogy ne lássak a bizalomtól.

<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-12-22 21:22:47 - jenoe által</font></small></b>

_Arendyr (NPC/NJK)

_Arendyr (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.12.22, 14:56

Nekem a filmek tetszettek, és szerintem nem fordították ki nagyon a könyvet...Számomra a Battle for Middle Earth volt a Lotr világának mélypontja.
Ami a Harry Pottert illeti: az első film még jó volt, a 2-3-4 kritikán aluli, az öt pedig kezd visszatérni az 1. színvonalára.

A második filmtől én is rettegek... Mi lesz, a gyermek Frodó a végső jelentetben lézerkardozni kezd Szauronnal?
(Kb olyan lenne mint a macskafogó 2)

<b><small><font color=brown>Javítva: 2007-12-22 14:56:55 - Arendyr által</font></small></b>

Randal

Randal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 219 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.21, 16:33

A GYU trilógiában van egy-két hatásvadász jelenet (pl. deszkás tünde), de összeségében nagyon jó lett az egész. Egy olyan alkotás amit élvezet újra és újra megnézni.

Erioni_Orion

Erioni_Orion

Tücsök bajnoka

• Archívum
  • 661 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.21, 09:33

Én nagyon féltem annak idején a GYU filmtől, de nem csalódtam. Szerintem jobbat nem lehetett volna csinállni belőle. MOst optimistán állok a dologhoz. Ha PJ lesz az ex.prod, akkor sem engedi elrontani a filmet, hiszen PJ köztudottan fanatikus. Én (egyenlőre) nem aggódok.
Az IMDB-n 2009-et ígérnek. Kíváncsi vagyok mikor kerül a mozikba.

_vandavanda (NPC/NJK)

_vandavanda (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.12.20, 17:24

Sztem nagyon rossz lenne, ha nem Ian McKellen játszaná Gandalfot. Legalábbis furcsa lenne. De 68 éves. Ian Holm 76.Sztem nem bírná már a forgatást. :-(

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4440 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.20, 16:06

Megint felmelegítődött az a pletyi, hogy Sam Raimi lesz a THe Hobbit rendezője. Elég gyanús mindenesetre, hogy a Spiderman folytatásokat visszamondta, és jövőre csak egy kis költségvetésű filmet vállalt be (Down to the Hell), azt is egy saját régebbi ötletéből. Sam és PJ jóban vannak, a Spidey filmek anyagilag nyereségesek lettek, vagyis... :P

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.20, 11:16

Részemről jöhetnek, megyek a moziba be, azzal a feltétellel, hogy nem engedi az előnytelen külsejű feleségét és annak hasonlóan csúnya leszbikus barátnőjét a forgatókönyv közelébe. Eleget csuklottam a Király visszatér Éowynes jelenetein...

Prof_William

Prof_William

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.20, 10:50

Igaz... + Bilbó már olyan 60 körül volt amikör elindulat a nagy kalandra... Csakis Ian Holm lehet bilbó senki más! Ha Jacson továbbra is olyan tökéletességmániáslesszm int a GYU-ban akor őt kéri fel... Egy kis jó sminnkel + némi számítógépesrásegítéssel megoldható... + ahogy nézem a lépeit fiatalos az öreg...

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2955 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.20, 06:21

Ian Holmot Bilbónak? Hát, nem is tudom. Már a Fellowship elején is... megkérdőjelezhető volt a fiatalítás sikeressége, bár az végülis a javunkra szól, hogy a történet szerint Bilbó látszatra "szinte nem örögedett semmit" a Magányos Hegy és a szülinapi buli között. Viszont a Fellowship bemutatója óta eltelt még 6 év...
Hmmm, persze ahogy Jacksont ismerjük, lehet, hogy ráveszi a WETA-t, hogy digitálisan tüntessenek majd el kornyomokat róla. Plusz egy jó smink... nem is tudom.

Prof_William

Prof_William

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.20, 01:11

Nme hiszem hogy Bilbó sok mindent csinált volna a megyéba hazatérés utánni 60 évben... csak simán él...

Reméllem Biulbónak sikerül ugyaanazt a szinészt megnyerni.. hisz a GYU elején is elég fiatalnak volt reklámozva...

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.19, 23:15

Tsober!

Lealázta? Ezt kifejtenéd egy picit bővebben? Szerinted mit rontott el Jackson?

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2955 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.19, 19:57

Úgy döntöttem, ez jó lesz. Gondolom. Vagy mi.

Ja, mellékszál: Tsober, a király visszatér után Jackson változtatott némileg az étrendjén. A King Kong körül már elég másképp festett. Például: http://images.eonline.com/eol_images/Profi...eter.100506.jpg

algi

algi

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.19, 18:46

Neeeeeeee!

Tilleo

Tilleo

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.19, 17:12

Én nagyon várom remélem a rendezés is Jacksoné lesz, szóval részemről epekedve várom a "lealázást" :P
Ami az arany iránytűt illeti, vegyes a kép de még mindíg jobb mint egy herripotter.

Tilleo

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]