Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Elizabeth Moon: A sotet sebessege (Lorinczy_Judit )

• Válasz írásához lépj be
3 hozzászólás érkezett eddig

StB

StB

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.06, 07:50

Az endlesses ismertetőnek hála már a polcon ül. A Trónok harca eónok után végre újra megjelentetett magyar kiadását kivégezve neki is ugrok, ennek a kritikának meg majd az után.

tapsi

tapsi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 288 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.02, 21:36

A könyv igen jó volt, én angolul olvastam, és úgy nem tűnt vontatottnak a morfondírozás sem...

Dien

Dien

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 81 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.02, 15:29

Hmm, az ilyen kérdések valóban érdekfeszítőek lehetnek... Hasonlót tudok javasolni bárkinek: Donna Williams: Léttelenül. Bár a fentebbi művet nem olvastam, de ezt mégis jobbnak ítélem meg: egyrészt, maga a beteg írta meg, hogy mit érez (nem a hozzá tartozója) másrészt megtörtént események alapján valós korban ->érdekes lehet egy ilyen történet sci-fi csomagolásban....deeee nem tudom össze hozni a két élményt. Donna Williams regényét még azért tartom olvasmányosabbnak is, mert rávilágít a pszichiátria akkori helyzetére, az orvostudomány e téren való fejlődésére.

Archnihil

Archnihil

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 61 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.06.02, 09:43

Jó kis írás, felkeltette az érdeklődésemet.
Ugyan nem fogom megrohamozni a boltot - annál is inkább, mert pár könyv most előrébb van -, de egyszer mindenképpen sort kerítek rá... ha máshogy nem, majd kölcsönkérem!

-------------- automata szoveg -------------------------
Elizabeth Moon: A sötét sebessége ( Lorinczy_Judit )
http://rpg.hu/iras/mutat.php?cid=5501
--------------------------------------------------------

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]