Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Antal Jozsef: Justitia (kritika) (Attila )

• Válasz írásához lépj be
50 hozzászólás érkezett eddig

dornyeikalman

dornyeikalman

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 11 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.08.01, 10:20

ha igazán jó könyvet akartok olvasni, akkor a 26-szor klónozott Nordy Fox kalandjait ajánlom :0)

Jester

Jester

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1380 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.07.15, 12:03

"a jóérzés-központomon", a miden?

Azt hittem, az ilyesmiket már réges-régen művileg eltávolították belőled. Az igazzy publiciszta-kritikusok - like you - amúgy is egy ilyen elveszett sziget, sötét erdejében működő titkos laboratórium mindenki elött tagadott melléktermékei, eleve nem is születnek "jóérzés-központ"-tal! :D

Raon

Raon

Révész

• Fórumita
  • 721 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.10, 12:38

Eegen, pont ezt akartam írni, hogy ezek a független erkölcsbajnokok valamiért csak mindig szükségét érzik, hogy idevéssék, milyen szar hely ez itt, és ez az egész mennyire nem érdekli őket. :sor:

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.10, 12:35

vargat:

"Sem a kritika, sem a targya nem erdemel szot."

Mégis ma már másodszor pottyansz elő ezen az általad segglyuknak definiált helyen. :sor:

vargat

vargat

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.07.10, 12:02

En csak azt latom, hogy errefele ha egy adott cikkhez torteno hozzaszolasok szama meghaladja a 20-at, az altalaban tahoid-alpari flame-et jelent.:sor:
Akar a rosseb az rpg.hu-rol diskuralni, jovoje egyebkent is biztos, amig a netes tarsadalomnak kell egy segglyuk, ahol a merget kiuritheti.
Sem a kritika, sem a targya nem erdemel szot.:P

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4682 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.10, 10:02

off
"Altalaban veve ez az az oldal, ahol az ember ezt a stilust hagyja mielott mashova megy"
a tarsadalom meg imadkozik, hogy ha ugyanez a delikvens vegre leerettsegizett/lediplomazott, gyogyuljon ki az ilyesfajta netes komplexusaibol es nojon be vegre a fele lagya is :sor:
/off

de ha az rpghu jovojerol akar vki diskuralni, akkor ajanlom a vendegkonyvet/panaszkonyvet, a tovabbiakban celszerubb lenne itt a kritikarol es a kritika targyarol beszelgetni.
koszonom.

vargat

vargat

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.07.10, 09:50

Ha a tahoid-alpari stilus mas oldalakra kerul, mi lesz az rpg.hu-val? :P:D
Altalaban veve ez az az oldal, ahol az ember ezt a stilust hagyja mielott mashova megy. :sor:

Lepus

Lepus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1156 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.10, 07:03

Raksi: A visszavonuló helyett gondolkodj el a következőkön:

1. Ha bemész valahová politizálni, ahol nem politizálnak, lehet hogy az ott ülők jelentős része liberális érzelmű, és ha nekiállsz a "neoliberális összeesküvésről" hadoválni, akkor jó eséllyel magukra veszik.
(Ez nem csak rád és a liberálisokra vonatkozik. Hasonlóképp nem jó ötlet náci hungaristázni sem, mert vannak akik úgy nemzeti érzelműek, hogy nem szerepel minden második mondatukban a "turul" meg a "haza", azt mégis rosszul esik nekik ha a nemzeti érzelműséget a nácizmussal hozzák összefüggésbe.)

2. Tudom, hogy a szélsőjobboldalon kedvelt szólam a neoliberális összeesküvés művészetrontó, emberaljasító agendája, de szerintem Occam borotváját használva ésszerűbbnek tűnik egy olyan magyarázat, amiben személyes ismertségek, felületesség, a protekcionizmus, a bátyámuram-rendszer és az "abból válogassunk amink van" gondolatkör okozza a díj lealjasodását.
Gondolj csak bele, ebben az országban a "fiatal, kezdő művészeknek" szóló támogatást rendre a 20-30 éve játszó kivénhedt rokkerek viszik el, mint pl. a Kispál és a Borz.

3. Ahol nem téma a politika, ott a világon sehol nem illendő előhozni, de Magyarországon egyenesen prosztó bunkóságnak számít.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4682 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.10, 06:59

Alfdam
mittomen. elmegy hozzad kozossegi magatartast es nyelvtant oktatni? :vallat von:

Raksi
kulturalt modon /nativ sertegetes nelkul/ tovabbra is lehet erdemben vitatkozni.

Raksi

Raksi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 142 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 20:56

Lenne pár megjegyzésem, de azt hiszem jobb, ha visszavonulót fújok.

Alfdam

Alfdam

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 909 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 20:23

Párszor nevettem a cikken, egész vicces. :sor: Reméltem, hogy kialakul valami Diagnózis szintű """párbeszéd""", de sajnos raksi ezt csírájában elfojtotta.

Bepe, ha a tahoid, alpári stílust más oldalakra kerül, akkor mi lesz Attilával? :P

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4682 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 20:14

a tahoid-alpari stilust nem lehetne esetleg vmi masik oldalon hagyni?

Ursa_Maior

Ursa_Maior

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1960 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 19:06

Tudod Raksi ekkora öngólt lőni csak egy ilyen tudatlan barom tud mint te és akkor nagyon finom voltam. Ha berúgsz egy ajtót akkor a bent ülők neked ugranak. Ennyi. Hány éves vagy te Isten barma? A Zsoldos Péter dij döntnökei pont nem a neoliberalizmusukról hiresek.

Szerintem szállj magadba.

Raksi

Raksi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 142 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 17:56

Hanna: :sor: Lehet, de legalább tisztán gondolkodom. Javaslom Te is tedd ezt. :P (Bocs, ezt a ziccert nem hagyhattam ki.) A lényeg, hogy máshogy látom a világot, mint pl. Te, elmhouse, vagy Attila. Van ilyen. Kemény ez a világ!

Mindenesetre az, hogy egyetemi docens és nyelvész is van a zsűriben, és ennek ellenére ilyen gyenge könyvekkel mocskolják be Zsoldos Péter nevét, eléggé elgondolkodtató.

Attila: egy kicsit fogd vissza magad légyszíves! Nem kell lemenni primitívbe azért, mert valakivel nem értesz egyet.

Hanna

Hanna

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 17:36

Raksi: Ha megnézted és még mindig tartod a véleményed, akkor lehet, hogy jobb, ha megnézed a mosodai számlát, mert öltöny helyett az agyadat adtad be.

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 17:17

Raksi:

Barom.

Raksi

Raksi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 142 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 17:11

"Mi lenne, ha elméletgyártás helyett TÉNYLEG megnéznéd, és aztán nem beszélnél zöldségeket?"
Megnéztem. Nem változott semmit a véleményem.

"Bár abban igazad van, hogy az eddigi díjazottak közül kevés volt a jó könyv. Sőt van köztük értékelhetetlen szemét is, én sem értem, hogy hogyan kaphatták meg a díjat."
Köszönöm.

elmouse

elmouse

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 15:03

Raksi: Ez tényleg nagy f***ság volt. Bár abban igazad van, hogy az eddigi díjazottak közül kevés volt a jó könyv. Sőt van köztük értékelhetetlen szemét is, én sem értem, hogy hogyan kaphatták meg a díjat.

Hanna

Hanna

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 14:45

Raksi: Mi lenne, ha elméletgyártás helyett TÉNYLEG megnéznéd, és aztán nem beszélnél zöldségeket?
Segítek: http://www.avana.hu/modules/tinycontent/index.php?id=1

Raksi

Raksi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 142 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 14:19

"Csak nem kéne szegény Zsoldos Pétert pörgetni a sírjában azzal, hogy a róla elnevezett díjat ilyen betűhenteseknek adományozzák."

Maximálisan egyetértek. Egyébként a neoliberálisok jellemzője, hogy kisajátítják az értékes dolgokat, és a sz*rt abba csomagolva próbálják eladni üzleti haszon reményében. Megnézném, kik azok, akik a Zsoldos Péter díjat odaítélik. Tippem van...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]