Ugrás tartalomhoz

Fotó

Varázsdoboz

• Válasz írásához lépj be
157 hozzászólás érkezett eddig

Lordsab

Lordsab

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 50 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.04.18, 11:16

Újra meglátogatom a ládát, benne: BOROTVA, TESCO ENERGIAITAL, EGY ADAG KÍGYÓMÉREGSZÉRUM, KIS DOBOZ TÖMJÉN, RÖVID KARD, HASZNÁLT NOKIA-TÖLTŐ.

Valamelyik nap a piacon láttam egy alkimistát, aki KÍGYÓMÉREGSZÉRUM-ot keresett és borsos árat fizetett érte, így azt kiveszem, hogy egy kis pénzt keressek. Helyette beleteszek egy ÓAZTÉK ARANYTÁLAT, amit nemrég loptam egy kereskedőtől :eeek:

Módosította Lordsab: 2009.04.18, 11:16

blaisec

blaisec

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.04.18, 11:00

Ládában volt mikor odaértem:BOROTVA, HÚSZOLDALÚ KOCKA, EGY ADAG KÍGYÓMÉREGSZÉRUM, KIS DOBOZ TÖMJÉN, RÖVID KARD, HASZNÁLT NOKIA-TÖLTŐ.
Kiveszem a HÚSZOLDALÚ KOCKÁt, mert holnap szükségem lesz rá, helyette beteszek egy TESCO ENERGIAITAL-t.

PJ_Montesano

PJ_Montesano

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 572 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.04.18, 10:40

Felébredek a ládanyitogatást hallva, álmosan odabotorkálok a ládához. A ládában van: BOROTVA, HÚSZOLDALÚ KOCKA, EGY ADAG KÍGYÓMÉREGSZÉRUM, PÁLMALEVÉL PÁLINKA, KISDOBOZ TÖMJÉN, RÖVIDKARD.

Kiveszem a PÁLMALEVÉL PÁLINKÁT, berakok helyette egy HASZNÁLT NOKIA-TÖLTŐT, és tovább indulok zarándok utamra.

Módosította PJ_Montesano: 2009.04.18, 10:42

Atum

Atum

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 37 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.04.18, 09:09

Odamegyek a ládához és kinyitom. Van benne egy: BOROTVA, HÚSZOLDALÚ KOCKA, EGY ADAG KÍGYÓMÉREGSZÉRUM, PÁLMALEVÉL PÁLINKA, KISDOBOZ TÖMJÉN, EZÜSTÉRME.

Kiveszem az EZÜSTÉRMÉT hogy legyen mivel kifizetnem a fejvadászokat akiket egy nemes ellen küldtem. Berakok helyette egy RÖVID KARDOT amit egy félszerzettől szereztem miután meghalt.

Lordsab

Lordsab

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 50 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.04.18, 08:19

Aldor: A nyakörvet kivettem, helyette ezüstérme van benne :eeek: :lol:

Módosította Lordsab: 2009.04.18, 08:21

Aldor_a_harcias

Aldor_a_harcias

Birodalmi Parancsnok

• Fórumita
  • 307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.04.17, 20:40

Hmm, egy láda...
Mi van benne? SZURONY, HÚSZOLDALÚ KOCKA, EGY ADAG KÍGYÓMÉREGSZÉRUM, PÁLMALEVÉL PÁLINKA, KISDOBOZ TÖMJÉN, NYAKÖRV.

A szurony megfelelő, de még ha el is éri célját, akkor sem biztos, hogy már lesz egy BOROTVÁRA szükségem, úgyhogy ezt be is rakom, a SZURONY helyére.

Lordsab

Lordsab

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 50 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.04.16, 20:08

Másnap letörten térek vissza a ládához a szakadt(törött?) parafakalapommal.
Tartalma: SZURONY, HÚSZOLDALÚ KOCKA, EGY ADAG KÍGYÓMÉREGSZÉRUM, PÁLMALEVÉL PÁLINKA, KISDOBOZ TÖMJÉN, NYAKÖRV

Így hát kivettem a NYAKÖRVET és összefogtam a kalapot, ami megint árnyékot nyújtott a tűző nap melege elöl. Örömömben bedobtam egy EZÜSTÉRMÉT és fütyörészve mentem tovább dolgomra...

Módosította Lordsab: 2009.04.16, 20:10

PJ_Montesano

PJ_Montesano

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 572 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.04.15, 22:27

Barna szerzetescsuhámban a ládához sétálok. A ládában van: SZURONY, HÚSZOLDALÚ KOCKA, EGY ADAG KÍGYÓMÉREGSZÉRUM, PÁLMALEVÉL PÁLINKA, CSERÉPPIPA, NYAKÖRV.

A pipán megakad a szemem és eszembe jutnak a költő mélyenszántó gondolatai: "Cseréppipa lika tág, víg a lány, ha megb*sszák", és vigyorogva elrakom a pipát. Itt hagyok helyette egy KISDOBOZ TÖMJÉNT, majd leheveredek a sarokba, hogy kipihenjem napok óta tartó zarándok utam fáradalmait.

Módosította PJ_Montesano: 2009.04.15, 22:28

Lordsab

Lordsab

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 50 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.04.14, 15:51

A ládában vannak: TRÓPUSI PARAFAKALAP, HÚSZOLDALÚ KOCKA, EGY ADAG KÍGYÓMÉREGSZÉRUM, PÁLMALEVÉL PÁLINKA, CSERÉPPIPA, NYAKÖRV.

Azt hiszem ebben a hőségben pont egy TRÓPUSI PARAFAKALAP az, amire szükségem van, helyette beteszem a SZURONYom, amivel messze északon a fókákra vadásztam

blaisec

blaisec

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.04.14, 07:12

A ládában vannak: KALAPÁCS, HÚSZOLDALÚ KOCKA, EGY ADAG KÍGYÓMÉREGSZÉRUM, PÁLMALEVÉL PÁLINKA, CSERÉPPIPA, NYAKÖRV.
Házikó építéséhez jól jön egy KALAPÁCS, ami azt illeti egy kalap ács is jól jönne, de apropó kalap, beteszem helyette a TRÓPUSI PARAFAKALAP-omat.

Borzalom

Borzalom

A Nagy Integrátor

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.03.08, 12:28

A ládában vannak: KALAPÁCS, HÚSZOLDALÚ KOCKA, EGY ADAG KÍGYÓMÉREGSZÉRUM, PÁLMALEVÉL PÁLINKA, CSERÉPPIPA, CSEREPES ALOE VERA.

Meg kellett ennem az oroszlánt. :ugri: Most viszont nagyon fáj a hasam a sok hús evéstől. Még szerencse, hogy visszajöttem és találtam a ládában Aloe Verát, ami köztudottan nagyon sok nyavalyára hatásos. Visszarakom a NYAKÖRVET. Már nincs rá szükségem.

HomoAurum

HomoAurum

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.03.03, 17:26

A ládában vannak: KALAPÁCS, HÚSZOLDALÚ KOCKA, NEMESI PECSÉTNYOMÓ, EGY ADAG KÍGYÓMÉREGSZÉRUM, PÁLMALEVÉL PÁLINKA, CSERÉPPIPA.
A ládából kiveszem a nemesi pecsétnyomót, mert egy lovagrendet akarok alapítani, no meg nemesi okiratokat kiállítani és beteszek helyette egy CSEREPES ALOE VERÁT.

Atum

Atum

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 37 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.02.21, 06:51

A ládában vannak: KALAPÁCS, A GYŰRŰK URA TRILÓGIA, NEMESI PECSÉTNYOMÓ, EGY ADAG KÍGYÓMÉREGSZÉRUM, PÁLMALEVÉL PÁLINKA, CSERÉPPIPA.

Kiveszem A GYŰRŰK URA TRILÓGIÁT mert most épp nincs mit olvasnom.
Ja és beleteszek egy HÚSZOLDALÚ KOCKÁT.

Borzalom

Borzalom

A Nagy Integrátor

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.02.19, 12:27

A ládában voltak: NYAKÖRV, KALAPÁCS, A GYŰRŰK URA TRILÓGIA, EGY DOBOZ KÓKUSZGOLYÓ, EGY ADAG KÍGYÓMÉREGSZÉRUM.
CSERÉPPIPA.

Jártamban-keltemben megszelídítettem egy oroszlánt, csak így nem tudok vele bemenni a városba. Jó lenne, ha találnék valamit, mivel megzabolázhatom eme fenevadat. Óhh... találtam egy NYAKÖRVet! Ez kell nekem! Itt hagyok helyette egy üveg jóféle PÁLMALEVÉL PÁLINKÁT. Bánat ellen kiváló gyógyszer!

blaisec

blaisec

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.02.17, 16:29

Hiába a térkép nálam ismét itt hajtom álomra fejemet. Bekukkantok a dobozba, hátha van némi gyógyír a köhögésemre.
Van benne: NYAKÖRV /nem hiszem, hogy enyhítené torkom fájdalmát/, KALAPÁCS,A GYŰRŰK URA TRILÓGIA, EGY ADAG KÍGYÓSZÉRUM, NEMESI PECSÉTNYOMÓ, s ím a doboz alján mi kell nekem: KÜLÖNLEGES TEAFÜVEK.

Ezt kiveszem és helyette beteszem: CSERÉPPIPA /Most ilyen torokfájósan szívesen megválok tőle./

Atum

Atum

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 37 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.02.12, 15:24

A ládában voltak:KÜLÖNLEGES TEAFÜVEK, NYAKÖRV, KALAPÁCS, A GYŰRŰK URA TRILÓGIA, EGY DOBOZ KÓKUSZGOLYÓ, EGY ADAG KÍGYÓMÉREGSZÉRUM.

Nem volt könnyű választani de végül is a DOBOZ KÓKUSZGOLYÓT választottam hiszen mégis csak kell valamit enni, vagy nem. Ja és beraktam a ládába egy NEMESI PECSÉTNYOMÓT.

blaisec

blaisec

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.02.12, 07:20

Ládában voltak: Különleges fajta TEAFÜVEK, NYAKÖRV, KALAPÁCS,A GYŰRŰK URA TRILÓGIA,TÉRKÉP, EGY DOBOZ KÓKUSZGOLYÓ

Sokáig hezitáltam mit is vegyek ki teafüggő vagyok ugyanakkor Gyűrűk urát is szeretem, aztán végül a TÉRKÉP-et választottam, azokat is nagyon kedvelem, meg egy vándornak szüksége van rá. Belehelyeztem a ládába: környéken sok mérges kígyó kúszik-mászik. EGY ADAG KÍGYÓMÉREGSZÉRUM-ot.

setna

setna

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 153 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.02.12, 00:11

Sziasztok, ismeritek ezt a réges-régi játékot? Mi még alsó tagozatban nyomtuk, és most újra beugrott!

Képzeld el, hogy esetünkben mondjuk a Sárkány-szirten álló menedékházban éjszakázván egy szép nagy ládát találsz a fekhelyed mellett. Faberakásokkal, bársonybetéttel, ésatöbbi, ahogy az illik. Aki előtted töltötte itt az éjszakát, hagyott benne néhány dolgot, amire nem volt már szüksége. Kivehetsz közülük maximum kettőt, ami neked most épp valamiért kell, viszont vagy egy vagy két dolgot vissza is kell tenned, hisz jó fej kalandor vagy, s gondolsz az utánad érkezőkre is!

Mikor én megérkeztem, efféle holmik voltak a ládában:
különleges fajta TEAFÜVEK, NYAKÖRV, KALAPÁCS, A GYŰRŰK URA TRILÓGIA, EGY KULACS VÍZ, TÉRKÉP

Pillanatnyilag a VIZET becsülöm a legtöbbre, ki is veszem! Beteszek helyette egy DOBOZ KÓKUSZGOLYÓT, mert abból épp túl sok van a környékemen.
Aztán odébb is állok egy időre, s érkezhet a következő vándor!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]