Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Folytatodhat a Warhammer 40K szerepjatek kiadasa (Petrus)

• Válasz írásához lépj be
29 hozzászólás érkezett eddig

donsam

donsam

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 50 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 22:18

Jahaj, értem, f***a.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 20:29

A Sárkánytűzben szerintem én láttam azt (Character folio), amire donsam gondolt. Egy apró (talán A5) méretű füzet, ami tényleg csak egy karakter számára volt. Sok-sok hely minden apróságnak.
LordRaven: mázlista :) .

<b><small><font color=brown>Javítva: 2008-02-27 20:30:53 - Dekszter által</font></small></b>

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 19:38

Dark Heresy rég kijött, de mindegy. A karakterlap két oldal. A huszonakárhány oldalas kiadványt meg félreértették az okosok mert karakterlap(ok)+karakteralkotási segédletnek készült. Volt ilyen WFRP-hez is.

donsam

donsam

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 50 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 19:32

Jaj basszus, mikor jön már ki a Dark heresy?! Nem bírom ezt a stresszt. Hogy a francba mutathatom meg az Istencsászár irátni szeretetemet, ha nem purgálja ki a fél univerzumot a karim?:) A 25 oldalas karilapról szóló híresztelések még mindig állnak?

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 19:24

Fő a vidámság... WFRP-ben leginkább akkor ment nagy röhögés, mikor a varázslók szembesültek Tzeentch átkával - gyk. a varázslás kellemetlen mellékhatásaival. Bár ha jobban belegondolok, a játékosok nem röhögtek, csak én... Ez a szép a Warhammerben.:)
És szent meggyőződésem, hogy ezeket az értékeket meg kell őrizni.:D Ezért is örültem, hogy nem halt meg újra a Warhammer RPG.

<b><small><font color=brown>Javítva: 2008-02-27 19:25:03 - Ravenheart által</font></small></b>

LordRaven

LordRaven

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 139 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 19:11

Dekszter: Angliai beépített ügynök segítségével jutottam hozzá :)

Ravenheart: Volt sorspontja, de gyakorlatilag 1estés karikat csináltunk tesztre és a végén is jártak a küldetésnek, úgyhogy nem sietett elégetni egyet. Az ő sorsán legalább jót röhögtünk. :D

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 18:58

LordRaven: sorsponja sem volt? Nálunk mondjuk WFRP-ben próbajáték során norse berserker öt perc alatt búcsút mondott mindkét sorspontjának. Mikor elkezdtünk komolyan játszani, úgy döntött, kicsit életképesebb karaktert indít. Így lett troll, majd óriásvadász... Egy szerencsés kritikussal egymaga ölt le egy óriást, mikor a többiek már sikertelen WP próba után menekültek.:D

Petrus: ha zöldül a nyelved, vagy már kétfele ágazik, akkor tuti az átszivárgó Káosz hatása. Végén még három csáppal írod meg az ismertetőt.:)

<b><small><font color=brown>Javítva: 2008-02-27 18:59:39 - Ravenheart által</font></small></b>

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 18:47

Kit öltél meg a könyvért? Honnan rendelted? :)

LordRaven

LordRaven

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 139 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 18:09

Sóval elmegy. Bár az első tesztjátékunk alkalmával 2 hete, már volt is halál. Az egyik játékoson Explosive-Collar volt, kis kütyü ami köztörvényes bűnözők kordában tartására szorgál. Namármost a Psyker balszerencsés dobása folytán maga körül 5d10 méternyire minden elektromos kütyü meghibásodott. Ez + a robbanó nyakörv....a többi azt hiszem már kitalálható :)

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4390 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 17:57

Nem tudom, milyen lehet az íze, szerepjáték-könyvet még nem ettem, de ennek van valami különleges... "zamata". Vagy ez már a lapokat bilincsbe verő inkvizítori pecséteken és ráolvasásokon átszivárgó Káosz hatása lenne? :)

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 17:40

Átnyálazni? Nagyszerű, könyv ízét eddig úgysem fejtette ki senki. Éljen a szerepjáték gasztronómia!:)

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4390 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 17:11

Már írom az ismertetőt. :) Igyekszem alaposan átnyálazni, és nem csak ajnározni. :D

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 15:25

Bizony. És tessék belefoglalni, hogy milyen nehéz volt, és milyen az illata.:)

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1268 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 15:03

Lord Raven: OK,akkor egy hetet kapsz,hogy megírd róla az ismertetőt...:-)

Petro

Petro

Jómunkásember

• Archívum
  • 333 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 13:30

Végre valami jó hír! Warhammer 40000 foreva! :)

LordRaven

LordRaven

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 139 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 12:21

Én megvettem a Dark Heresy-t és a GM pakkot és számomra minden egyes forintot megért. Nagyon szép könyv és a wfrp-hez képest a változások is jók benne. Remélem az FFG is folytatja az eddigi színvonalat. Én drukkolok nekik.

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 12:06

kabal: nálam hasonló örömünnep volt mindig, mikor megvettem az aktuális havi 576Kbyte-ot. Egy nagy szippantás az olvasáshoz mindig meghozta az étvágyamat.:)
És a WFRP könyvnek is nagyon kellemes illata volt... Kár hogy már kikopott belőle.:S
A monitoromat inkább nem szagolgatnám... Még letüdőznék pár marék port.:D

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1268 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 11:04

A PDF sehol sincs egy könyvhöz képest. Szeretem kézbefogni,érezni a súlyát,lapozgatni...Na és a friss,brand-new nyomdafestékszag, az egymáshoz tapadó érintetlen lapok érzése...:-D
Szóval kell a könyv,megrendelem még egyszer. A Fantasy Fligt-ékat is bírom,eddig is ezerrel nyúlták a Games Workshopos cuccokat (ld. Warhammer Quest-Descent párhuzam),sőt a régebbieket (pl.Warrior Knights) újra ki is adták. Szerintem jó kezekben lesz náluk a WH.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6329 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 10:46

na, reméljük lesz is belőle valami

:bekészíti a pezsgőt:

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2476 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.02.27, 09:56

Thalion: Tudtommal azt még akkor is kiadták volna és még pár könyvet, ha bezár a bazár. De szerencsére nem zár be! Gratulálok. Aláírást gyűjtöttek, vagy mi - vagy csak a reklám miatt kellett a nagy hűhó? :)
<b><small><font color=brown>Javítva: 2008-02-27 09:57:32 - Olman által</font></small></b>

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]