Ugrás tartalomhoz

Fotó

Kard és Mágia

• Válasz írásához lépj be
4001 hozzászólás érkezett eddig

Garaboncias

Garaboncias

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1020 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.03, 09:43

Megjelent a Kard és Másodteremtés - Lények Lajstroma!

http://lfg.hu/94306/
https://wp.me/p8uQbQ-7N

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1210 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.27, 00:05

:gerjedek:  :hedbeng2:  :gerjedek:  :hedbeng2:  :gerjedek:  :hedbeng2:  :gerjedek:  :hedbeng2: Megjelent A Városisten Árnyékában:gerjedek:  :hedbeng2:  :gerjedek:  :hedbeng2:  :gerjedek:  :hedbeng2:  :gerjedek:  :hedbeng2:

Hálás köszönetem érte elGabornak, aki lehetővé tette számomra ezt a csodálatos pillanatot. Hihetetlen érzés, hivatalos, nyomtatott kiadványként látni egy modulom. :)

A nyomtatott változat elérhető a Bigcartelen: https://emdt.bigcartel.com/product/a-varosisten-arnyekaban-hungarian

S természetesen van ingyenes verzió is: http://fomalhaut.lfg.hu/2019/11/26/a-varosisten-arnyekaban/

A nyomtatott azért vagányabb persze, s nem mellesleg jár hozzá egy eredeti Lux-féle Mur-térkép (csakis a legjobbtól ;) ).  

Remélem tetszeni fog nektek, s legalább annyi szórakozást és játékélményt kaptok tőle, amennyit én szereztem a tesztjátékok során. 1f642.png:)

Garaboncias

Garaboncias

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1020 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.20, 18:28

Most, a kampány lezártával végre lehet egy kicsit részletesebben beszélgetni a Vanilla fantasy topikban arról, mi az, ami a gyakorlatban működött ebben az alzsánerben, és mi az ami nem. :)

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.20, 16:55

(Hozzászóltam, bár kicsit szomorú, hogy ezek már csak angolul jönnek ki.)

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4371 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.20, 14:25

Sziasztok!

Bőséges (bár telge anyagainál sokkal szűkebb! :D) beszámoló a három év után szeptember végén zárult Örökség-kampányról. Tanulságok, karakterek, nagy mondások. :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8213 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.09.26, 15:52

A Sörfőzőmester bosszúja – játékbeszámoló

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8213 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.08.21, 08:27

A Sörfőzőmester bosszúja – játékbeszámoló

telge

telge

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.08.02, 07:42

Ha jól sejtem a főszerkesztő még mindig bepe@rpg.hu, nem?

Licar amúgy pont azért hagyta el Mungorvárost, mert elege volt a terméketlen dekadenciából, és komolyan gondolja a világ jobbítását. (Olykor a felvilágosult zsarnokság eszközeivel, de hát mit lehet tenni, ha az ember tényleg jobban tudja pár untermensch véglénynél, mi a jobb nekik?) 13. szintű varázslóként fejezte be egyébként, ha nem csalódom... 

bepe@lfg.hu mailcímrõl válaszolgatott nekem.

Az, hogy ennek az adott az NJK-nak a szüleit kivégeztette Licar, meg hogy õt magát rabszolgának adta el, még akár bele is férhet a világjobbító szándékba egyébként :D Az meg, hogy a csapat fõellensége szintén.

Köszönöm!

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8213 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.08.02, 07:05

Itt az első felvonás:
http://lfg.hu/93238/vegyes/a-sorfozomester-bosszuja-jatekbeszamolo-1-resz/

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.08.01, 19:45

Ha jól sejtem a főszerkesztő még mindig bepe@rpg.hu, nem?

Licar amúgy pont azért hagyta el Mungorvárost, mert elege volt a terméketlen dekadenciából, és komolyan gondolja a világ jobbítását. (Olykor a felvilágosult zsarnokság eszközeivel, de hát mit lehet tenni, ha az ember tényleg jobban tudja pár untermensch véglénynél, mi a jobb nekik?) 13. szintű varázslóként fejezte be egyébként, ha nem csalódom... 

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6238 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.08.01, 13:38

Írtam neked, a könnyebb kontakt érdekében, a Nagy Kék Üzenőjén is kommunikálhatunk.

telge

telge

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.08.01, 11:29

Ja és azt nem is mondtam, hogy a fõgonosz Licar a ti elsõ kampányotokból :D

telge

telge

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.08.01, 10:59

@telge, amennyiben saját anyagokat mesélnél, az érdekelne. :cool: Nem játszottam mindegyiket, csak sokat, a maradékot nem olvastam, mert modulokat nem szoktam megnézni.

A következõ alkalommal (34., valószínûleg aug. 17.) Mung szigetén a Chao nevû kikötõvárosból terveznek kiszabadítani egy bányarabszolgát (egy NJK húga), meg persze elemelni egy-két technológiai ketyerét, ha útjukba akad :D Az eddigi alkalmak alapján arra tippelek, hogy kb. 10% városi sunnyogás lesz, és 90% dungeon crawl. Ha jössz, akkor azt hiszem az lenne a legcélszerûbb, ha az említett NJK-nak egy beépített embere/ismerõse lennél a városban.

Más: Az egyik játékosom azt kérte, hogy írj egy pár mondatot magadról ami alapján dönteni tudna. CV-tõl és igazolványképtõl ezúttal még eltekintünk :D

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6238 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.30, 20:50

@telge, amennyiben saját anyagokat mesélnél, az érdekelne. :cool: Nem játszottam mindegyiket, csak sokat, a maradékot nem olvastam, mert modulokat nem szoktam megnézni.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8213 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.30, 19:12

Címezz meg nyugodtan engem is a novella@ mellett:
imnotbingo kukac gmail ponty com

telge

telge

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.30, 09:55

Elég ha elküldöd a novella_KUKAC_rpg.hu címre (az rpg.hu nem elírás), és ha nincs tele törvénysértésre felhívással/káromkodással, akkor kiteszik. Az én zs-kategóriás spamjeimet is ki szokták tenni, nem hinném, hogy egy játékbeszámolóval bármi gond lenne.

Kösz!

kukac

kukac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1013 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.30, 08:41

Ha tényleg 33 alkalomnál tartotok már, akkor simán lehetne a beszámolókból egy cikksorozat (a felvezetésel és játécktechnikai változtatásokkal együtt). Itt a fórumon csak elvesznének egy idő után.

Az ötlet tetszik, kinek kell írnom ebben az ügyben? Stratonak?

Elég ha elküldöd a novella_KUKAC_rpg.hu címre (az rpg.hu nem elírás), és ha nincs tele törvénysértésre felhívással/káromkodással, akkor kiteszik. Az én zs-kategóriás spamjeimet is ki szokták tenni, nem hinném, hogy egy játékbeszámolóval bármi gond lenne.

telge

telge

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.30, 07:49

Nagyon menő, különösen az elátkozott vérbékás parittya menő! :hc:

(Ha időm és az egyéb tényezők engednék, szívesen be is szállnék.)

Köszönöm! Én részemrõl szívesen látnálak, megkérdezem a játékosaimat is, hogy csatlakozhatsz-e. IRL dolgok miatt az eheti meg a jövõ heti alkalom elmarad, de 17-én szombaton valószínûleg találkozunk.

Viszont a te esetedben fennáll az a probléma, hogy a legtöbb megjelent KéM-es modult (vagy az összeset akár) te már lejátszottad, úgyhogy esetenként fogod elõre ismerni a terepet, nem tudom, hogy ez mennyire öli meg számodra a játékélményt. Most egy pár alkalmon keresztül éppen saját anyagot fogok mesélni egyébként, de utána valószínû, hogy visszatérünk a megjelent modulokhoz.

Ha tényleg 33 alkalomnál tartotok már, akkor simán lehetne a beszámolókból egy cikksorozat (a felvezetésel és játécktechnikai változtatásokkal együtt). Itt a fórumon csak elvesznének egy idő után.

Az ötlet tetszik, kinek kell írnom ebben az ügyben? Stratonak?

Garaboncias

Garaboncias

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1020 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.29, 22:24

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6238 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.29, 19:40

Nagyon menő, különösen az elátkozott vérbékás parittya menő! :hc:

(Ha időm és az egyéb tényezők engednék, szívesen be is szállnék.)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]