Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Megjelent a Sarkanydarda Kronikak elso resze DVD-n (Sandoz)

• Válasz írásához lépj be
49 hozzászólás érkezett eddig

mergenc

mergenc

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 78 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.04, 14:52

azért a régi GyU-rajzfilm ehhez képest a műfaj csúcsa :)
és jogos: a zene nem is olyan rossz...

Thanos

Thanos

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 102 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.04, 01:38

A 3d és a rajzok keverése valóban páratlanul szar. A 3d háttérek hihetetlenül sivárak és rondák. A 2d-s rajzok stílusosak lennének de az animálásuk elrontja őket. Úgy harcolnak mint egy-egy madárijesztő. Azonkívül vér nincs benne, leszámítva 1-1 foltot néhol. Úgy vettem észre, h. egy-egy részletet átírtak a film kedvéért, de ezeket sikerült el is rontani. Az például mindennek a teteje, h. leleplezik már a végén Fizbant. Nem is tudom, alig van ebben az animációs filmben pozitívum. Talán csak a 2d-s figurák, de csak ha statikus a kép. Meg esetleg még az, h. a hősi zene elég jó, nem sikkad el, és a megfelelő pillanatokban megszólal. Különben siralomvölgy.

Kadmon

Kadmon

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.27, 22:00

Szerintem pár éven belül a Tescóban 999 Ft-ért fogják árulni a magyar változatot, ha elég türelmes vagy.
Vagy majd fel lehet venni a Film+ -on, ott szoktak ilyesmiket adni.
A filmet nem láttam, de az eddigi vélemények alapján nem is nagyon igyekszem.

Aldarion

Aldarion

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.27, 00:25

Nem tud valaki valamit arról, hogy kidobják-e magyarul a filmet? Mielőtt nagyon hülyének lennék titulálva kijelentem, hogy én maradok a könyvnél, de öcsém még nem tud olvasni, és ez az egyik kedvenc estimeséje... Ja és értelemszerűen angolból sem perfekt... :)

ParaGrafus

ParaGrafus

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.23, 21:10

Gyerekek, a Gyűrűk Ura is így kezdte... emlékszik még rá valaki, mármint a rajzfilmre? szörnyű volt, mégis nézte az ember, és nézte, és nézte... A magam részéről nézhetőnek találtam ezt is (kilencvenes évek kedvence megfelelő stílusban megrajzolva, azé van benne valami :D ), oszt reménykedek az idővel való fejlődésben :)

L.

mergenc

mergenc

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 78 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.22, 18:28

nem hallgattam az okosabbakra, megnéztem tegnap. mocskosul szar. több szót nem is érdemel.

Giltintur

Giltintur

Nolda

• Fórumita
  • 257 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.21, 21:27

Még mindig szutyok a grafika...
Reméljük, a sztori kárpótol.
(Tudom, tudom, hiú ábránd)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5686 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.21, 17:33

kabal:
FF7: Advent Children. Nem folytatás? A 7. rész egyenes folytatása, 2 évvel a játék után. Ha arra gondoltál, hogy nem a Spirit Within folytatása, akkor természetesen sztornó.
Mindenesetre szerinted "békategória"(?) ide vagy oda, szebb, hangulatosabb animációs filmet még nem láttam.

ElekTron

ElekTron

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 116 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.21, 13:35

Az FF-re reflektálva, ajánlom figyelmetekbe az FF7 alapján készült cgi animét. Áll leesős, szemtörölgetős csuda rajzfilm. a 2d 3d keverés meg a GITS 2-ben is megvolt, és ütött.-

oliversama

oliversama

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 9 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.21, 13:00

A fantasy filmeket, rajzfilmeket mindig elszúrják. Ez már törvényszerű. Ehhez is így ültem neki, "na ez is sz*r lesz". Hát... legalább nem tévedtem. :)
Emlékeim szerint egyszer már csináltak belőle animét a japánok. Persze más nevekkel, meg megbuherálták a sztorit is, de a lényeg ez volt. Talán valahogy a '90es évek elején adták. A címe már nem rémlik... De ennél csak jobb lehetett.

Reprobus

Reprobus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 126 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.21, 04:59

Nézhető? Tetszett? Bategek vagytok! Bocs... nem sértegetni akarok, csak a hatás kedvéért kellett. :)
Én is megnéztem tegnap este, és még mindig a hatása alatt vagyok. Eszméletlenül szar... Mintha csak a regény tartalmát adná vissza, nincs igazi konfliktus, csak ide mennek a szereplők, oda mennek, de semmi lényeg... mint egy igazán rossz, céltalan szerepjáték kaland. És a harcok... uramatyám... inkáb ne csianáljanak több fantasy rajzfilmet.

Szasza_boy

Szasza_boy

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 51 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.20, 23:58

Megnéztem és tetszett, bár a 2d vs 3d elég zavaró lett. És a magyarázat, hogy miért így csinálták se nagyon állja meg a helyét nálam... (http://www.warcry.com/articles/view/interviews/2772-Dragonlance-Movie-Interview-with-Weis-Hickman-and-Others)
Főleg, hogy én bírtam a többi csatajelenetet is...:-D

Prof_William

Prof_William

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.20, 23:34

A japókat kelett volna megkérni.

Mitja

Mitja

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 86 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.20, 17:44

Hei!

Én néhány napja megnéztem, mert úgy voltam vele,hogy a trailer alapján legalább röhögök rajta 1 jót.
Igazából nem mondanám,hogy rossz lett, azt sem hogy jó, de szerintem egyszer simán nézhető.Ezt a 3D+rajzfilm ötletet is baromságnak tartottam,de a megvalósítása végülis nem lett annyira csutka,mint amire számítottam(bár remélem, ha lesz 2.rész,maradnak a szimpla rajzfilmnél,vagy csinálnak belőle egy Hollywood-i szuoerprodukciót,amibe Uwe Boll-nak nincs benne a keze:-).

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.20, 09:39

en meg nem toltottem le megnezes miatt, igy tovabbra is csak trailer alapjan:
legnagyobb baja, hogy keverik a 2d-3d-t es rosszul.
+2d reszeket (amik meg a jobbak belole) is lehetett volna finomitani, nem ilyen elnagyolt heman-nek hagyni.

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.19, 12:31

Jajjh, hát csak az előzetest láttam, de annak alapján:
Nem lehetett volna az egészet 2D-ben? Tudom, hogy öreg vok, meg nosztalgikus, meg ízé, de asszem, úgy zabálnám. Így a frászt kaptam tőle :)

<b><small><font color=brown>Javítva: 2008-01-19 12:32:31 - Crysalantanasia által</font></small></b>

Krynn

Krynn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.19, 11:17

Ugyan azt tudom mondani, mint anna idején az előzetesre. A rajzok jók, a 3d-t meg soha nem szerettem rajzfilmben. :)

_Arendyr (NPC/NJK)

_Arendyr (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.01.19, 08:24

Nen fortyanok fel, de a tudatlanásgot még az égvilágon sehol sem vették bűnnek, de ha ti annak veszitek, hogy a saját magam "egyéni" módján véleményt próbálok alkotni a filmről, akkor nincs mit mondanom a dologról.
A dühöt pedig csak az erősen napalmszagú hozzászólásaid gerjesztették... Vgay én vagyok üldözési mániás :)
(OFF)
Neked mennyi tapasztalatod volt úgy egyáltalában a fantasy irodalomról és alkotásokról 13 évesen?
(/OFF)

<b><small><font color=brown>Javítva: 2008-01-19 08:27:15 - Arendyr által</font></small></b>

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1265 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.18, 23:27

Arendyr:"békategóriás háromdés fanttasy (Ezért asszociáltam az FF-el)"
Hihihi...Te tényleg nem vagy képben,igaz? A Final Fantasy sorozat Nintendo-n (NES) indult, folytatódott Super Nintendo-n (SNES), a csúcsát elérte Playstation-ön és végül PS2-n futotta ki magát(PC-re is átírták 3 részét). Készült belőle egy technikailag FÉLELMETESEN komoly komputeranimációs film (magyarul a Harc Szelleme néven futott),aminek csak annyi volt a hibája,hogy a játékokhoz semmi köze nem volt, és a sztorit még az írója sem értette. Nemrég jött ki az Advent Children című nem-folytatása,ami viszont határozottan nézhetőre sikeredett. "Békategóriás". Bárcsak minden animációs film ilyen békategóriás lenne.
Lazíts,nem esik itt neked senki,csak növessz vastagabb bőrt,mert ha ennyitől is felfortyansz,akkor régen rossz. :-)

Bakou-1

Bakou-1

Régi fórumozó

• Archívum
  • 2623 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.18, 21:40

ööö...
'Megjelent a Sárkánydárda Krónikák els&otilde; része DVD-n'

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]