Ugrás tartalomhoz

Fotó

Blood Bowl

• Válasz írásához lépj be
374 hozzászólás érkezett eddig

Kopi_

Kopi_

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 893 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.05, 10:28

[Kopi: Nincs kire kattintani, nem jelennek meg a cserék egyáltalán.

Pedig ott kellene lenniük...
Lásd: BBL tartalékjátékosok

Attila

Tafaya

Tafaya

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 32 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.04, 20:57

Elvileg a jobb felső sarok körül ott van a többi játékos neve kiírva. Rájuk kattintva majd egy játékosodra, helyet fognak cserélni...néha nem, akkor egy másik játékosra kattints, és ha ők megcserélődtek, akkor addig cserélgetsz amíg jó nem lesz a felállás. :)

Köszi, kipróbálom majd.

Kopi: Nincs kire kattintani, nem jelennek meg a cserék egyáltalán.

tspawn

tspawn

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.03.04, 09:04

Elvileg a jobb felső sarok körül ott van a többi játékos neve kiírva. Rájuk kattintva majd egy játékosodra, helyet fognak cserélni...néha nem, akkor egy másik játékosra kattints, és ha ők megcserélődtek, akkor addig cserélgetsz amíg jó nem lesz a felállás. :)

Kopi_

Kopi_

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 893 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.04, 08:32

BB:LE-ben van valami megoldás arra, ha 11-nél több játékosom van, akkor tudjak cserélni, ne csak a felállás véglegesítése után jelenjenek meg az oldalvonal mellett a cseréim?

Igen.

Felállásbál jobb oldalon megjelenik a többi játékos, amire ha rákattintasz, akkor besárgul, és ha a pályán levő egyik játékosra jobb klikket nyomsz, akkor kicseréli a kettőt.

Attila

Tafaya

Tafaya

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 32 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.03, 21:48

BB:LE-ben van valami megoldás arra, ha 11-nél több játékosom van, akkor tudjak cserélni, ne csak a felállás véglegesítése után jelenjenek meg az oldalvonal mellett a cseréim?

tspawn

tspawn

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.03.02, 12:58

Javaslom a "bíró lefizetése" opció mellé a "számítógép lefizetése" menüpontot. Úgyis bugos ez a rész, de így azt gondolnánk, hogy azért lép ki, ha éppen vezetünk, mert a másik csapat edzője alkut kötött a pc-vel. :felvon:

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.02, 12:09

Nekem meccs közben egyszercsak úgy gondolta nyilván bugzik, mondjuk pont vezettem...:)

]Amióta nem használom az elmentett felállásokat, azóta nekem nem csinál ilyeneket...

Attila

Kopi_

Kopi_

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 893 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.01, 17:28

szeret kilépni legutóbbi ligás meccsem alatt is egyszercsak kint találtam magam a desktopon...
vicces,h. ezért még fizettünk is, mikor a fumbbl ott van ingyen.

Amióta nem használom az elmentett felállásokat, azóta nekem nem csinál ilyeneket...

Attila

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.01, 13:25

szeret kilépni legutóbbi ligás meccsem alatt is egyszercsak kint találtam magam a desktopon...
vicces,h. ezért még fizettünk is, mikor a fumbbl ott van ingyen.

Szerintem is valami nagy véletlen programgubanc(vagy összeesküvés :) ) állhat a dolog mögött, amit remélem a kövi patch majd kijavít. A fórumokon az ilyeneknél általában nem jutnak sehová, csak elmondják a problémát, aztán valaki mond valami okosat, ami nem a old meg semmit, és max az egyik programozó, vagy akárki, beszól, hogy dolgoznak a problémán.

tspawn

tspawn

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.03.01, 08:24

Szerintem is valami nagy véletlen programgubanc(vagy összeesküvés :) ) állhat a dolog mögött, amit remélem a kövi patch majd kijavít. A fórumokon az ilyeneknél általában nem jutnak sehová, csak elmondják a problémát, aztán valaki mond valami okosat, ami nem a old meg semmit, és max az egyik programozó, vagy akárki, beszól, hogy dolgoznak a problémán.

Módosította tspawn: 2011.03.01, 08:24

pepe

pepe

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 435 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.28, 22:21

ott valami nagyon csúnya összeakadás lehet. Nálam ilyet még egyszer sem produkált. Hasonlóról láttam már panaszt valahol a Cyanide-os fórumon. Próbáld meg kiböngészni a megoldást.

tspawn

tspawn

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.28, 19:17

Remek...Jelentem a játék mostmár középkezdések előtt is lazán kilép magától, esélyt sem adva a mentésre. Mivel ez éppen egy elég mákosan és fárasztóan kivitelezett győztes félidő után történt, ezért fennált a veszélye a számítógép, vagy a játék rituális szétfejszézésének. :langol:

Kopi_

Kopi_

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 893 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.25, 09:39

Amúgy csak nálam szokott magától kilépni a játék, ha sajátmagam által csinált és mentett kezdőpozíciót akarok betölteni. :ejj:

Sajna nálam is van ilyen...
Ráadásul aminél kilép, még felülírni se tudom, hanem megjelenik egy ugyanolyan nevű. Ha lesz időm, utánanézek, hogy mit lehet ezzel kezdeni, de ami biztos, hogy ez egy bug. :felvon:

Attila

tspawn

tspawn

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.24, 18:46

Amúgy csak nálam szokott magától kilépni a játék, ha sajátmagam által csinált és mentett kezdőpozíciót akarok betölteni. :ejj:

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.24, 16:06

tudom milyen az ;)

wow van időtök a meccsek alatt ezt észrevenni?:)) :sor: :sor:

Hát éppen ezaz! Ez egy kis dolog, ami nem is hiba és nem rontja el a játékot, de engem mégis elképesztően idegesít a hiánya és mindenáron meg akarom oldani, mert különben "nekem a játékélmény nem lesz teljes".

tspawn

tspawn

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.24, 15:06

Hát éppen ezaz! Ez egy kis dolog, ami nem is hiba és nem rontja el a játékot, de engem mégis elképesztően idegesít a hiánya és mindenáron meg akarom oldani, mert különben "nekem a játékélmény nem lesz teljes".

pepe

pepe

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 435 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.24, 14:49

Én a "Testreszabás/Nézegetőben" figyeltem föl rá! :)

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.24, 13:48

De nekem az összes opció maxra van húzva. Vagy akkor ez már ilyen felsőbbrendű leszabályozás a program részéről, amibe nem nyúlhatok bele?(persze amint rájövök hogy melyik fájlt kell piszkálni rögtön belenyúlok :P)

tspawn

tspawn

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.24, 12:44

De nekem az összes opció maxra van húzva. Vagy akkor ez már ilyen felsőbbrendű leszabályozás a program részéről, amibe nem nyúlhatok bele?(persze amint rájövök hogy melyik fájlt kell piszkálni rögtön belenyúlok :P)

pepe

pepe

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 435 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.24, 10:59

Annyit írnak, hogy ez így normális, mert csak a legmagasabb grafikai beállítások mellett fog cikázni rajta magasfeszkó effekt. Én most laptopon vagyok, ígyy esetleg majd este asztali gépen fogom kipróbálni.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]