Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

II. Kalandorkronikak szerepjatekos talalkozo (Gulandro)

• Válasz írásához lépj be
21 hozzászólás érkezett eddig

Bozso

Bozso

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 7 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.20, 08:08

Hi

na mi lett végül a versennyel??
Modul mikor olvasható?

kösz

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.29, 16:58

Ahoy,

Spunk: a fórumon található csapatkereső topikban lelhetsz kalandozókat szerintem. Egyedüli indulásra a versenyen nincsen lehetőség, de ha nézelődni van kedved várunk akkoris szívesen. :)

Spunk

Spunk

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.29, 15:49

Remélem nem kérdezem későn, de úgy láttam csak csapatok jelentkezhetnek. Nem sikerült a csapatomat összeharácsolni erre a banzájra, de azért én elmennék. Van erre lehetőség? Ha igen hogy tudok regisztrálni?

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.29, 10:21

Ahoy,

honor: már aktiválva lettél. Az ezzel megbízott (egyesek szerint sárkány) 6-8 óránként nézi meg, hogy van e új felhasználó és aktiválja is őket. Kérdésedre a válasz pedig, hogy igen, ha 31-én délelőtt fizetsz még bőven benne van a határidőben.

Honor

Honor

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 39 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.29, 10:10

Haliság!
Bocsi, hogy megint itt kérdezek, de még nem jött meg a visszaigazolás a reg.-emről, a krónikáktól!
Ha én esetleg csak 31-én délelőtt tudom csak utalni a beugró-lóvét (ugye, nem biztos, hogy aznap odaér), az még szerintetek beleférne?
Nagyon fontos volna tudnom ezt!
Köszönödés!

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.24, 15:22

Ahoy,

Honor: érdemesebb ezeket a karialkotós fórumban feltenni, de itt is megválaszolom szívesen. Természetesen lehetsz fúvós hangszerrel is, azonban ha az segít általában minden találkozóra elviszem a Rúna magazinokat és akkor azt a cikket használod amelyik kell (vagy amelyiket nem éppen más).

Honor

Honor

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 39 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.24, 10:32

Haliság!
Restellem, de nekem nincs meg a Rúna I/8., így nem tudom megnézni a bárd hangszerét! Én eddigi alkalmakkor fuvolát használtam. Azt nem lehetne?

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.23, 11:59

Ahoy,

Honor: de igen, van rá mód, hogy csak hátrányt vegyél fel és előnyt ne. A túlélés fontos, hasznos is, ha mondjuk egzotikusabb fajjal szeretnél lenni vagy erősebb kaszttal. De minden eldől a szerepjáték választóvizén. :)

Honor

Honor

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 39 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.23, 08:20

Haliság!
De gondolom, azzal nem lehet "trükközni", hogy felveszek kb. két hátrányt (ami mondjuk nem annyira gáz, sőt, viccesebbé teheti a játékot), előnyt meg egyet sem, így akár plussz 2000 Tp-hez jutok! Vagy igen?
Bocsi, hogy ilyen szívózósnak tűnő kérdéseim vannak, de szeretnék egy számomra ideális, és vészhelyzetben sem könnyen elhulló karaktert "alakítani"! Szerintem ugyan nem csak az ellenfél legyakása a lényeg a szerepjátékban, de ki szeret elpusztúlni a nagy gémelés közepette! :-)

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.22, 15:29

Ahoy,

Honor: úgy szerettük volna beilleszteni az előnyöket és hátrányokat, hogy nélkülük és velük is lehessen játszani, hiszen fel lehet venni úgy hogy a Tapasztalati pont érték kijöjjön nullára és akkor ugyanúgy 12000 Tp van, de úgy is annyi van ha semmit nem veszel föl. Opcionális.
A bárd nagyon jó kaszt és én is zeretem. A kasztok közötti egyensúly megtartása okán van meghúzva a nadrágszíj, azonban ha jó sáfárkodsz a hátrányokkal lehet belőle magasabb is.
Várunk titeket tananyaggal vagy anélkül. :)

Honor

Honor

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 39 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.22, 14:53

Haliság!
A pozitív és negatív (előnyök, hátrányok) tulajdonságokat muszály használnunk, vagy lehet  nélküle is...?
Úgy látom, megint nem akarják a szervezők, hogy legyenek bárdok a versenyen, vagy  csak gyengécskék lehetnek.
Nem szívózom, mert tudom, hogy ha jól ki tudja használni az ember, akkor  ütős lehet, de 3.-4. szinten elég gyenguszka még. :-(
Sebaj! Majd mással osztjuk a tananyagot a  versenyen! :-)

<b><small><font color=brown>Javítva: 2008-01-22 14:54:28 - Honor által</font></small></b>

Tholrin

Tholrin

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 198 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.22, 01:49

Üdv!

A Kalandorkrónikák oldalán ettől a perctől fogva megtaláljátok a hangulatkeltő novellát és a verseny karakteralkotási szabályait és segédletét.

Jó szórakozást kívánunk hozzájuk! Találkozzunk február 9-én!

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.18, 16:16

Ahoy,

Honor: a hét végére szeretnénk feltenni a kész hangulatkeltőt és a karakteralkotást is.

Honor

Honor

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 39 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.18, 08:46

Haliság!
Mikor lesz már fenn a karakteralkotás? Ne kelljen már mindent (karakterek, előtörténetek, befizetés)az uccsó héten intézni! :-(

Tholrin

Tholrin

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 198 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.08, 00:17

Gulandro: Zavarba hozol... :)
Mindenki: Amúgy igen, a modul jelenleg is alakul, jövő héten remélhetőleg a részletek is felkerülnek a találkozó honlapjára.

<b><small><font color=brown>Javítva: 2008-01-08 00:18:21 - Tholrin által</font></small></b>

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.07, 22:29

Ahoy,

a karakteralkotás előreláthatólag az eddigiekhez hasonlóan a 12 000 Tp-s, ETK alapú rendszer lesz kibővítve egy új lehetőséggel, az előnyök és hátrányok lehetőségeivel.

A kalandot előreláthatólag egy több mint tíz éve szerepjátszó kalandmester, Köge fogja írni. A kaland helyszíne Pyarron lesz.

Giltintur

Giltintur

Nolda

• Fórumita
  • 257 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.07, 15:55

Majd plz itt is írjátok, ha már lehet valamit tudni a modulról/karakterek fejlesztéséről.

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.07, 12:51

Ahoy,

Steelrat: háromtól nyolc főig határoztuk meg a csapatok létszámát. A találkozó fórumán azonban mindig akadnak magányos kalandozók akik csapattársakat keresnek. Regisztrálni csak a csapatot lehet.

Steelrat

Steelrat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 794 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.07, 12:31

Hány fős csapatok lesznek? Lehet egyénileg is jelentkezni, vagy csapatban kell?

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.07, 10:59

Ahoy,

Homár: az ütközés nem tervezett. A harci játékra nyílván már régebb óta készülnek a játékosok, így szerintem nem akkora gond.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]