Ugrás tartalomhoz

Fotó

Jedi Knight 2

• Válasz írásához lépj be
645 hozzászólás érkezett eddig

dervis

dervis

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 582 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.28, 08:54

Nem akarok új topic-ot nyitni, ezért ide írom:

Érdemes letölteni a következő gámákat:
http://download.theforce.net/games/starwar...ofyavin_v11.exe
http://download.theforce.net/games/starwar...ofendor_v21.exe

Régi stílusú (amolyan x-wing és TIE fighter) játék, de nem szimulátor, hanem amolyan őőőő... lövöldözős szimulátor. ;) Műszerfal nincs, csak lőni kell ezerrel, meg vigyázni hogy le ne lőjenek :D Csak jó dolgokat tudok mondani a két játékról. Szvsz egy az egyben lejön a filmbeli hangulat, amint hihetetlen számú TIE vadász nyomul szembe az emberrel. :D

A Yavini csatában 30 géppel kezdődik a gáma, de a fimmel ellentétben itt néhány birodalmi csillagromboló (+ TIE körítés) is nemtetszését fejezi ki a lázadókkal szemben. Persze a csillagrombolók addig sérthetetlenek amíg valaki le nem lövöldözi azokat a csúnya pajzsgenerátoroknak csúfolt gömböket a tetejéről. :) Szóval nem egyszerű. Ezután a Halálcsillag felszinén kell lelövöldözni a radarállomásokat (+ lézerágyú ütegek körülöttük) és persze "néhány" TIE is beleszól a dologba. Végül a halálcsillag kanyonjában kell repkedni teljes sebességgel miközben tele van akadállyal a terep és mindenfelé ágyúk vannak. :eeek: Ezután már csak Vader van hátra, de én eddig csak egyszer jutottam el idáig és kb. három másodperc alatt lelőtt a mocsok. :(

Az endori csatában nem mi lőjük le a Halálcsillagot, hanem Lando + Wedge, nekünk csak harcolni kell. 58 harci géppel + 2 mon kalamari csatacirkáló + Nebulon-B fregatt + pár egyéb hadihajó várja velünk együtt a halálát. :sor: Biztos emlékeztek a filben, milyen hihetetlen mennyiségű TIE rontott neki a felkelőknek. Nos itt is szinte falat alkotnak a TIE vadászok tömegei. :P Szerencsére itt van már 6 torpedó, ami megkönnyíti a közeledő rombolók legyőzését. Ráadásul 5 vagy 10 TIE lelövése után kap az ember egy torpedót. Szükség is van rá. :P
Nincs más dolgunk, csak lelőni minden TIE-t, minden közeledő rombolót, míg végül az Executorral kell szembeszállni. Akár szó szerint is, állítólag müködik a pajzsgenerátorainak a megsemmisítése utáni hídbabeleszállós hadművelet. :P Ami talán annyira nem is őrültség, figyelembe véve, hogy nagyon sok ágyú van ezen a hadihajón, ezért nehéz megközelíteni. A játék annyiból nehezebb, a yavinihoz képest, hogy vigyázni kell Millennium Falcon-ra, Wedge X-szárnyújára és a Home One-re, mert ha ezeket kilövik akkor game over. Wedge-vel sosem volt gondom, de a Falcon állandóan a legrosszabb helyen tartózkodik ezért muszáj néha segíteni neki, illetve ha nem sietünk eléggé, a Home One - bár hadihajó - végül kivégzik a csillagrombolók ha nem lőjük ki időben a pajzsgenerátoraikat.

_Paprika (NPC/NJK)

_Paprika (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.21, 09:37

Ennyi? Eléggé meglepett, de mind1, legalább megnyugodtam, hogy jót használok. Köszi!

Bradstreet

Bradstreet

Inquisitor

• Fórumita
  • 977 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.20, 17:53

Én már vagy másfél éve Kzok, szal én igen :para: Ha single playerre vonatkzik a kérdés, akkor semmi.Ha multira akkor van különbség.Pl a legtöbbet az arabitert, a katarnt, meg a másik hosszunyelűt használják, mert hosszabb a nyele és igy egy csöppet messzebbre ér. :gyagya:

_Paprika (NPC/NJK)

_Paprika (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.20, 17:36

Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy a jedi knight 3. részében melyik kardmarkolat fajta mire jó, vagy mit tud (pl. sentinel, arbeiter, gurdian, consul, champion stb.)?
Vagy csak külcsínben különböznek?

_Paprika (NPC/NJK)

_Paprika (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.18, 09:43

Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy a jedi 3. részében melyik kardmarkolat fajta mire, jó vagy mit tud (pl. sentinel, arbeiter, gurdian stb.)?

_bubuka (NPC/NJK)

_bubuka (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.15, 20:53

kérlek mondjatok egykét MAGYAR jedi knight 2 szervert kérlek

Drone

Drone

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 829 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.11, 12:12

Thanx! :D

Malleus

Malleus

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 389 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.11, 10:44

Biztos benne volt valamelyik részben (talán az Outcastban?) amit nem játszottam végig, de mik ezek a Reborn-ok?

A Reborn-ok olyan emberek akiket a birodalmiak valamilyen mesterséges eljárással erő-használóvá (kis túlzással Jedi-vé) tettek. Tehét tulajdonképpen afféle csinált dark jedi-k. És persze a Birodalmiak (vagyis a maradék) oldalán állnak...

Drone

Drone

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 829 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.10, 23:45

Biztos benne volt valamelyik részben (talán az Outcastban?) amit nem játszottam végig, de mik ezek a Reborn-ok?

Bradstreet

Bradstreet

Inquisitor

• Fórumita
  • 977 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.10, 11:02

Eheh HJF :gonosz: Nevetséges :szent:

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.07, 23:56

http://www.google.com/

_bubuka (NPC/NJK)

_bubuka (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.06, 15:40

kérlek mondanátok egykét jedi knight2-es oldalt kösz.

monte

monte

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 16 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.04.19, 11:44

Respekt.

Lirion

Lirion

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 720 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.04.18, 15:15

monte: javaslom szedd le az all-seeing eye nevü progit, és keress magyar szervereket, mert van kismillió.
Amúgy meg látogass el a hjforum.uw.hu-ra mondjuk, és ott segédkeznek majd neked meg a hjfklan.uw.hu oldalon egy rakás klán honlapja ki van írva és akkor már mindjárt jobb lesz neked is, mintsem hogy itt ilyen kihalt környezeben kérdezősködj. :D

-Egy nagyon spiller Jedi Academy játékos-

monte

monte

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 16 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.04.15, 01:30

mégsem nyitok.... :gonosz:

monte

monte

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 16 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.04.15, 01:21

Jó reggelt Távoli Galaxis!

Keresek olyan embereket akik nagyon spillerek Jedi Academy-ban, és cserélhetünk életképes információkat Multiplayerhez!
Várom az érdeklődőeket! ....Nyitok egy topikot...asszem

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.04.13, 15:01

Troyan: tényleg rossz helyen kérdezed, de azért itt a válasz: ha nagyon megy az angol akkor ajánlom a Morrowindet (van két kiegészítője: Tribunal és Bloodmoon), ha nem annyira, akkor a Gothic 2-t (ennek le tudod tölteni a magyarítását a magyaritasok.hu-ről).

_Troyan (NPC/NJK)

_Troyan (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.04.13, 12:40

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, (lehet, hogy rossz helyen) hogy melyek azok a PC-s játékok, amelyek hasonló játékmenettel rendelkeznek mint a GTAIII Vice City viszont fantasy környezetben. Úgy értem külső nézet nagy bebarangolható terület.
Több karakter közül lehet választani illetve Diablo-s karakterfejlesztés is van benne.

Biztos vannak ilyen játékok, csak nem találom őket a neten.

Köszönöm,

Lirion

Lirion

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 720 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.04.04, 12:15

Talán mert kevesen játszanak már a JK2-vel, vagy a JA-val.
Ha jedi2-höz akarsz cucockta szerezni, akkor http://jk3files.com.

_Paprika (NPC/NJK)

_Paprika (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.03.09, 21:38

Kicsit kevesen néznek erre!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]