Ugrás tartalomhoz

Fotó

Blood Bowl

• Válasz írásához lépj be
374 hozzászólás érkezett eddig

Ork

Ork

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1196 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.16, 16:10

A BB:Legendary Edition játékban nem lehet saját készítésű csapattal a gép ellen barátságos meccset nyomni? Ha lehet, hol kellene elkészítenem a saját csapatot? Mert nem nagyon találok ilyen opciót.

scottish

scottish

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.08, 19:37

Tovább fertőzöm a környezetem:

A keresztfiam egy ropogós alapdobozt kapott születésnapjára. Fiatal, de lelkes. Bár még simán cselez orkokkal két zónába, amihez persze megdobja a szükséges értéket. Látszik, hogy ha nem tudsz semmit a valószínűség számításról, akkor bármi sikerülhet :)

Zombik és húsgólemek és simán cseleztek újra nélkül a legutóbbi meccsünkön ;)

Igen, de ők jobblét előtt biztos elfek voltak :D amúgy az már tényleg vicces volt.

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1859 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.08, 19:17

A keresztfiam egy ropogós alapdobozt kapott születésnapjára. Fiatal, de lelkes. Bár még simán cselez orkokkal két zónába, amihez persze megdobja a szükséges értéket. Látszik, hogy ha nem tudsz semmit a valószínűség számításról, akkor bármi sikerülhet :)

Zombik és húsgólemek és simán cseleztek újra nélkül a legutóbbi meccsünkön ;)

scottish

scottish

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.08, 19:08

Fefe

Fefe

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.28, 20:21

Újra lehet jelentkezni a Defender Down! ligájába!

Blood Bowl: Legendary Edition

Lehet nevezni a következő bajnokságba!

Új csapatok csak TV 1000-es, friss csapatok lehetnek.

Az ilyen új csapatoknál, légyszíves add meg a teamed nevét, faját és ha akarod írhatsz néhány szót a történetükről is.

A csoportok száma és mérete a jelentkezők számától függ majd.

Jelentkezni az alábbi fórumtopicban lehet:
http://defenderdown.gportal.hu/gindex.php?pg=33591623&thid=631936

Fefe

Fefe

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.19, 23:20

Újra lehet jelentkezni a Defender Down! ligájába!

Blood Bowl Standard/Dark Elf Edition (BB1)

Új csapatok csak TV 1000-es, friss csapatok lehetnek.

Az ilyen új csapatoknál, légyszíves add meg a teamed nevét, faját és ha akarod írhatsz néhány szót a történetükről is.

http://defenderdown.gportal.hu/gindex.php?pg=33591623&thid=631077

Módosította Fefe: 2011.05.19, 23:21

MrNecro

MrNecro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 539 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.04.05, 09:13

Ehh, tegnap a kollegák jelezték, hogy a progi rosszul számolja a bevételt (nem írta rendesen a +2-es FAME-t). Aznap én is megszívtam, hiába dobtam újra a 1-es bevétel dobást 5-ösre, az 1-essel számolt. Nem örülök, mert vehettem volna egy új chaos warriort. :(

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1035 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.31, 16:41

A fumbbl-en (a korábbihoz hasonlóan) most még nem lehet ligát indítani. Ramon szerint még legalább egy hónap mire Mr. C összerakja.

MrNecro

MrNecro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 539 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.03.31, 16:35

Szervezzünk ligát/versenyt/kupát a FUMBBL-ra.(természetesen miután befejeződött az aktuális ) Nem olyan látványos és szagos. De szerintem élvezhetőbb (dobások, szabályok,problémák) mint a BB Video Game...

Lehet majd szó róla. A KOCC honlapját szépen össze lehet kötni a FUMBBL alatt futó BOTOCS klienssel. Buherálni kell egy sort, talán majd lesz egyszer időm rá.

Vessetek meg, de én egyenlőre elvagyok a BB:LE-vel.

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.31, 14:10

I1m in de akár ezzel is ha javítják.

Szervezzünk ligát/versenyt/kupát a FUMBBL-ra.(természetesen miután befejeződött az aktuális ) Nem olyan látványos és szagos. De szerintem élvezhetőbb (dobások, szabályok,problémák) mint a BB Video Game...

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.31, 12:39

Kopi_

Kopi_

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 893 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.31, 12:02

Kockadobás probléma? Arra gondolsz, hogy "csal a gép", "cinkeltek a kockák"? Szerintem, ez egy emberi tulajdonság, a mákokat elfelejted, a szerencsétlenségek viszont fájú, sokáig sajgó nyomot hagynak maguk után.

Kb. 200 000 kockadobást elemeztek és az jött ki, hogy nincs gond a véletlen-generátorral:
http://wwww.cyanide-studio.com/forumBB/viewtopic.php?f=34&t=7738&hilit=computer+cheats&start=90#p134235

Nem figyeltél. Azt mondtam, hogy az algoritmus ismétléseket produkál, ami azt jelenti, hogy a félidő eleji dobások ismétlődnek. Ebből akár az is következhet, hogy átlagban megfelelő % jön ki, csak éppen nem egy-egy meccset tekintve.

Különben meg a felmérés az alapkiadás alapján készült. A fumbbl új kliensében meg átírták a véletlengenerátort, ami egész jó lett.

Attila

Lord-Kildarf

Lord-Kildarf

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 705 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.31, 11:58

én már megszoktam.
Csak át akartam ide hozni,h. ne a Liga oldalát írjuk tele.

Kockadobás probléma? Arra gondolsz, hogy "csal a gép", "cinkeltek a kockák"? Szerintem, ez egy emberi tulajdonság, a mákokat elfelejted, a szerencsétlenségek viszont fájú, sokáig sajgó nyomot hagynak maguk után.

Kb. 200 000 kockadobást elemeztek és az jött ki, hogy nincs gond a véletlen-generátorral:
http://wwww.cyanide-studio.com/forumBB/viewtopic.php?f=34&t=7738&hilit=computer+cheats&start=90#p134235

Lehet, hogy elemezték őket, de az utóbbi 3 meccsemen talán 3 kört sikerült turnover nélkül befejezni és nem 5-6+-os dobások miatt történtek, hanem sima gfi, cselezés dodge-os játékossal, kétkockás blokk, amiket természetesen lehet rontani, de nem ennyiszer. (egyébként az átlag akár ki is jöhet mert ahogy észrevettem, ha a meccs elején bejönnek a dobások akkor végig bejönnek, nem szórakozik holmi randommal a gép. :))

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.31, 11:01

én már megszoktam.
Csak át akartam ide hozni,h. ne a Liga oldalát írjuk tele.

MrNecro

MrNecro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 539 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.03.31, 10:42

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.31, 10:37

A Legendary ed. Liga topic helyett ide írok inkább.
Valóban gáz, h. ennyi idővel a játék kidása után ilyen problémák vannak vele, és ezek nem bugok,
az alapoknál cseszték el imho. Ami érdekes,h. patchek útján sem javítják, inkább elsunnyogják szépen.Pedig a kockadobás probléma nélkül már "együtt lehetne élni" a játékkal.
A Chaos Dwarf-ok kihagyását nem is említem inkább.

Gront

Fefe

Fefe

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.17, 17:01

Újra lehet jelentkezni a Defender Down ligájába!

Verzió: Blood Bowl: Legendary Edition

A régi csapatok is jelentkezzenek újra. Új csapatok csak TV 1000-es, friss csapatok lehetnek.

[url="[url="http://defenderdown.gportal.hu/gindex.php?pg=33591623&thid=631936&offset=0"]Linkem[/url]"]http://defenderdown.gportal.hu/gindex.php?pg=33591623&thid=631936&offset=0[/url]

Módosította Fefe: 2011.03.17, 17:01

tspawn

tspawn

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.03.15, 09:42

Ez a Legendary Edition mennyire jó? Rendesen meg van írva, vagy csak "beta verzió" szinten?
Csak azért kérdem, mert 4000 forintért talán megvenném, de a bejegyzések alapján erősen negatív az álláspontom.

Hát a legtöbbet emlegetett dolog az elmentett csapatbeállítás előhívásánál történő kilépés, de ez orvosolható ha te rendezed el a játékosokat. Én más nagyobb buggal nem találkoztam eddig, de mások majd úgyis elmondják ha van ilyesmi. Na a játék maga hozza az első rész szintjét, és elvégre kaptunk 11 új fajt is és az apróbb kiegészítések is bekerültek, mint a félszerzet szakács, varázslatok, időjárás, stb...

Én azt mondom, hogy vedd meg ha szereted a Blood Bowlt magát(azért az ára sem annyira húzós). Persze ezt annak a fényében mondom, hogy remélem a bugokat későbbi javításokkal helyre fogják hozni. :)

Módosította tspawn: 2011.03.15, 09:43

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.15, 09:38

Bugos.
meccs közben kiléptet (ritkán), összeomlik, gyógyító rossz(bár én ezt nem tapasztaltam).De fun. meg szép.

Gront

Ez a Legendary Edition mennyire jó? Rendesen meg van írva, vagy csak "beta verzió" szinten?
Csak azért kérdem, mert 4000 forintért talán megvenném, de a bejegyzések alapján erősen negatív az álláspontom.

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1035 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.15, 09:09

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]