Ugrás tartalomhoz

Fotó

OTK (Off Topic Kocsma) #3

• Válasz írásához lépj be
888 hozzászólás érkezett eddig

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.29, 19:56

a jogsértő anyagokkal kapcsolatos postok törlésre kerülnek.
:moderator:

Lazzaret

Lazzaret

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.05.22, 13:48

No kérem itt is a link:

http://lazzaret.deviantart.com/art/Marauders-of-Chaos-209835331

koldun

koldun

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2493 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.22, 11:10

gratula! sok sikert a GDn!

Lazzaret

Lazzaret

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.05.22, 10:51

Sziasztok!

Szeretném nagy büszkén közölni mindenkivel, hogy Angliában megnyertem egy helyi Gamesworkshop boltban rendezett festő versenyt :D Maga a bolt Derby-ben található és legnagyobb meglepetésemre sikerült elhoznom az arany goblint :) Pedig szerény véleményem szerint borzalmasak lettek a figuráim. Amint sikerül normális minőségben lefotóznom őket felteszem a képtáramba és megosztom őket veletek.

És most irány a Golden Daemon verseny szeptemberben :D

Mortifer

Mortifer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 338 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.20, 18:28

Kár! Azért köszönöm! :)

Hol kérdezzem még meg esetleg? A társasjátékos fórumban már szintén kérdeztem...

Üdv: dz

aronmester

aronmester

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 22 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.17, 10:02

Sziasztok!

Mivel jobb topicot nem találtam, gondoltam itt kérdezem meg: van-e esetleg véletlenül valakinek Warhammer Quest fordítása? Hátha... :)

Üdv:dz

Nem látok nagy esélyt rá, hogy bárki is játszana ezzel a játékkal rajtad kívül, ha pedig mégis, neki állt volna magyarítani, ráadásul pont PDF változatba mentve, és pont ezt a topicot olvasná is :D

Mortifer

Mortifer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 338 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.13, 18:58

Sziasztok!

Mivel jobb topicot nem találtam, gondoltam itt kérdezem meg: van-e esetleg véletlenül valakinek Warhammer Quest fordítása? Hátha... :)

Üdv:dz

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.25, 07:33

A Nagy Rendszerezés előtt is a főoldalon volt minden lényegesebb játék topicja (amelyek pörögtek). Nekem nem baj, ha ismét visszatérünk ahhoz, legalább kevesebbet kell kattintgatni. :) Már egy is számít. :)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4639 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.24, 21:57

Ilac
Az en dontesem volt, meglatjuk, hogy a pilot utan mennyire valik be, hogy a nagyobb forgalmu jatekok sajat teret kapjanak.
Tervben van mas jatek/ok/ kiemelese is, ha ez sikeresnek bizonyul.
Tovabbi kerdes ezzel kapcsolatban ha van, johet nekem u2u-ban, az OTK-t bevallom nem olvasom annyira gyakran.
Boldog husvet mindenkinek!

Ilac

Ilac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1154 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.24, 18:48

Bala,
csak a kiváncsiságom kielégítésére, miért került a Malifaux külön kiemelésre az Egyéb játékokból, és miért pont ez?
Kösz.
Ps.: azért nem privibe írtam, mert szerintem mást is érdekelhet a válasz.

juritya

juritya

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 949 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.24, 07:29

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!

Darken

Darken

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.21, 08:55

Itt a szezonja az adóbevallásoknak :)
Mivel a hobbi-környezetünkben több közhasznú egyesület is van, érdemes lenne az 1%-okról nyilatkozni az adózó hobbitársaknak. Az egyesületi potentátoknak pedig feltenni a szükséges infókat :cool:

elendro

elendro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 889 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.04.05, 02:48

Bár úgy vettem észre, hogy a warhammeres körökben inkább a rock/metál/(egyéb, nem vagyok képben a pontos stílusnevekkel, és nem akarok senkit ezzel megbántani) az amit hallgatnak, hátha van 1-2 elektro rajongó is.
Amennyiben igen, és szeretne egy régi hobbistának segíteni, aki egyben lelkes feltörekvő Dj/producer, az most megteheti!
Az antropos.hu szervez egy DJ versenyt, ahol a top 10 játszhat a Merlin 10. szülinapi buliján, valamint itt derül ki ki az első, aki elég komoly díjakban részesül. Namármost van egy szakmai része is a versenynek, de a top10be jutás az egyszerű közönség szavazás.
Kérnék mindenkit, aki érez magában energiát, vagy kíváncsiságot, az hallgassa meg a zenét, és ha tetszik, nyomjon egy 'like'-ot! (vagy ha van mixcloud accountja, akkor egy favorite-t is) Mindkettő pontot ér, a like 1, a fav pedig 1.5 pontot. Ha meg nagyon tetszik, vagy tudja hogy vannak ismerősei akiknek esetleg tetszhet, akkor ha nekik is megmutatjátok ezekkel az instrukciókkal, akkor extra boldoggá tesztek.

Végezetül a link

Előre is köszi mindenkitől!

szeli

szeli

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.03.13, 07:39

Zotyó, az utolsó mondatoddal sem értek egyet! :dilis: :D :sor:

chipie_ambrosia

chipie_ambrosia

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 564 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.13, 00:07

Ez érdekes, és vicces is.

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.12, 17:41

A HVG-s kép nagyon is a helyén volt.

Aki itt van, az mind babát tologat, vagy köze van hozzá.

Ugyanakkor aki ide jár, az mind sík hülye, vagy legalábbis nem százas.

Kivéve én. :nyenye:

Módosította Zotyo: 2011.03.12, 17:41

szeli

szeli

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.03.12, 12:50

Na szép...

Szerintem meg vállaljuk fel a ,,pszichoszociális fejlődészavart,, és kérjünk állami támogatást a csoport terápiáinkhoz ( pl. Gémzdéj ). A Kristálycsarnoknak pedig adjuk le a foglalkozásokhoz szükséges eszköz igénylést ( fejenként: 2 box batallion, 1 army book, 1 role book ) amit majd a TB fizet! :buszke:

Komolyra fordítva a szót, a HVG-t mindig is mértékadó lapnak gondoltam és szívesen is olvastam. Eddig. Ha ilyen hozzá nemértő képi - szövegi átkötések vannak, akkor felmerül bennem a gyanú, hogy más - általam nem ennyire ismert - témákban is ekkora marhaságokat írnak. Marad a Hustler. :)

Necron

Necron

Necron

• Fórumita
  • 489 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.11, 14:50

..nem kellene valamiféle kiigazító (csendesen anyázó,fenébe elküldős) levelet összedobni a közösség(ünk)nek és elküldeni a HVG szerkesztőségének , hogy azért ezt egy kicsit gondoljátok má át vagy odamegyünk Igorékkal és...ja nem ezt azért nem de mégis :-)

MAC

Az Inkvizitorról valaki viszont írt nekik és megváltoztatták a Képet !

MAC

Nem Csak onnan. Szetymeregék írtak a fehérvári újságnak asszem akié eredetileg a kép és gondolom ezen a vonalon is elindult egy kis levelezés.

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.11, 14:28

..nem kellene valamiféle kiigazító (csendesen anyázó,fenébe elküldős) levelet összedobni a közösség(ünk)nek és elküldeni a HVG szerkesztőségének , hogy azért ezt egy kicsit gondoljátok má át vagy odamegyünk Igorékkal és...ja nem ezt azért nem de mégis :-)

MAC

Az Inkvizitorról valaki viszont írt nekik és megváltoztatták a Képet !

MAC

Desrix

Desrix

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.11, 09:27

Viccet félretéve, értem a pszichológiai problémát (rendszeres szakdolgozati téma is alapból nem csak a pszichológia karon, hanem egyéb társadalomtudományi részeken is), csak épp...

Ugyanez a véleményem.
Feltételezem a cikkíró, hogy meglegyen a heti cikk-adagja, vagy nem volt már neki otthon szalámi, ki tudja, relatív hangyafallosznyi munka befektetésével igyekezett "gazdagítani" egyrészt a saját büdzséjét, másrészt a "becses" hvg.hu oldalát. Hogy az előbbi összejött-e, azt nem tudom, de az utóbbi egyértelmű fail a szememben (és ahogy sejtettem, a Ti szemetekben is).
Ezzel csak az a baj, hogy valóban sokan olvassák (köztük én is) az utóbbi időben erősen bulváros tendenciát felmutató oldalt. Azzal egyetértek, hogy valószínűleg alig páran tudják csak, hogy pontosan mi folyik a képen, de ez tényleg elhanyagolható.
Egy laikus számára egy számít: "felnőtt" emberek "fekete rokker-metálos" pólóban játszanak...
És a cikkíró már eleve ebből a társadalmi képből indult ki, nem az ő fejéből pattant ki, egyszerűen idomult ehhez a sokak fejében tévesen élő képhez. És még meg is erősíti ezt a buta sztereotípiát. Na gratula... :broaf:
:freud:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]