Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Eletut (Lavarhion Doran)

• Válasz írásához lépj be
12 hozzászólás érkezett eddig

Azraeel

Azraeel

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 22 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.03.25, 22:38

Hát-hát. Elvbűl nem döngölök le senkit (ki tudja én milyent tudnék írni) de nekem ez így egy kicsit vázlatos

_Kilhalm (NPC/NJK)

_Kilhalm (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2009.03.13, 18:20

A homokos rész amennyiben igaz (valamennyire) akkor elmegy. Legalább ennyi pluszt adott.

Tomasso

Tomasso

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 135 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.03.12, 18:30

(Szódával) elmegy.

hajnalkrisztian

hajnalkrisztian

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 171 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.03.12, 16:19

Egyetértek az előttem szólóval. Szerintem is gy blöffnek kellett volna lennie a monológnak, amit akár be is vehetett volna a hallgatóság és így megmenekülhetett volna a féktelen nyelvű. És egy kiegészítésben pedig hozzátenni, hogy ennél ezért agyafurtabb nomádról van szó, aki lám ismét túlélt egy necces fejezetet.
Van pár hiba, stílusidegen kifejezések, de láttam benne fantáziát. Jöhet még.

Krynn

Krynn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1115 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.03.11, 18:43

Tetszett, főleg a vége. Én valami olyasmit képzeltem bele így utólag, mintha a fickó nagyon is sejtené, hogy mibe keveredett, és éppen az életéért blöfföl - ennek fényében teljesen más értelmet nyer az egész korábbi szöveg, nagyon jópofa kiszólások bújnak meg benne. :( Néhány szó, kifejezés stílusidegen, erre máskor figyelni kéne. Pár jó ötlet volt benne, ami nekem nem jutott volna eszmbe, de ezek főleg az elején jöttek, és a vége felé egyre kevesebb dolog foglalkoztatott - értsd, az ütős befejezés előtt kifejezetten untam.

Morrigan

Morrigan

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 45 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.03.11, 16:05

hááát... Nekem kissé vontatottnak tűnt, nem valami érdekfeszítő téma a homok, és ezen semmi sem tud változtatni. Megmondom őszintén nem volt élvezetes olvasni, bár ez csak az én bajom. Én ezt háttértörténetnek sem tartanám, talán egy halvány Ibara ismertetőnek. Bár szerintem ezekután lesz, akinek elmegy a kedve egy Ibarai partitól. :( Olyan érzésem volt mindha muszájból írtad volna, nem az írás öröméből. Több sikert a következőhöz!

Armand

Armand

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 434 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.03.11, 15:37

Én ott hagytam abba, hogy "alá dugsz egy lovat". :(:D

Archenemy

Archenemy

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 124 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.03.11, 15:09

Tény, hogy Ibara tutorial, ill. karakter háttértörténet inkább, mint novella, de azért annyira nem rossz, legalább végigolvastam :(

Xik_uz

Xik_uz

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 217 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.03.11, 13:22

Rettenetes. Discovery Channel Yneven...

massza

massza

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 385 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.03.11, 11:53

hát...nem pont így képzelnék el egy sivatagi nomád gondolkodását, viszonyát és reakcióit. A sivatagos tudás érdekesnek tűnt (mivel nem értek hozzá) de a többi túl naiv egy minden nap az életéért harcoló nomádhoz. Ennyit és ilyen stílusban meg szerintem nem beszélne, főleg nem olyanoknak, akik veszélyt jelentenek rá. szvsz

A novella nyelvezete nekem kisé akadozónak tűnt, volt, amikor jól jöttek a szavak, aztán jött pár oda nem illő szócska vagy nyelvi fordulat és oda az egész hangulat.

Mammon

Mammon

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.03.11, 10:27

hát nem túl életszerű.
inkább mint egy karakter háttértörténete. zárójel - te jó ég!!!
szóval ezért én is megöletném... :(

Odusz

Odusz

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 203 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.03.11, 10:23

Stílusos, gördülékeny, kiváncsi voltam lesz -e belőle értelmes végkifejlett és lett. Oké, nem valószínű hogy irodalom nóbeldíjra felterjesztik ,de a kifejezőmód tetszett. 7 pont

Mouse

Mouse

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 24 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.03.11, 07:32

Picit lassú Ibara tutorial kezdőknek :rohog: Szerintem érezhető, hogy ilyesmi lesz a vége, bár kétlem, hogy a sivatagban eltöltött egész életében nem halott még Krán és El Sobira közötti kereskedelemről. 4 pont, bár lehet, hogy reggel van és álmos vagyok felfogni a mélyebb értelmét a történetnek.

-------------- automata szoveg -------------------------
Életút ( Lavarhion Doran )
http://rpg.hu/iras/mutat.php?cid=5436
--------------------------------------------------------

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]