Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Ujitasok az oldalon (BePe)

• Válasz írásához lépj be
22 hozzászólás érkezett eddig

stargazer

stargazer

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 775 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.02, 20:31

én megfordítanám az ablak tartalmának sorrendjét a témakövetéseknél biztos (a többinél még nem néztem hogy jó lenne-e): első lenne a topic, aztán hogy ki és hogy mikor.

Szabtom

Szabtom

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 794 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.25, 21:41

Bepe:

Feltettem egy képet, Opera 9.5, 1280x1024:

http://i126.photobucket.com/albums/p96/Sza...80x1024Op95.png

Szerintem egy kicsit kisebb betűmérettel, és a time/date stamp rövidítésével még lehetne kisebb, és kevésbé "tolakodó". Sőt, a hozzászóló neve sem feltétlenül szükséges. Szvsz elég csak a legfrissebb topikok mutatása, plusz óra:perc.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.25, 20:43

szabtom
ha kikapcsolod, nem is tolti le a tab-ok tartalmat, nem terheli az adatbazist sem.
ha csak 'kihuzni` lehetne, akkor minden esetben terhelest jelentene (sok usernel /akik egyebkent kikapcsolva tartjak a funkciot/ feleslegesen).

1024x768, 1280x1024, 1600x1200 felbontasok mellett teszteltem. sajnos nehez eldonteni, mikor `feleslegesen szeles`. a mostani legalabb ie6+7/ff2+3/opera9+ eseten tisztessegesen latszik. :)
(de ha raksz fel screenshotot a http://img.rpg.hu -ra, akkor latni fogom, mit gondolsz tul szelesnek.)

Szabtom

Szabtom

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 794 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.25, 19:45

BePe: Arra gondoltam, hogy nem töltene újra a főoldal, ha be/kikapcsolom a dobozt, hanem balról (ahol a szegély mellett több hely van, mint a másik oldalon, mert a jobb oldalon belelógna az Olvasnivaló dobozba) lehetne kihúzni vagy kinyitni

De ez nem is olyan fontos. Inkább a time/date stamp elhagyását (esetleg rövidítését óra:percre), és egy kisebb betűméretet javaslok.
Ha még a doboz méretet jobbról lecsökkentenéd pár centivel (most úgy látom, feleslegesen ilyen széles), és kicsinosítanád a dobozt, akkor szerintem még jobban nézne ki.

Jester

Jester

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1380 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.25, 13:30

Ja és a támakövetések, ilyenmódon való kiemelése, nekem spec. tetsztik és jól jön.

Jester

Jester

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1380 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.25, 13:25

Az RPG.HU oldal folyamatosan fejlődik és jobb, mint valaha. Ez is csak egy új, plusz szolgáltatás, ami még tovább emeli az oldal színvonalát. Köszi!

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.25, 11:02

amikor a latogatoi onkentes tamogatasokbol ujra osszejon mondjuk egy even at annyi, hogy hirdetesek nelkul is folyamatosan fedezni lehessen a szerver/oldal mukodeset, akkor eltunik az a `galad ablak`...

Kianah

Kianah

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 73 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.25, 10:42

"ez a plusz kis ablak ami meg szokott jelenni és hirdet valamit"

Na ez engem is nagyon tud idegesíteni. Kár, hogy nem lehet végleg bezárni... Az, hogy pár óráig nem jelenik meg újra, nem túl vigasztaló, mert a főoldalra úgyis pár óránként tévedek csak vissza, és addigra megint ottvan az a kis galád ablak.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.25, 06:21

Szabtom
`Mennyire lenne nehéz egy kapcsolóval vagy füllel balról, a szegélyből kinyitható megoldás? `

mi a problema a kozvetlen jobb oldali bezaro/kinyito linkkel? /bar lehet hogy felreertelek es a tab-ok egyedi bezarasara gondolsz.../

Szabtom

Szabtom

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 794 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.24, 22:11

Jó ötlet.
Mennyire lenne nehéz egy kapcsolóval vagy füllel balról, a szegélyből kinyitható megoldás?
A time/date stamp szerintem elhagyható, a legfrissebb 10 hsz úgyis mindig kb az elmúlt 30-60 percben kerül fel.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.24, 20:21

stargazer
ha bezarod, par oraig nem jelenik meg ujra.
de a banner mashova nem lesz atrakva.

stargazer

stargazer

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 775 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.24, 19:47

ami meg mondjuk engem zavar, az ez a plusz kis ablak ami meg szokott jelenni és hirdet valamit. azt tenném valami kevésbbé tolakodó, arcombamászni akaró helyre, hiszen ha egyszer nem akarok menni akkor 100-adszorra se fogok akarni, sőt.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.24, 12:37

Shagatan
menuben:
jatekok>zsetonok>kincskereso

Kianah

Kianah

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 73 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.24, 12:28

Szerintem nagyon jó ötlet. Rögtön találtam pár olyan témát, ami eddig elkerülte a figyelmemet, pedig érdekes.
Akit zavar, az meg kapcsolja ki...

Shagatan

Shagatan

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 292 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.24, 12:15

van kincskereső?

stargazer

stargazer

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 775 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.24, 10:36

sztem iszonyú jó az ötlet! más kérdés hogy lehet hogy érdemes lenne azon elgondolkodni hogy pontosan hol és hogyan is legyen elhelyezve a dolog az oldalon belül hogy másokat se zavarjon ha arról van szó, de alapvetően nagy királyság!

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.24, 08:49

Szerintem hasznos, rögtön látom ha valahol olyan témába szóltak hozzá ami érdekelhet vagy olyan szólt hozzá akinek a véleményére adok. Szóval nekem tetszik. :dilis: Akinek nem jön be az meg ki tudja kapcsolni. Ennyi.

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.24, 05:47

Engem zavar... :dilis:

Fulgore

Fulgore

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.23, 20:34

Elég zavaró...

KekPafrany

KekPafrany

Kotnyeles Saláta

• Fórumita
  • 607 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.23, 17:51

Azt hiszem, én se fogom használni. De remélem sokaknak bejön (meg jó a lehetőség, hogy egy oldalon ott legyenek fontos dolgok).

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]