Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

SR4 Runner`s Companion (GDS )

• Válasz írásához lépj be
15 hozzászólás érkezett eddig

_Phobos_

_Phobos_

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 2451 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.23, 14:45

izé...
"így nem gyakorlatilag" = "így gyakorlatilag"

_Phobos_

_Phobos_

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 2451 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.23, 14:44

Azért jó lehet játszani pixievel is, csak mivel nem bírja el a csekkrudat, a hitelkártya meg olyan légellenállást csinál neki, hogy leesik, így nem gyakorlatilag a pénzt nem nagyon tudja használni. Vagy írja alá az elismervényt? Fel se tudja emelni a tollat :rohog:
Vagy nyomja oda az ujjlenyomatát a leolvasóra? :ok:
Vagy nézzen bele a retinascannerbe ami átvilágítja az egész fejét?
Istenem, ez vicc.
Szegény pixieknek már csak az árnyvadászat marad, mert nincs helyük a társadalomban.

A hatkezű csávókat viszont fel kell wolverezni, aztán mehetnek gyakni. Vajon megkapják extra karonként a plusz 1 esszenciát, vagy esélyük sincs minden karjukat kiberrel pótolni? :)

Stoneskinner

Stoneskinner

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.21, 10:48

Mosómedve:

Hm, pedig nálam a csimpánzok és németjuhászok kapnak kibervert rendesen, ultrabrutál örző állatok lesznek belőlük:-)

Najó, csak vicceltem.

De ha azt nézzük, hogy papíron ugyanazt a kibervert kapja a troll mint a törp és a tönde, pedig 3 tök különböző alkat, akkor a méretbeli különbségek nem nagyon lehetnek mérvadók szerintem a legtöbb esetben, és ha csak delta mehet a pixie-be, akkor az eléggé nagy visszatartó erő, illetve indokolja, hogy annyira még nem tömeggyártás a pixie hardver.

Mosomedve

Mosomedve

Orbitron Megaharcos

• Fórumita
  • 1648 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.20, 17:22

utána olvasva azért fura a pixie kiberver mert kevesen élnek a földön. az orángutánoknak sem gyártunk használati tárgyakat külön pedig többen vannak:).
ja és alapból nem mehet csak delta cucc ezekbe az izékbe, szóval előbb kap az orángután huzalozást mint a pixie.

Stoneskinner

Stoneskinner

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.20, 12:10

oli.ali:

Hm, miért is olyan nagy furcsaság a pixie kiberver (annak eellenére, hogy GDS kitér rá, hogy külön szabályok vannak erre).

Csak azért kérdem, mert a troll és törp kiberverek között se teszünk nagyon különbséget, ott pedig mégiscsak nagyobb az eltérés mint pl a törp-pixie arányok között (ha a magasságot nézzük)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5608 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.20, 11:40

Többek között a windlingeknek sem elég magas még a Föld jelenlegi mágia szintje, ezért nincsenek jelen.

oil_ali

oil_ali

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 420 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.20, 09:46

Pett-moondevil:

Na ne már! És akkor gyártanak pikie méretű feji kibervert? És nem zuhan le tőle? :felvon:

Nem, ne haragudj, én igazán nem vagyok szűk látókörű, de a pixie alkalmatlan arra, hogy árnyvadász váljék belőle. Belopakodik? Hová? A legtöbb detektor kiszúr egy legyet is, és akkor a mágiáról még nem is beszéltük.

A varázstudó pixie az talán más, de ebben sem vagyok biztos. Képzelj el egy pixie patkány vagy medve sámánt mondjuk...

Mondjuk abban is biztos vagyok, hogy nem ez a jellemző, és a játékosok - széles e világon - kétszer is meggondolják alkotnak e ilyen karikat.

Mosomedve

Mosomedve

Orbitron Megaharcos

• Fórumita
  • 1648 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.20, 08:09

életképes csapat:
nága, kentaur, pixie meg a 6 karú emberek. nincs olyan feladat amit ne tudnának feltűnés nélkül elvégezni...
a kiegből:
a legkeményebb zsoldos egy kentaur, a legdurvább holland sorozatgyilkos egy kannibál pixie aki megfürdik az áldozatai vérében...
ha ezt paródiának szánták akkor gyenge, ha az új sr irányvonalnak akkor gáz(egyébként én is érzem a nyitást az indiai piac felé, lehet a következő kína lesz?)

Noro

Noro

Anunnaki

• Fórumita
  • 4994 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.20, 08:02

Erről jut eszembe: a Beholdernél talán fél éve megjelent egy urban fantasy regény. Kim Harrison: Boszorkányfutam. Na ott vannak pixik doszt. (Amúgy szvsz egy egész szórakoztató fantasy ponyva)

Mosomedve

Mosomedve

Orbitron Megaharcos

• Fórumita
  • 1648 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.19, 18:08

az sr 4 halad lefelé a lejtőn.
pixie biztos játszható tirben, meg az egyéb játékállamokban, de "civilizált" helyeken nem életképes.

Stoneskinner

Stoneskinner

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.19, 16:27

Ha elfogadja a társadalom valamennyire a trollokat, akkor a pixie-ket talán könnyebb elfogadni:-)

Biztos sok buktatója van a dolognak, de már régebben is találkoztam pixie karakterekkel különféle kiadványokban, asszem egyik regényben is szerepeltek, igaz, csak mint Tir-i látványosság.

Kétségtelen, hogy eleinte az élőterük korlátozott, és nem valószínű, hogy egy pixie-ből nagy cégigazgató legyen, de egyre inkább elszaporodhatnak a nem csak Tir-i államokban is. (hacsak NPC-.ként is eleinte)

A naga számomra meg elég idegen, mint játszható faj.

A kiadvány meg hasonlóan az elődjeihez, inkább színesíti az alapkönyvet és opcionális dolgokat kínál, nem feltétlenül szentírás.

Pett-moondevil

Pett-moondevil

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.19, 16:16

oli.ali: Nem kedvez a pixie-knek? Miért is? Mert nem bírja el a(z ultratápos) rohamágyút? Hát lehet. De el tud rejtőzni egy nagyobb adag szója mögött, felszerelés nélkül elér nagyobb emberek számára nehezen megközelíthető helyeket, a mátrixban meg a varázsláskor meg a testméreted nem nagy súllyal esik a latba.

oil_ali

oil_ali

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 420 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.19, 11:29

Mondjuk az SR nem éppen emberbarát légköre nemigen kedvez a pixie-k nek... Azért ha kipróbálnám, az olyan "túlélős" játék lenne...

Jakirte_Jak_Cyr

Jakirte_Jak_Cyr

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1280 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.19, 11:19

Noro: Ott a pont, nekem is a windling jutott eszembe. Egyszer ha eljutok odáig, h Earthdawnt játsszak, az első karim egy windling elementalista lesz. :felvon:

Noro

Noro

Anunnaki

• Fórumita
  • 4994 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.19, 11:04

"olvashatunk némi közhelyszerű áttekintést, hogy az árnyakba lehet ám lesüllyedni a céges világból, kiemelkedni a gettóból, sőt már 2-3. generációs árnyvadászok is vannak."
Úgy rémlik, a 3rd Companion eljutott odáig, hogy a PC-knek nem is muszáj árnyvadásznak lenni. Nem mintha ehhez a revelációhoz a Companion nélkül nem jutottam volna el - de a hivatalos felfogásban ez visszalépésnek tűnik.

"Ellenben a pixi 45 cm nagas és repül, "
5th ed-ig kell várni a T'skrangra és az obszidemberre? :felvon:

avengir

avengir

Az Aranybéka

• Fórumita
  • 184 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.18, 23:41

Köszi az ismertetőt!

-------------- automata szoveg -------------------------
SR4 Runner`s Companion ( GDS )