Ugrás tartalomhoz

Fotó

OTK (Off Topic Kocsma) #3

• Válasz írásához lépj be
888 hozzászólás érkezett eddig

KeMSyT

KeMSyT

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 859 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.31, 19:57

Üdv!

Próbáltam utánakeresni, de elvesztem ebben a fórumban :D

Az a helyzet, hogy szeretnék házilag társasjátékot elkészíteni (War of the ring, tehát gyűrűk ura témában), s szeretnék hozzá fantasy témájú miniket (tehát ennyiből warhammer, vagy bármi jó, ha orkot, középkori harcost stb ábrázol). Lehető legolcsóbban szeretném megúszni, nem is feltétlen szeretném kifesteni, ilyen rizikó szintű műanyag kis katonák bőven elegek. Van valakinek ötlete, hol lehetne találni ilyet?

Ide is visszanézek, de privátban tuti észreveszem. Köszönöm a segítséget!

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 902 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.05, 20:07

@Fattyu, Kabaman köszi, már minden médiumon van kapcsolat :)

kabaman

kabaman

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 18 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.08.05, 19:48

Szevasz Kukac koma!

Jelenleg nincs se klub, se bolt, egyedül vagyok aktív játékos Debrecenben most, de szívesen játszok fantazit, infinityt. Ezen kívül kapható vagyok néha 40k-ra és Warmachine-re is.

Keress meg frímélen: kabaman@freemail.hu, és megbeszéljük, vagy inkvizítoron.

Üdv:
Kaba

Az Invizitoron keresd meg Kabamant.

Hello,

nem tudja valaki, hogy Debrecenben található-é tabletop klub/bolt?

Hello,

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6709 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.05, 18:41

Hello,

Hello,

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 902 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.05, 15:07

Hello,

Wolflord

Wolflord

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 955 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.20, 16:40

Az utolsó mondaton még most is vigyorgok. :lol:

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.20, 13:05

k****** jó :)

Bat21

Bat21

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2616 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.20, 12:54

Ausztrália és a GW :D

Módosította Bat21: 2011.06.20, 12:54

koldun

koldun

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2493 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.18, 13:03

Akit zavar, hogy a topicok a legkisebb mértékben is, de rendszerezve vannak, az használhatna bookmarkokat. A böngészője és ez a fórum engine is képes rá, így egyből oda jut, ahová szeretne. Vagy ha nem bookmarkol, akkor figyelje, hogyan egészíti ki a böngésző a beírt URL-t, én pl, már kapásból ide jutok, nem a fórum címlapjáról kezdem.

De hát én én vagyok. :sor:

nem a rendszerezettség mértékével van a gond.
unalmas lehet mindig az OTK-ból indulni... :P
node talán mindegy is ez, úgy tűnik egyeseknek jobb az érdekérvényesítő képessége másoknál. ;) ld. igények kielégítése miegymás :D

én ezzel nagyjából lezártnak tekintem a dolgot.

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.13, 07:27

Akit zavar, hogy a topicok a legkisebb mértékben is, de rendszerezve vannak, az használhatna bookmarkokat. A böngészője és ez a fórum engine is képes rá, így egyből oda jut, ahová szeretne. Vagy ha nem bookmarkol, akkor figyelje, hogyan egészíti ki a böngésző a beírt URL-t, én pl, már kapásból ide jutok, nem a fórum címlapjáról kezdem.

De hát én én vagyok. :sor:

koldun

koldun

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2493 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.12, 20:13

Gondolom azért némi aktivitáshoz köthető ez a dolog. Ahogy elnézem Infinity topic sajnos nem a legaktívabb(legalábbis a Warmachine-hoz és Malifaux-hoz képest) Jelen pillanatban a FoW is aktívabb nála. Persze lehet, hogy tévedek!

nekem az is jó, ha a wm/h a fow és a többi kerül ki az egyébből :P (egyébként a malifó 4 topicjától kb 400 hozzászólással van csak lemaradva - igaz ezek nem az utóbbi néhány hétben születtek ;) )

Necron

Necron

Necron

• Fórumita
  • 489 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.12, 19:48

Gondolom azért némi aktivitáshoz köthető ez a dolog. Ahogy elnézem Infinity topic sajnos nem a legaktívabb(legalábbis a Warmachine-hoz és Malifaux-hoz képest) Jelen pillanatban a FoW is aktívabb nála. Persze lehet, hogy tévedek!

koldun

koldun

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2493 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.12, 17:37

meddig tart még a BePe által említett malifaux-pilot? illetve mennyire gondolod sikeresnek a külön topicot?

Őszinte leszek, bár nem fog sokaknak tetszeni.
A Malifaux fórum belterjes társasága a saját ideologizált szabályai szerint alakították ki az alfórumok használatát, amibe én ha akartam volna, izomból beleszólhattam volna, de ennek értelmét nem láttam.
Tehát kvázi most a haszontalan és a hasznos cset teljesen egybefolyik, átömlik, és hosszú távon használhatatlan.
Ám mivel annak az X embernek, akik jelenleg ezt használják, megfelel, ezért én ezzel nem foglalkozok.
Az igényeket kielégíteni, és nem megszabni szeretném.
Az esetleg szabályozásba beleölendő energia nincs arányban azzal, amit elértünk volna.

Mint moderátor sikertelennek látom tehát.

Előre szólok, hogy az itt kialakuló esetleges flémre/beszélgetésre nem fogok reagálni, az álláspontom tisztán és érthetően fent olvasható. Mindenki úgy értelmezni, ahogy akarja.

értem. de akkor ilyen erővel lehetne a többi játéknak is saját topicja, nekem pl. igényem lenne rá, h ne kelljen mindig benézni az egyéb topicba, az infinity topic miatt, legyen az is szépen kint, lehessen látni h oda írtak-e, vagy megint valami warmahordes "butaság" született csak. :P
szóval igény az vó'na rá.

Wolflord

Wolflord

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 955 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.08, 16:28

A Malifaux fórum belterjes társasága a saját ideologizált szabályai szerint alakították ki az alfórumok használatát, amibe én ha akartam volna, izomból beleszólhattam volna, de ennek értelmét nem láttam.
Tehát kvázi most a haszontalan és a hasznos cset teljesen egybefolyik, átömlik, és hosszú távon használhatatlan.

Ezért írta a flame részét. :) És Bala, mint moderátor ellene van a szétbontásnak, az eddigi tapasztalatai alapján (minek szétbontani, ha úgyis mindenbe minden kerül).

Bat21

Bat21

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2616 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.08, 10:55

A wm/h-t max szabályok/minden egyéb vonalon lehetne szétbontani, az infinity meg nem pörög annyira hogy megérné.
Szerintem.

Grof

Grof

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2817 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.08, 10:35

Most miért lenne flame abból, hogy egy játék kiemelt topicot kapott? Csináljunk? Nehéz lesz, de ha akarod...

Ja, ebből nehezen lenne flémvór, bár persze, ha nagyon akarjátok, megoldjuk :-) Ha a Malifauxsoknak jó így, akkor örülünk, senkit nem bánt szerintem.

No meg akkor most lesz más topicnak, mondjuk Warmachine-nek vagy Infinity-nek külön, vagy sem? Mondjuk nekem tökmindegy.

Ez jó kérdés; nem rossz így se, ahogy most van, de lehetne jó úgy is, h lenne :-) Szét lehetne kapni ha nem is frakciók szerint, de szabály kérdések-duma-játék szervezés-versenyek mentén; h értelme mennyi lenne, nem tudom.

Azt sem tudom, mik a moderátori szempontok? Ha a látogatottság/nézettség, akkor a sokalfórumos 40kba két nap híján egy hónapja nem írt senki, így elég viccesen néz ki. Ha a nép igénye, akkor passz, tessék igény-felmérni vagy igény-érvényesíteni :-) Ha csak a presztízs "kikerültünk a kiemeltbe" akkor legalább a WM/H megérdemelné, de én fanboy vagyok, így nem kell rám hallgatni :-D

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.08, 10:23

Most miért lenne flame abból, hogy egy játék kiemelt topicot kapott? Csináljunk? Nehéz lesz, de ha akarod... :)

No meg akkor most lesz más topicnak, mondjuk Warmachine-nek vagy Infinity-nek külön, vagy sem? Mondjuk nekem tökmindegy.

meddig tart még a BePe által említett malifaux-pilot? illetve mennyire gondolod sikeresnek a külön topicot?

Ám mivel annak az X embernek, akik jelenleg ezt használják, megfelel, ezért én ezzel nem foglalkozok.
Az esetleg szabályozásba beleölendő energia nincs arányban azzal, amit elértünk volna.

Előre szólok, hogy az itt kialakuló esetleges flémre/beszélgetésre nem fogok reagálni, az álláspontom tisztán és érthetően fent olvasható. Mindenki úgy értelmezni, ahogy akarja.

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.07, 20:42

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.05, 08:57

Itt egy ideje már nem a WFB és a 40k a main stream, hanem pont a skirmish játékok. :) Hogy múlik el Róma dicsősége.

Bala!

üdv:
koldun

koldun

koldun

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2493 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.04, 11:44

Bala!

üdv:
koldun

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]