Ugrás tartalomhoz

Fotó

Neverwinter Nights

• Válasz írásához lépj be
2610 hozzászólás érkezett eddig

Alfonso

Alfonso

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.07, 14:34

Dalakora Sagas [HU] PW

Dalakora Mondái [HU] szerver szeretettel várja a játékosokat ((24/7) folyamatos üzemben), az alábbi címen:

35.197.249.157:5121

Hakok: CEP1

(ha kedved van játszani újra a klasszikus NeverwinterNights játékkal, akkor keresd elő... és play) :)

ganxtave

ganxtave

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.30, 23:57

Ha valaki még játszik ezzel a régi, de még mindig élvezetes játékkal:

Lost Dales szerver:

Oktober 31.től este 20:00-tol elérhető, ujra, szerepjáték szerver. 24/7-ben. Várunk mindenkit szeretettel.. :)

Info: lostdales.hu

Tekagi

Tekagi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.08.08, 13:24

oppsz,ezt a 2-ik részhez akartam küldenni,bocsánat

Tekagi

Tekagi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.08.08, 13:17

Sziasztok,én csak tanácsot szeretnék kérni,mágikus beállitotságú karakterrel játszannák akinek azért van védelme is (fájó szivvel ezért felejtős a varázsló) és pár pofont is kitud osztanni.Druida tűnnik a befutónak,de érdekelnénnek tapasztaltak véleményei....Kösz előre is

Alfonso

Alfonso

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.03, 16:54

Lost Dales szerver

•  hétköznap 17:00 órától
  •  hétvégén 14:00 órától

never.dlinkddns.com:5121

Hakok letölthetőek: Lost Dales Fórum

vagy a régi helyről is: http://nordock.atw.hu

Alfonso

Alfonso

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.04.16, 19:09

Példásan hosszú ideig futott a Nordock modul a szerveren, több mint 2 hónapot kalandoztunk végig együtt és eddig szinte minden napra volt játékos. 

2015. január 30.- tól idáig.  :bravo:

Köszönöm.

Most jött el egy újabb stáció a Nosztalgia Szerver életében, talán, hogy ne unjunk meg egy modult sem, ne rutinból és ne mindig a megszokott tájakon kalandozzunk... legyen újra egy kis izgalom.

Jön a Lost Dales!

* 2015. április 17.-től 1 hétig, vagy ameddig lesz érdeklődés.

Melynek világában évekig, napi több órán át jól éreztük magunkat, jó barátságok köttettek, de sajnos minden véget ér egyszer... Sokáig éreztük azt az ürességet, ami utána maradt, de elfelejteni nem fogjuk soha.

(Köszönet Csonti mesternek, a kellemes évekért.)

Most egy kicsit feleleveníthetjük ezt a régi érzést.

hétköznap 17:00 órától
hétvégén 14:00 órától

A hakok letölthetők:  http://nordock.atw.hu

Alfonso

Alfonso

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.08, 06:02

Egy kis nosztalgia:lmao:

Nordock Anwalen2 Teszt Szerver!

Egy hétig kb. délutánonként.

hétköznap 17.00

hétvégén   14:00

A hakok letölthetők:

http://nordock.atw.hu

A Nordock-Anwalen2 szerver, az érdeklődésre való tekintettel nem állt le 1 hét után. taps.gif

hétköznap 17:00 órától
hétvégén 14:00 órától

A hakok letölthetők: http://nordock.atw.hu

Alfonso

Alfonso

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.30, 10:06

Egy kis nosztalgia:lmao:

Nordock Anwalen2 Teszt Szerver!

Egy hétig kb. délutánonként.

hétköznap 17.00

hétvégén   14:00

A hakok letölthetők:

http://nordock.atw.hu

Alfonso

Alfonso

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.19, 20:55

Helló!

Szerintetek melyik magyar szerver volt a legjobb?  :sherlock:

Például:

Lost Dales, Legendák Földje (LF1)(LF2), Dalakora[HU], Nordock-Anwalen2, Pipacs, Hammervale, Salamanar,  Steel Skies...

-Nekem a Hammervale jött be nagyon, megszűnésig  :zokog: , utána évekig a Nordock, sajnos az is elenyészett, LD-n is játszottam párszor rövidebb ideig, béke poraira. Pipacs is felszívódott az éterben. Az LF2 is nagyon rövid életű volt, Zsola nem tudott már több időt szakítani rá...

Van a Steel Skies- hála Ravinénak, de jó lenne még egy alternatív magyar szerver, ha változatosságra vágyunk.

Alfonso

Alfonso

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.19, 20:03

Üdv

Segitséget kérnék töletek abban, hogy szeretnék egy régi és sokak szerint sikeres szervert feléleszteni pár ismerösömmel. Anno mi Anwalanon kezdtünk ell játszani. Ha ismertek valakit akinek netalán megvan a modul és hajlandó szobaálni velem kérem jelezzétek.

Szia!

Nekem megvan a modul, jó is lenne egy Anwalen2 'reborn' szerver. :D

Mivel nem túl zajos az élet ezen az oldalon... én is csak véletlenül vetődtem erre és láttam mit szeretnél, természetesen támogatom. Írok privát üzenetet.

uxuxux

uxuxux

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 41 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.12.27, 23:48

Helló,

engem is érdekelt mostanában egy ideig a dolog, a legutolsó fórumposztok (sg.hu-n, de még itt is) általában a steelskies-t említik aktívnak, maga a szerver élő is, de nem láttam nagyon senkit sem rajta. Mi a helyzet a magyar NWN szcénával manapság? Pipacson meg külföldi (főleg Arelith, Prisoners of the Mist) szervereken voltam régen, meg a saját Wredecker modulunkat kovácsolgattuk anno.

Nem nagyon van értelme ennyi emberrel elaprózódni, ha valaki még tényleg játszaná akkor jó lenne egy helyre gyűlnünk.

Kashan

Kashan

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.12.24, 16:21

Üdv

Segitséget kérnék töletek abban, hogy szeretnék egy régi és sokak szerint sikeres szervert feléleszteni pár ismerösömmel. Anno mi Anwalanon kezdtünk ell játszani. Ha ismertek valakit akinek netalán megvan a modul és hajlandó szobaálni velem kérem jelezzétek.

Kieron

Kieron

Homályszövő

• Fórumita
  • 967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.23, 18:01

Üdv!

Jó hosszú idő után elővettem újra a játékot, és a HotU-ban belefutottam megint egy idegesítő dologba. Az Undermountain 1. és 2. szintjén van 1-1 szoba illúzió ládákkal, amikból csak Dispel-lel lehet kiszedni a kincset.
Mivel az ioun stone-ok mindenkinek jól jönnek, az lenne a kérdésem, hogy talált-e valaki egy általános módszert (vmi varázscucc, amit nem találtam, vmi trükk stb.), amivel ez megoldható vagy marad a dolog spellcaster-only (vagy max. rouge Use magic devic-szal)?

Ravine

Ravine

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.11.21, 08:53

Magyar NWN szerverek

kraven81

kraven81

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.05.28, 23:43

Dalakora Direct IP: 84.3.118.66:5121

kraven81

kraven81

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.05.09, 09:20

Üdv! Ha valakit érdekel Dalakora szerver: 91.83.45.76:5121

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.27, 14:33

Nem tudom, hogy mennyire ismeritek, de ezúton ajánlanám a Penultima és a Penultima ReRolled sorozatot. NwN1-hez készült modulokról van szó, illetve pontosabban modulsorozatokról.
Nagyon régi sorozatokról van szó, még a kiegészítők előtt jöttek ki, viszont a hangulatuk a topon van. Gyakorlatilag a CRPG-s, D&D-s és egyéb geek kliséket állítják fejre.
Alapból mindkettőben egy városban kezdünk (Penultima városa), ahol fantasy világhoz képest az égvilágon minden átlagos. Nincsenek kiemelkedő hősök, sem gonosztevők, kisstílű fazonok és problémák kerülnek elénk, de nagyon humoros formában. Megtalálható például Max Paine, aki harcművészdojót vezet, és nagyon háklis, ha egy bizonyos New Yorki zsaruval tévesztik össze. Vagy a kedvenc kereskedőm, Untrustworthy Bastard (nem vicc, tényleg ez a neve). Nem lövöm le az összes poént, van bőven, lehet keresni.
A kalandokra az első részben (Penultima) az Adventurer's Guildből indulunk, a másodikban a palotából. Két kerek egész sztori a PU és a PU/RR, de az utóbbi megértését nagyban segíti az első végigjátszása.
Ha beléptünk a Guildbe vagy a palotába, kiválaszthatjuk, a történet melyik részét akarjuk végigvinni. Ugyanazt akárhányszor megcsinálhatjuk, csak akkor nem fogunk nagyon haladni a sztorival.
Az itt kapott feladatok is leginkább a beteg kategóriába sorolhatóak. A kötelező goblinirtás után pl. a következőképpen jelenti le hősünk a sikert: (fordítás) Van szerencsém közölni, hogy megtisztítottam a bányát a vérengző goblinoktól, minotauruszoktól és kislányoktól.
Akad még itt egy mezőgazdasági telep megtisztítása megvadult csirkéktől, veszett vállalati középvezetőktől, és hasonlóktól. Van Internet is, itt vírusokra vadsázhatunk, és fórumtrollokkal balhézunk majd. Szerepet kap még a helyi Megasztár, egy Viscera Malveolent nevű feketemágus (aki kedves családapa) és családja, valamint sok, leginkább az extrém névvel illethető NPC. Henchmanek is akadnak köztük (kedvencem a nyolcvan felett járó, de még mindig életveszélyes barbár néni, Granma Skullsplitter).
A történet során fény derül arra is, hogy miért ennyire feltűnően középszerű Penultima, mi köze mindehhez egy szomorú és bosszúvágyó kislánynak, és tényleg a jók-e a jók. Nem vicc, a szotirban az ökörködés mellett dráma is van, nem is kevés. Akár még el is lehet gondolkodni rajta.
A ReRolled is ezen a vonalon mozog, csak az első sztori után fél évvel játszódik. Itt már egyenesen a hősiesség értelme, célja kérdőjeleződik meg. Ugyanennyi ökörködés mellett ha lehet, még jobban lehet szorítani a főhősökért, miközben az ember a történet közepétől tudja, hogy az eseményeknek csak egy végkifejlete lehet (vagy mégsem). Poén itt is bőven akad (lásd az Apokalipszis négy lovasa, akik amúgy egy metálbanda tagjai, de most Háború kertészkedik, és a többiek sem épp a pusztításban jeleskednek...).
Szóval csak ajánlani tudom. Letölthető a szokott helyről, http://nwvault.ign.com

Kobura

Kobura

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 17 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.26, 14:53

A szerverhez hogy lehet csatlakozni? Engem érdekelne a dolog, pont most játszottam ki az alapot :D
A honlapon nem találtam a leírását a csatlakozásnak, ezt pls mondd el.

Üdv.. Minden információt megtalálsz az oldalon, a hozzá való kiegészítőket, hakokat, és egyébb letöltendő fájlokat, amivel működni fog a gáme.

ricska

ricska

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 233 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.03.11, 13:54

A szerverhez hogy lehet csatlakozni? Engem érdekelne a dolog, pont most játszottam ki az alapot :D
A honlapon nem találtam a leírását a csatlakozásnak, ezt pls mondd el.

magi44

magi44

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 363 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.11, 09:52

Ajveee.....!!

Akinek a kivancsisagat a jatek megjelenése utan 8 évvel még mindig nem elegitette ki a 'Single' üzemmód...azoknak tudom ajanlani a magyarorszagi (tudtommal) folyamatosan müködő 2db INGYENES szerverét ahol napi 24 oraban kalandozhat tovabb..es tovabb es tovabb...

lsd. lejjebb az "alairasomnál" a szerverek forum oldala,tudnivalok:
de itt is:
http://slamanar.hu/forum/index.php

egy kis éppen aktualis elozetes Ork női karakteremről:

A tündevárosi Alehos-tól nyugatra mélyen egy hatalmas barlang belsejében természeti formának vélhette volna bárki a cseppkőből kialakított Ork szentélyt, most mégis előtte egy nagydarab Ork asszonyság imádta földanya Luthius-t. A szentély előtt törökülésben elhelyezkedve dőlöngélt előre –és hátra és motyogott magában. A cseppkőből keletkezett oltáron némi mákvirágot, csípős paprikát és egy pénzzel teli bugyellárist helyezett el áldozatként bemutatva őket Grumsh Ork főisten feleségének.
A barlang belsejében biztonságban és a legközelebb érezhette magát Ork földanyához mert nyugodtan elővette zsákmányát. Előkotorta zsákjából Gheovee városából származó Őr sisakját és másik kezében az Őr lenyúzott kopasz fejbőrét tartotta. A fejbőrön már oszlásnak indultak a fülek és az orrlikak szélei, a szemgödrök helyei is már itt-ott feketéllettek, de fel lehetett ismerni benne egy emberi lényt.
- Anyánk anyja minden Ork Nagyanyja – mondogatta dőlöngélve magának – elég különös dolog vitt rá ennek az Őrnek a megölésére. Így emberi alaknak hisznek a városban és a gyűlölt Tyr templomba is be tudok jutni. Nézd el kérlek nekem, hogy emberként kell léteznem egy ideig a városban bár éjjelente ugyanúgy imáimat neked mondom el.
D-ámen.
Már éppen felállni készült az oltártól amikor még eszébe jutott valami:
- Jahhh és nézd el nekem kérlek azt is, hogy férfiként kell léteznem az emberi városban.Nem találtam női őrt.

Meghajolt a szentély előtt áldozatait hátrahagyva a cseppkőbarlang oltárán. Két kezével megfogta a lucskos,véres valaha embernek kinéző egész fejbőrt és cuppogva magára húzta. Torz mosoly jelent meg a „kopasz férfi” ajkán, majd megigazította szűk páncéljában hatalmas melleit és elindult Ork földanya barlangjából kifelé……

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]