Ugrás tartalomhoz

Fotó

Kérdések-Válaszok

• Válasz írásához lépj be
953 hozzászólás érkezett eddig

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1009 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.04.24, 13:06

Amennyiben, neked rendelkezésedre állnak a paklik és küldesz róluk képeket, szívesen lefordítom a kártyák szövegét.

Ulv

Ulv

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 624 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.04.21, 09:40

Nem lenne kedve valakinek lefordítani a Team Titans, és a Hall of Fame kártyákat?

Itzla_Tamac

Itzla_Tamac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.04.04, 08:45

Sziasztok!

Valaki tudná értelmezni nekem a gutter weeping dagger skilljét?

Köszönöm!

Gutter BH sérülést okoz, dobsz d6-tal és megpróbálod MNG-re változtatni.

Köszönöm a válszt!

Tök jó, hogy lett neki ilyen skillje... :P

Igazán hiánypótló...

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1719 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.04.02, 16:56

Sziasztok!

Köszönöm!

Gutter BH sérülést okoz, dobsz d6-tal és megpróbálod MNG-re változtatni.

Itzla_Tamac

Itzla_Tamac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.04.02, 14:29

Sziasztok!

Köszönöm!

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1293 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.08, 13:41

nahát, így félrevezetni egy szegény rookie-t...

na de abba is hagyom az offolást, bocs

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1173 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.08, 12:33

lol tenyleg. :wow:

البشري,  SLAGEN VOOR, passar remelem segit kezdetnek. :D

ha közbe akarok nyúlni a passz actionbe, azt milyen nyelven kell bejelentem a másik coachnak?

Gront, biztos, hogy a közbenyúlást írtad? Ez a passar sokkal inkább passzolásnak hangzik...

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1293 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.08, 08:26

البشري,  SLAGEN VOOR, passar remelem segit kezdetnek. :D

ha közbe akarok nyúlni a passz actionbe, azt milyen nyelven kell bejelentem a másik coachnak?

Gront, biztos, hogy a közbenyúlást írtad? Ez a passar sokkal inkább passzolásnak hangzik...

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1173 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.07, 16:17

البشري,  SLAGEN VOOR, passar remelem segit kezdetnek.:D

Helósztok!

Bocs a láma kérdésekért, de még rookie vagyok. Tökre bejön ez a gém ezért szeretném kérdezni, hogy ha a rohamozommal blitzelni akarok, viszont az ellenfél szerelős játékosának a tackle zónjában vagyok, a cselezéskor újradobhatom-e a team rerollommal a dodzsot, illetve ha közbe akarok nyúlni a passz actionbe, azt milyen nyelven kell bejelentem a másik coachnak?

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1009 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.07, 08:24

csütörtökön BB kezdőnap a HTC-ben, szedd össze minden ilyen kérdésed és hozd el oda őket

Helósztok!

Bocs a láma kérdésekért, de még rookie vagyok. Tökre bejön ez a gém ezért szeretném kérdezni, hogy ha a rohamozommal blitzelni akarok, viszont az ellenfél szerelős játékosának a tackle zónjában vagyok, a cselezéskor újradobhatom-e a team rerollommal a dodzsot, illetve ha közbe akarok nyúlni a passz actionbe, azt milyen nyelven kell bejelentem a másik coachnak?

Köszönöm András, sajnos a csütörtök pont nem jó! Bőrgyógyászhoz kell mennem. (Trollosodik a bőröm.)

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1293 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.06, 23:07

csütörtökön BB kezdőnap a HTC-ben, szedd össze minden ilyen kérdésed és hozd el oda őket

Helósztok!

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1009 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.06, 22:25

Helósztok!

Mortel

Mortel

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.06, 18:59

Ha majd kiderül milyen feltételekkel lesz a H.É.T.-en Blood Bowl tervezi valaki a lemenetelt?
https://www.facebook.com/events/1660619237572698/

Igen.

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1719 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.06, 08:37

Ha majd kiderül milyen feltételekkel lesz a H.É.T.-en Blood Bowl tervezi valaki a lemenetelt?

https://www.facebook.com/events/1660619237572698/

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1686 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.04, 20:40

Galambbal sakkozni...

rozo

rozo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 422 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.04, 16:57

Eszembe jut az autópályán szembe menő fickó rólad Rozo! :-)

Erre nem reagálok mert megint hisztizni fogsz mint legutóbb...

Igazad van, nem láttad be csak kerestél az érveim mellett és a tieid ellen egy újabb magyarázatot. :-)

Amennyiben a szabályok nem tiszták akkor nem várhatod el, hogy mindenki ugyan azon logika mellett haladjon. Mint látod még a naf oldalán is úgyszerepel, hogy "There are various parts of the Blood Bowl rules that new players (and older players!) find confusing sometimes – hopefully this section will help.", illetve Swiftyis egy fórumot talált róla.

Egy pillanatig nem kerestem a "logikád" mellett érvet vagy az enyém ellen. Egy pontos fogalmazást kerestem amit nem lehet több féle képpen értelmezni.
A te logikád miszerint kerestél egy kapaszkodót és azt ismételgetted egyre "hangosabban" és emiatt igaz lesz, egy hülyeség. Ha lett volna egy erős érved akkor azt kellett volna belinkelned vagy bemásolnod ahogy Swifty tette a fórummal vagy én a NAF oldallal, te csak ismételgetted, hogy nem kötelező JM-et felvenni.

Na de itt be is fejezem mert úgy is csak az értelmetlen szócséplést növeled.

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1686 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.04, 16:30

Hát a fumbblt azért nem hagynám, mert az összes jelentős NAF verseny előtt megrendezik annak online eseményét is, melyek győztesei ingyen beugrót kapnak a táblás eseményre. Azaz mindenki elfogadja az ottani szabályokat, amellyek követik a kiadott szabályokat amilyen rövid időn belül lehet.

A létszámhatár pedig csak maximum irányba vonatkozhat a szabadúszóknál (sztároknál egyértelműben fogalmaz), mert a meccs előtti teendőknél már tisztázta, hogy liga közben nem kötelező tartani a minimum létszámot.

Eszembe jut az autópályán szembe menő fickó rólad Rozo! :-)

Igazad van, nem láttad be csak kerestél az érveim mellett és a tieid ellen egy újabb magyarázatot. :-)

Módosította FaVi: 2017.03.04, 16:32

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 842 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.04, 16:07

Itt volt egy relevans vita:

A lenyeg:
Where in the rules does it say you HAVE to buy players up to 11 if you have the money? Nowhere, other than when starting a team.
Both JJ and Galak made it clear when the rules were being tested - you are NEVER forced to buy a player, and you are NEVER forced to take JM.

--

A JJ az Jervis Johnson.

Osszessegeben jo tanulsag ez mindenkinek.

Ui.: ezt meg tegnap ejjel akartam elkuldeni, latom, azota a NAF oldala alapjan is tisztazodott.

• Viharmadar kedvelte ezt

rozo

rozo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 422 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.04, 15:37

Eddig ezt bizonyítottuk! Az tény, hogy szó szerint nincs benne a crp-ben, de leírtam miért van így. Egyébként a szabadúszóról szóló általad kiemelt bekezdés leírja, hogy a normál és a pozíciós létszámkorlátnak is meg kell felelned, ezért nem teljesen korlátlan a választható szabadúszó száma. Vagyis nem hozhatsz 16-nál több aktív játékost.

Pont a normál játékos szám mondja ki a 11 fős min csapatot, ugyan abban a mondatban mint a max 16 főst. Azt meg, hogy nem tudtad alátámasztani a szabálykönnyvel azt jelenti, hogy a szabály bem egyértelmű. Bár ez inkább a szokásos angolos fogalmazás, a hülyék nem tudnak egyértelműek lenni (lsd WH40K, WarmaHorda...).

Nem gondoltam, hogy egyéb szerv magyarázatával meg lehet győzni, ezért próbáltam a szabálykönyvben leírtakkal érvelni. Azonban az első blikkre beugrott, hogy a fumbbl-n is így játszuk, rengeteg nemzetközi játékossal együtt! :-)

Fumbbl-t hagyjuk...
NAF azért annyira nem más szervezet, hiszen minden versenyt és ligát is az ő szabályaik szerint tolunk.

Azért jó olvasni, hogy két év után belátod igazam volt! ;-)

Nem láttam be semmit, mert ez is ugyan olyan logikárlan mint elöbb dobni Int-re mint eldobásra, maximum ugyan úgy elfogadom mint az elöbb említett példát.

Viszont akkor OBBLM-et is módosítani kéne mert most csapatlezárás ellenörzésnél min 11 főt néz.

Módosította rozo: 2017.03.04, 15:41

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1686 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.04, 15:14

Eddig ezt bizonyítottuk! Az tény, hogy szó szerint nincs benne a crp-ben, de leírtam miért van így. Egyébként a szabadúszóról szóló általad kiemelt bekezdés leírja, hogy a normál és a pozíciós létszámkorlátnak is meg kell felelned, ezért nem teljesen korlátlan a választható szabadúszó száma. Vagyis nem hozhatsz 16-nál több aktív játékost.

Nem gondoltam, hogy egyéb szerv magyarázatával meg lehet győzni, ezért próbáltam a szabálykönyvben leírtakkal érvelni. Azonban az első blikkre beugrott, hogy a fumbbl-n is így játszuk, rengeteg nemzetközi játékossal együtt! :-)

Azért jó olvasni, hogy két év után belátod igazam volt! ;-)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]