Ugrás tartalomhoz

Fotó

Blood Bowl

• Válasz írásához lépj be
374 hozzászólás érkezett eddig

monguz

monguz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 164 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 13:50

Én megvettem tegnapelött de már ma el is adtam.. (szerencsémre) Ha a táblás játék ilyen akkor örülök, hogy nem áldoztam rá soha. Full értelmetlen a játék és úgy csal benne a gép mint állat. 16 kör alatt nem, hogy pontot nem tudok szerezni de még 2-őt kapok is és esélytelen akkor már a győzelem vagy a fordítás. Állandóan megszakad a kör minden hülyeségért... elég értelmetlennek tünt. A grafikája jó és a hangulata is de a játék el van szabva sztem..

Módosította Monguz: 2009.07.09, 13:50

KisGipszes

KisGipszes

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.07.08, 08:16

Sziasztok

A játékból egyetlen dolgo hiányzik azokon a csapatokon kivül még amik az alapszabálykönyveben szerepeltek/érdekes ez egy ilyen halálzóna és alap egyveleg csapat lista/ Nincs óvás még abban a módban se hogy felváltott játék a körszámlálóra egyáltalán nem kell figyelni amuyg izgalmas és nagyon igényes kicsit gyorsabb is mert agép a legrövidebb legbiztonságosabb vonalakat fel is ajánlja akció végzés előtt.... aki jáccott a táblással sztem le fog ragadni sztárjátékosokat kinevelni stb a gépigény igen tényleg necces nálam egy dual core 2.0ghz 512 mb Hd 3470 en 3 giga rammal eléggé vissza kellett venni /jó nem egy szuper konfig/ egyébként ami alegfőbb szaggatási jelenség tapasztalataim szerint az a Pálya részletesség
de az is igényes hogy igaz hoyg nincsenek nézők /emelett abeállítás mellett/ de amikor kilöksz valakit oda teremnek és látványosan szétkapják a szerencsétlent szóval nem a levegőtől sérül meg..
még annyi sztem jó lett ha pontozni kéne nálam kilences :felvon: üdv mindenkinek

U.I. ha valaki magyar liga szervezésén töri a buksiját légyszi szóljatok szívesen csatlakoznék......
:)

Torq

Torq

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 512 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.07, 11:01

elggé durva videokártya kell neki, a 128 Megáson a rendelrelés szaggat. Mondjuk a gép nem új, de a minimimnak amit írtak a játékra megfelelne. Viszont így van olyan játékos a páylán, aki nem látszik, és a látszólag üresbe lépő emberem elesik a cselben. Szóval a jó játékélményhez tuningolni kellene az erőművemet.

Sir_Auron

Sir_Auron

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.06, 21:18

Ezt a játékot legalább lesz értelme megvenni.

Egyébként mi is felfigyeltünk a kezdeti 8 csapatra és szintén keveseltük őket!
De benne vagyunk mi is a videojátékokban elég rendesen és nekem az a tapasztalatom,hogy inkább csináljanak meg egy játékot kevesebb szereplővel (csapattal) mintsem hogy a game rovására menjen az ha televágják mindennel ami csak belefér és lesz amilyen lesz.
Sajnos rengetegszer előfordul...

Utána olvastunk és mindenképp szeretnének kiegészítő csomagot kiadni a játékhoz,több csapattal (lehet hogy az összes), csak megvárják hogy az alap csomag miképp fog muzsikálni.

Sir Auron :)

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.06, 09:23

Nagyon kevés az alap nyolc csapat. De szép lett! :buszke:

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1859 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.03, 20:40

Megvettem/tük a fiammal/nak.
Gyorsítót szedett be a tábla :szent:

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.03, 15:35

Jól meg is rendeltem!:szent:

Megjelent a játék már itthon is.
A defdown oldalon pedig ligát is elkezdtek szervezni.

Rumcajsz

Rumcajsz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 177 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.03, 13:22

Megjelent a játék már itthon is.
A defdown oldalon pedig ligát is elkezdtek szervezni.

Warpig

Warpig

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 24 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.06.25, 18:13

Ma 00.00 órától már játszanak a szerencsés pre orderesek. A külföldi fórumot olvasgatva töretlen a lelkesedésük. Van aki kicsit nehéznek találja a AI-t, fejlődéseknél viszont néha nem a kézenfekvő megoldásokat választja.
Már csak alig több, mint egy hét és mi is kezünkbe vehetjük a játékot. Nem tudom, hogy fogom bírni addig :)

KisGipszes

KisGipszes

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.06.21, 15:03

jaj az csak akülföldi megjelenés???
mindegy addig nem féllábon hanem a csapat tagjainak fajtól függően össz lábszámon mert addig atáblást gyűrjük haverral
remélem a multi rankingban lesz látszatta az elmúlt 8 évnek:D

Warpig

Warpig

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 24 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.06.21, 06:23

Hello all

Nagyon várodik már a megelenés elviegben kevesebb mint 4 nap a vissza számlálás szerint....konfigurációban nagy gépigénye lesz sztetek?

dual core 2.0 GHz
ati hd 3470
3 giga ramon döcögni fog?

Sajnos csak július 6.-án jön ki nálunk. Viszont a hivatalos oldalról tényleg lehúzhatod, bár az kb. 14k lesz, míg itthon 8 körül lehet majd kapni. A gépeden szerintem simán fog menni! Azt a 2 hetet pedig már féllábon is kibírjuk :)

KisGipszes

KisGipszes

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.06.21, 05:22

Hello all

Nagyon várodik már a megelenés elviegben kevesebb mint 4 nap a vissza számlálás szerint....konfigurációban nagy gépigénye lesz sztetek?

dual core 2.0 GHz
ati hd 3470
3 giga ramon döcögni fog?

gary74

gary74

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.05.21, 07:39

Srácok!

Akit a téma jobban érdekel:
http://defdown.honlapepito.hu/

Amúgy a megjelenés idén június végén...
Voltam a magyarországi terjesztőnél, csak dícsérni tudom a játékot!!!

Gary

Sir_Auron

Sir_Auron

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.03.15, 14:36

Korábban is lehetett már rövidebb filmeket nézni a játékról,de ez a video több perces és alaposabban bemutatja a programot.
Valóban jól néz ki a cucc,szeretném majd kipróbálni,bár számomra egy kicsit furának tűnik így elsőre a táblán tologatás után,a monitoron való játék,de bízzunk benne h élvezhető lesz!
A karakterszerkesztő viszont nagyon királynak tűnik!!AAAAZ FINCSÍÍÍ! :)

Sir Auron :)

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.03.15, 06:55

http://www.youtube.com/watch?v=V2elZwhAzpQ...feature=related

angerfist küldte a link-et.Nagyon biztatóan néz ki...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]